Results 1 to 5 of 5

Thread: Разглобяване на седалка !!!

  1. #1
    Влюбен в 2.4 JTD Crazy JTD's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    39

    Default Разглобяване на седалка !!!

    Здравейте колеги наскоро си купих една от седалките за по 10лв от един колега тук от форума и като ми я донесоха стана ясно че долната част не става явно се е счупила при катастрофа или както и да е няма значение.

    Въпроса ми е такъв някой може ли да ми каже как да я разглобя за да си сложа горната част(облегалката) понеже е с подлакътник ? Или мисля че бях чувал някъде че можело само подлакътника да се изкара но дали ще мога да го сложа на моята седалка ?
    Ще бъда благодарен на всеки който е превил подобни промени и сподели как става номера
    156 2.4 JTD+GT2359v+small remap
    147 Mjet+Love
    166 2.4 JTD голямаЯ Bella+Brembo+GTA
    Alfa Romeo е най-коварната заразна болест....

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Трябва да я разпарчетосаш - цваля се тапицерията (по спомени) и отдолу е с болтове.

    Иначе самият подлакътник се сваля лесно - повдигаш го нагоре на 45 градуса и дърпаш юнашки. Така излиза от "дръжката" която е хваната към облегалката с болтове, които вече са достъпни. Оттам насетне дали може да я монтираш на твоята облегалка нямам идея.
    Last edited by tonov; 30-09-2012 at 13:37.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3

    Default

    Само подлакътника,да смениш, е трудна работа.......
    виж само облегалката е по-възможно......щом е сглобено веднъж,значи може и втори път...така мисля,няма невъзможни неща.....нали хора са го правилиуспех
    пс:....имаш лично
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    и аз прайх подобни пинизи, ама в крайна сметка купих друг салон и свършиха мъките
    JTDm 170+

  5. #5
    Влюбен в 2.4 JTD Crazy JTD's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    39

    Default

    Благодаря колеги ще видим какво ще стане ма май само ще я разпарчосам ми се струва :d защото ми се струва че сглобките са правени с машини за да са възможно по-здрави !
    156 2.4 JTD+GT2359v+small remap
    147 Mjet+Love
    166 2.4 JTD голямаЯ Bella+Brembo+GTA
    Alfa Romeo е най-коварната заразна болест....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •