Results 1 to 4 of 4

Thread: въпрос за гуми и за токове

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    софия
    Posts
    39

    Default въпрос за гуми и за токове

    имам няколко проблема с гтв-то и решх да ви питам за мнение....
    първо,искам да си сменя 17ките джанти с летните гуми с 15ки железни със зимни гуми...някви идеи?
    второ, като не паля колата повече от 2 дена, акумулатора няма ток...купих си нов, случката се повтори, при това като си купих новия, ходих да мерят дали всичко е ок, за да ми напишат гаранцията, и казаха - ок е...обаче явно отнякъде има теч на ток....като гася двигателя, всичко по принцип изгася - фарове, парно, т.н., така че не знам кво може да е....
    трето, ключалките на вратите нещо не работят както трябва, къде да ги оправя?
    четвърто, след като ми сменяха предния капак щото го бях ударил, сега ръчката която трябва да го отваря отвътре не работи добре - всмисъл, трябва някой да стои пред капака да помага, иначе не се отваря...а като се отвори, не стои изправен, амортисьорите не могат да го задържат....
    '99 Alfa 145 1.9 JTD

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    1.Ако колата ти е с 2.0 16 мотор няма проблем да си сложиш за зимата 15-ки
    2.Отиди на жичкаджия ако си от София мога да ти препоръчам един 0888 310 689-Велин
    3.Пак ако си от София отиди на Семинарията има едни много добри ключари те ще ти помогнат
    4.За реглажа на капака могат да ти помогнат там къде ще отидеш евентуално при жичкаджията-търсиш Румен или Чавдар в съседното хале и евентуално да се сменят амортисьорчетата на капака

    П.С.Надявам се че съм бил полезен



    Това е ориентировъчна снимка за местонахождението на сервиза
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    В. Търново
    Posts
    50

    Default

    сложи си Ultra grip 7 - към 170лв. парчето соред мен и доста тестове това е най-доброто за този размер.
    Централното и ключалките откачат през зимата от студа и това няма оправия свиквай.
    Амортисьорите ги смени с нови лошото е че не се намират а оригиналните са много солени иначе има.
    Alfa Romeo GTV 2.0TS

  4. #4

    Default

    за ключалките може да се свържеш и с Алексиус от форума, той е наш човек...отстъпки...много свестен....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •