Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Кога ще дойде и на Алфа Ромео редът?

  1. #16
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    Заради по-слаби от очакванията продажби производството на легендарната марка в Италия постепенно ще бъде прекратено

    http://www.automedia.bg/news/article_18022.html
    156 SW '02

  2. #17

    Default

    Lancia няма повече от 2 десетилетия....


    поздрав... http://www.youtube.com/watch?v=HxKtqnUZU5k
    Last edited by ne0; 07-11-2012 at 20:53.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Че ква Ланча е туй с V6 на Ферари.Значи Ланча няма от 40 години
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  4. #19
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    Че ква Ланча е туй с V6 на Ферари.Значи Ланча няма от 40 години
    Тва силно се надявам, че го казваш на майтап.

    Иначе ето какво казва големия Мики Биазон за ситуацията с Ланча (с google.translate можете горе/долу да добиете представа)

    http://www.ilfattoquotidiano.it/2012...sibili/401925/
    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  5. #20

    Default

    бе да умира, и без това няма един красив модел, трябваше да я заровят след ДЕЛТА за да не се излагат с другите си модели.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #21
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    Колко мъка има по тоя свят.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  7. #22
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    бе да умира, и без това няма един красив модел, трябваше да я заровят след ДЕЛТА за да не се излагат с другите си модели.
    Eвала,силно изказване За състоянието на Ланча е ясно кой е виновен,ама нещо не им ли прищраква на тея прости талянци бре,па нещо като е на загуба,или го продай или го направи да е на печалба.Фиат е силен концерн,продава си колите,но за другите си марки
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Eвала,силно изказване За състоянието на Ланча е ясно кой е виновен,ама нещо не им ли прищраква на тея прости талянци бре,па нещо като е на загуба,или го продай или го направи да е на печалба.Фиат е силен концерн,продава си колите,но за другите си марки
    е не знам защо трябва да си кривя душата, тва ,че е италянска марка не значи ,че трябва да ми харесва. Нито един модел от умрялата марка не ми харесва, всички са грозни. !!!!
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  9. #24
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Quote Originally Posted by Peak1 View Post
    Тва силно се надявам, че го казваш на майтап.
    Аз съм майтапчия,ама други тук говорят сериозно
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  10. #25
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Кога ще дойде и на Алфа Ромео редът?


    Дошъл е!
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    Че ква Ланча е туй с V6 на Ферари.Значи Ланча няма от 40 години
    Сигурен съм, че знаеш че Виторио Яно е проектирал двигателя, па той си е чадо на Алфа и Ланча....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    е не знам защо трябва да си кривя душата, тва ,че е италянска марка не значи ,че трябва да ми харесва. Нито един модел от умрялата марка не ми харесва, всички са грозни. !!!!
    Да говориш че Ланча е умряла марка е смешно и говори достатъчно за познанията ти. До преди година Форд още не бяха догонили победи на Ланча в ВРЦ при положение че Ланча се състезава от 60-те до 90-те а форд от преди това до момента. Че новите модели са кенефи, ДА така е и Аз съм съгласен.
    Интерестното е че според ТОП ГИЪР Ланча е най-добрата марка автомобили, далеч пред БМВ и Мерцедес, това дори и Аз неможах да го повярвам като го видях. Силно се съмнявам Ланча да са платили за такава реклама....
    Допълниха че Ланча е вече история.
    Мисълта ми е че не е уместно да казваш че марката автомобили с най-много титли в врц е "УМРЕЛЯК" - ФОРД, Митсубиши и Субару нямат толкова ОБЩО !!!

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Ma7e4k0 View Post
    Да говориш че Ланча е умряла марка е смешно и говори достатъчно за познанията ти. До преди година Форд още не бяха догонили победи на Ланча в ВРЦ при положение че Ланча се състезава от 60-те до 90-те а форд от преди това до момента. Че новите модели са кенефи, ДА така е и Аз съм съгласен.
    Интерестното е че според ТОП ГИЪР Ланча е най-добрата марка автомобили, далеч пред БМВ и Мерцедес, това дори и Аз неможах да го повярвам като го видях. Силно се съмнявам Ланча да са платили за такава реклама....
    Допълниха че Ланча е вече история.
    Мисълта ми е че не е уместно да казваш че марката автомобили с най-много титли в врц е "УМРЕЛЯК" - ФОРД, Митсубиши и Субару нямат толкова ОБЩО !!!
    Ами аз не претендирам ,че имам кои знае какви познания във ВРЦ , казвам ,че самата марка има ужасно грозни модели, и за това казах ,че след края на производството на ДЕЛТА марката е умряла за мен и трябва да умре напълно ,защото едва ли ще искара толкова успешен модел които да я изтреля нагоре в спортовете като ДЕЛТА, пък камо ли да се конкурира с други марки в някакви сегменти на нисък и среден клас.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •