Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Alfa Romeo рулира ... всичко друго sux

  1. #16

    Default

    Ае тоя Ники нямали кой да му смени аватара. Ми тоз е извратен бре. Дайте го на правосъдието. Тоя лошия.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #17
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor
    1. - Да се махнат АДМИН правата на всички членове на УС. Да остане само 1 /а може и никой/, който няма значение каква длъжност има в клуба или УС - просто да разбира от адмнистрация ...


    ама ся наш ко яко? от 6 потребителя 5 администратора се е случвало
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #18
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Abarth,

    Не си ме разбрал:

    - Собственик на форума е Клуб Алфа Ромео България. Няма значение кой е АДМИН-а. Форума се движи според правилата определени от КАРБ.

    - АДМИН, Администртора на форума е човек, който няма никаква нужда да разбира от коли, да ни познава и т.н. Идеята е да се грижи чисто технически за форума, сайта и всичко свързано с тях.

    КАзах че е добре да има 2-ма админи - един ,който да е Техническия и един от нас - клуб, УС .. все едно - 2-рия е за да може да прави промени и др. малки неща по всяко време.

    Иначе няма и МЯСТО за сравнение с Митко и тука !
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    аз не мога да разбера сеньор шефа на сектата какво имаше предвид с тая реплика :
    Quote Originally Posted by KGB
    Големите сте рацери и разбирачи всички....особено тия с легендите в гаража..дето не се карат.

    Айде стига ви толкова.
    _________________
    моля обясни и защо се заключват теми в които са писани само истини и няма никакви обиди и т.н. не мене сте ми ясни ма има хора дет още не знаят що за секта сте поне за тях напишете кои и защо заключва истинските теми а колко сме рацери тея с легендите по гаражите и колко сме в час ти като какъв ни съдиш като по голям разбирач или повече коли си счупил или повече гуми ли изтри а маи забрави как за смешен проблем взриви софия и рева като ученичка след класно а чак имаше и тема със снимки с проблемите на шефа не мислиш ли че не ти отива тъи като си абсолютен ламер да заключваш теми в които дори не ти е ясно кои и за какво пише а
    п.с. имам още доста въпроси ама като знам че ще ги изтриете ще си ги спестя засега
    Мисля, че преди време някой ти беше пояснил всичко.


    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #20
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    а аз мисля че ти зададох ясни въпроси на които ти не ми отговаряш!!! не че съм очаквал и друго де обаче "шефче" не мислиш ли че общественото мнение не е на твоя страна а нищо лично просто ме е яд когато се трият такива мнения или се заключват подобни теми

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    а аз мисля че ти зададох ясни въпроси на които ти не ми отговаряш!!! не че съм очаквал и друго де обаче "шефче" не мислиш ли че общественото мнение не е на твоя страна а нищо лично просто ме е яд когато се трият такива мнения или се заключват подобни теми
    Не аз имам 19 негативни гласа в тунинг.бг (твоят любим форум)


    Ти имаш проблеми, че хората си харесват колите такива каквито са!!!

    Погледни си мненията в тунинг.бг и си прави сам изводите и си намирай отговорите на въпросите ти:
    http://tuning.bg/forum/search.php?searc ... turbodelta

    Ти искаш по същия начин да си пишеш тук мнения и да обиждаш всички.

    пс: Относно гаражните легенди, въобще не съм имал на в предвид твоята Алфа...коята кола много добре знаеш, че харесвам и й се радвам...

    Пожелавам ти успех и весели празници

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    ооо господин недораслия се обади!!! ама приятелю аз исках отговори на поставените въпроси а не нападки къв съм бил и де ми е любимия форум ти обаче се държиш типично като 17 годишна пикла проблем с хорските коли нямам аз мамин!!! ами хората верно си верват че са им мноо модерни колите (и ти си в това число) и сами лъжат себе си че колите им са тъ бест и когато някои като мене им каже де се намират тоест на земята веднага реагират както по горе вече написах колкото до мненията ми в друг форум мое право е да си пиша където и както искам излагам само себе си пред тииновете и префърцунените дечица като не те кефи как пиша що не земеш ме баннеш заедно с другите дето ви казват истината а съберете ни у една група и на банираите ще ви е по лесно да се надлъгвате после коя алфа била наи модерна и как всички други автомобили са баати и кенефите и т.н. а че си харесвал моита кола аре не бъди и лицемер та тяе една гаражна легенда или по скоро паметник и като имаш да казваш нещо за тоя род коли го казваи в прав текст а не ми се увъртаи като .............офф ко ли се занимавам и аз аре триите всички мнения дет ви развалят кефа заключваите банваите поне ще са ви спокоини дните в форума

  8. #23

    Default

    75тицаТИ от това което съм видял на филмче, ми харесва....това дали го приемаш или не си е абсолютно твой проблем.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #24
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    нямам аз проблеми 75-цата я остаи сеа не я меси тя само е гаражна даже не е бегачка

  10. #25
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    ааааа пропусна тая тема да заключиш да те подсетя само де

  11. #26
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    абе тука админий няма ли забавихте се ем сте много тея дет сте с поичи права от нормалните потребители ем още не сте изтрили и тая тема тука само разваля дисциплината на сектата

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •