Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Alfa Romeo рулира ... всичко друго sux

  1. #1

    Default Alfa Romeo рулира ... всичко друго sux



    Извинявам са на всички, че допреди малко мислех иначе ... ма след като ми локнаха поредната тема се осъзнах, че не е случайно. То си е така дебииш ....

  2. #2
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Е не сме коне с капаци и много добре си знаеме , че колиците ни не са идеални и си имат много косурчета - ама сме намерили положителни страни които не намираме в други коли (те пък имат друго положително и други косури и така)
    Ама нали сме си сектанти , с кеф си даваме пари по колиците и се кефим - та затова не обичаме да ни обясняват недостатъците - ние си даваме парите и си знаеме
    Надявам се като оправиш твоята Алфа да се кефиш много

    П.П. Ако не възразяваш после да преместя тази тема в кошчето или в общи. Сега ще я оставя временно да я видят хората за които си я постнал. Става нали
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #3
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default Re: Alfa Romeo рулира ... всичко друго sux

    Quote Originally Posted by j1v


    Извинявам са на всички, че допреди малко мислех иначе ... ма след като ми локнаха поредната тема се осъзнах, че не е случайно. То си е така дебииш ....
    Усети са от де грее слънцето Деба навсякъде да си първи Първия юзер на който за 2 седмици да му заключват 4-та тема

    j1v това в къга на шегата. Не са бях хилил така от темата с аудистите
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Е не сме коне с капаци и много добре си знаеме , че колиците ни не са идеални и си имат много косурчета - ама сме намерили положителни страни които не намираме в други коли (те пък имат друго положително и други косури и така)
    Стига бре, не богоулствай и таз тема ще ми заключат

    Quote Originally Posted by BatVas
    Ама нали сме си сектанти , с кеф си даваме пари по колиците и се кефим - та затова не обичаме да ни обясняват недостатъците - ние си даваме парите и си знаеме Надявам се като оправиш твоята Алфа да се кефиш много
    Мерси, мисля много да и се радвам, както съм се радвал на всичките си коли, и да не забравям, че се возя на некво си возило със всичките си предимства и недостатъци, а не да си повярвам, че съм яхнал вейрон.

    Quote Originally Posted by BatVas
    П.П. Ако не възразяваш после да преместя тази тема в кошчето или в общи. Сега ще я оставя временно да я видят хората за които си я постнал. Става нали
    По принцип не обичам да ми хвърлят на боклука неща, за които съм положил усилия, ма твоя воля ...

  5. #5

    Default

    истината боли ..... деебиш

  6. #6
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    аз не мога да разбера сеньор шефа на сектата какво имаше предвид с тая реплика :
    Quote Originally Posted by KGB
    Големите сте рацери и разбирачи всички....особено тия с легендите в гаража..дето не се карат.

    Айде стига ви толкова.
    _________________
    моля обясни и защо се заключват теми в които са писани само истини и няма никакви обиди и т.н. не мене сте ми ясни ма има хора дет още не знаят що за секта сте поне за тях напишете кои и защо заключва истинските теми а колко сме рацери тея с легендите по гаражите и колко сме в час ти като какъв ни съдиш като по голям разбирач или повече коли си счупил или повече гуми ли изтри а маи забрави как за смешен проблем взриви софия и рева като ученичка след класно а чак имаше и тема със снимки с проблемите на шефа не мислиш ли че не ти отива тъи като си абсолютен ламер да заключваш теми в които дори не ти е ясно кои и за какво пише а
    п.с. имам още доста въпроси ама като знам че ще ги изтриете ще си ги спестя засега

  7. #7
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    И на мене не ми е ясно защо теми, които НЕ нарушават правилата биват пипани - по какъвто и да е начин !?!?!?

    Петко,
    Да си председател НЯМА нищо общо с това да си разиграваш коня в форума и да минаваш ПРЕЗ правилата !!!!!!!

    Може би сега идва момента да предложа нещо, като настоящ редовен член на клуба и като бивш член на УС и основател на клуба:

    1. - Да се махнат АДМИН правата на всички членове на УС. Да остане само 1 /а може и никой/, който няма значение каква длъжност има в клуба или УС - просто да разбира от адмнистрация и да е редовен посетител на форума.

    2. - Не знам колко АДМИН-а има сега, но според мен ако са повече от 2-ма.. е излишно.
    Насо, в качеството си на хостинг администратор трябва да има АДМИн права.
    И още някой... ако има такъв, който да се занимава с обновяване на форума и дребните му ПХП проблеми.

    3. Всички останали да си бъдат или модератори на определени раздели или обикновенни потребители.

    Гарантирам че ще има ДОСТА повече РЕД и ЯСНОТА !
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor
    2. - Не знам колко АДМИН-а има сега, но според мен ако са повече от 2-ма.. е излишно.
    Във фиат форума бяха 2ма-Митко и брат му и докъде стигнаха Само да не стане комунизъм и тук като преди както беше фиат форума под ръководството на Дон Митко
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    На 100% Подкрепям Григор и смятам че Петко напълно осъзнато и нарочно е заключил тема която отговаря на правилата и си беше много интересна Явно шефчето се изживява като шеф без повод
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10

    Default

    Ша са сетиш и що моята тема се казваше "Ало Горски"
    пред Админите... със сапун !

  11. #11
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by jamie
    Ша са сетиш и що моята тема се казваше "Ало Горски"
    Ами де да знам да не си му звънял на горския
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #12

    Default

    ПратИх го за дрЪва.
    Ама се оказа че си е останал у СЕЛО !
    пред Админите... със сапун !

  13. #13

    Default

    Да и аз подкрепям Григор напълно. Дори прочтох и темата и не видях абсоютно нищо нередно в нея. И за това я отключих. Трябва да бъдат определени администратори (които наистина най-добре да не са от УС), но такива които четат постоянно форума и са обективни и задълбочени. Абсолютно недопустимо е заради емоциите на някого да бъдат трити или заключвани теми!
    XTruck

  14. #14
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Quadrifoglio
    Да и аз подкрепям Григор напълно. Дори прочтох и темата и не видях абсоютно нищо нередно в нея. И за това я отключих. Трябва да бъдат определени администратори (които наистина най-добре да не са от УС), но такива които четат постоянно форума и са обективни и задълбочени. Абсолютно недопустимо е заради емоциите на някого да бъдат трити или заключвани теми!
    Съгласен с пламен също Аз като админ съм си сложил правило да не трия и заключвам освен в случейте когато модератор без нет в момента ме помоли да свърша неговата работа Имало е и случей когато съм трил зверски нарушения на правилата като псувни убиди и разни такива Та също мисля че админите немат работа да модерират форума а да си вършат админ правата
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #15
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Подкрепям предложението за реформа. Аман от позьорско поведение.

    В общи приказки трябва да си говорим каквото си искаме, аман от безсмислена цензура и престараване!!!


Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •