Results 1 to 3 of 3

Thread: Стоповете светят постоянно

  1. #1
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default Стоповете светят постоянно

    Така колеги,на някой да му се е случвало да кара колата си със постоянно светещи стопове? Давам на контакт и те се пускат ,и при запалване така и в движение така. Възможен ли е проблема да е от "стоп-машинката" или нещо друго да е дало фира?
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by alfozo View Post
    Така колеги,на някой да му се е случвало да кара колата си със постоянно светещи стопове? Давам на контакт и те се пускат ,и при запалване така и в движение така. Възможен ли е проблема да е от "стоп-машинката" или нещо друго да е дало фира?
    Направо си е в стоп машинката проблема,свали я и пробвай да издърпаш пишката нагоре,после монтирай на натиснат педал,за да може като го пуснеш сам да определи хода на машинката
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Smile

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Направо си е в стоп машинката проблема,свали я и пробвай да издърпаш пишката нагоре,после монтирай на натиснат педал,за да може като го пуснеш сам да определи хода на машинката
    Днес свалих машинката много лесно се маха раздвижих буталцето, почукнах с пръсти корпуса,пръснах контактната букса и буталцето с обезмаслител “това имах под ръка“. Сега работят стоповете,както преди. Благодарности на Мури !
    Може ключ на темата.
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •