Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: RQ: инфо за Philips Night Guide 3 in 1

  1. #16
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    ...И цената им е към 5 лв. с клубната отстъпка поне толкова си спомням
    Ами ще гледам да ги събера тея 5 лв от сурвакането по Нова Година
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  2. #17

    Default

    Мисля, че бяха 4лв...трябва да провера....

    Вижте там съгласувайте колко и какви крушки ще искате и ще измисля как да се организирам

    Направете си един точен списък. Аз ще отида да видя какви са цените, но не знам дали ще успея преди да станем Европеици

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Колеги, ако е възможно дайте адреси на дистрибутори или магазини в Бургас и Варна на фирмите от които купувате Филипс крушки.
    Аз единствено се оплаквам от късите. При другите светлини нещата са в рамките на нормалното.
    146 1.6 TS 01.97

  4. #19
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by georgievst
    Колеги, ако е възможно дайте адреси на дистрибутори или магазини в Бургас и Варна на фирмите от които купувате Филипс крушки.
    Аз единствено се оплаквам от късите. При другите светлини нещата са в рамките на нормалното.
    Не знам защо се оплакваш от късите, но си мисля, че едва ли с по-добри крушки ще се оправят нещата. 145/6 се славят с много добри фарове, особено късите, които са си с лупи...Иначе във Варна засега не се знае дали въобще някой предлага Филипс Аз съм с Осрам - Кулл блу за късите и силвърстар на дългите. Цените са 12-15 лв на крушка. Адреса във Варна не мога да ти го кажа сега точно, улицата май се казва Габрово, просто не знам номера. Alfa Course мисля, че го имаше. По-късно може и да го изровя Иначе улицата върви успоредно на ул. "Девня". Магазинът се намира зад ОМВ-Гарата, малко по-навътре в улицата, мисля, че се води Bоsch център или нещо от сорта
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Благодаря за инфото!
    Вчера една алфа точно като твоята беше паркирала зад краставицата в Бургас!
    146 1.6 TS 01.97

  6. #21
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ами има една като мойта там, да И аз съм я виждал, но мисля, че беше със старата маска отпред и с онези джанти с 5-те големи дупки, иначе е ЖТД. Има и една 145-ца пак при вас. Абе разбирате от коли там Нали и мойта от Бургас я купих

    Важното е, че тук, във Варна, още не съм виждал като мойта Мяркал съм един сребрист 1.6 ТС само
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Обаче, не можем да се съберем за срещите нещо в Бургас.
    Имам една идея, революционна - да направим морски клуб на Алфа Ромео. Например - ClubAlfaRomeoBlackSea.
    Какво мислиш по въпроса ? Може да привлечем и алфисти от други страни покрай морето.
    146 1.6 TS 01.97

  8. #23
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    По-добре да не се делим на географски принцип. Идеологията е важна Иначе можете да идвате на срещите във Варна - 130 км са, нищо работа Тук набираме серизно инерция и като цяло се радваме на добри посещения. Не знам защо при вас не е така. Разликата между Варна и Бургас е доста малка
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  9. #24
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Quote Originally Posted by georgievst
    Колеги, ако е възможно дайте адреси на дистрибутори или магазини в Бургас и Варна на фирмите от които купувате Филипс крушки.
    Аз единствено се оплаквам от късите. При другите светлини нещата са в рамките на нормалното.
    Не знам защо се оплакваш от късите, но си мисля, че едва ли с по-добри крушки ще се оправят нещата. 145/6 се славят с много добри фарове, особено късите, които са си с лупи...Иначе във Варна засега не се знае дали въобще някой предлага Филипс Аз съм с Осрам - Кулл блу за късите и силвърстар на дългите. Цените са 12-15 лв на крушка. Адреса във Варна не мога да ти го кажа сега точно, улицата май се казва Габрово, просто не знам номера. Alfa Course мисля, че го имаше. По-късно може и да го изровя Иначе улицата върви успоредно на ул. "Девня". Магазинът се намира зад ОМВ-Гарата, малко по-навътре в улицата, мисля, че се води Bоsch център или нещо от сорта

    Някой те е излъгал бате че на 145/6 са много добри фаровете-имат един дефект който появи ли се става мно сложно за оправяне-мойте и двата са така
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    ...имат един дефект който появи ли се става мно сложно за оправяне...
    Какъв дефект?
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Като се настройват превъртат/нямат ограничител на настройките/чупи се едно ушенце и рефлекторите се мандахерцат свободно,но нашия бояджия бат Божо ги лекува с рапидки.По принцип може да се оправи но е сложно и трябва да се сваля стъклото на фара
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    ...Някой те е излъгал бате че на 145/6 са много добри фаровете-имат един дефект който появи ли се става мно сложно за оправяне-мойте и двата са така
    Бате, Честита Коледа първо
    Никой не ме е излъгал, щоот аз в това съм се убедил лично . Не знам как и защо си ги настройвал, аз мойта я имам отскоро и не ми се е налагало да ги пипам фаровете. Светят като слънце. Може просто да не им е дошло времето....да чукам на дърво Карам един служебен WC (де ланос) еми ела да видиш какво се казва кандило....
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  13. #28
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Quote Originally Posted by Mury
    ...Някой те е излъгал бате че на 145/6 са много добри фаровете-имат един дефект който появи ли се става мно сложно за оправяне-мойте и двата са така
    Бате, Честита Коледа първо
    Никой не ме е излъгал, щоот аз в това съм се убедил лично . Не знам как и защо си ги настройвал, аз мойта я имам отскоро и не ми се е налагало да ги пипам фаровете. Светят като слънце. Може просто да не им е дошло времето....да чукам на дърво Карам един служебен WC (де ланос) еми ела да видиш какво се казва кандило....
    Аз не говоря за кандила ами за лоша конструкция твойте бса добре защото не ги е настройвал някой бг автоджамбазин
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #29
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ами така може Щото с тея лупи доста добре осветяват. Аз бях приятно изненадан от фаровете като я купих. Иначе за настройката от автоджамбазин като говориш, тя не се ли налага в случай, че е имала няккакъв удар в района на фаровете?
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  15. #30
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Като се настройват превъртат/нямат ограничител на настройките/чупи се едно ушенце и рефлекторите се мандахерцат свободно,но нашия бояджия бат Божо ги лекува с рапидки.По принцип може да се оправи но е сложно и трябва да се сваля стъклото на фара
    Много си прав-аз съм пострадал от това превъртане,фара ми няма отваряне(лепен е с лепило за автостъкла)и сега левия(шофьорския) ми свети на 1.5м пред мен,без халогени нищо не се скива,ама аз намерих друго решение и да ви кажа сам адски доволен-OSRAM Cool blue-Светят чисто бяло и много по-ярко от предишните ми OSRAM,качих и на халогените и се родих,но по-добра цена са от Philips и са също много Качествени.Препоръвам ги на всички които се колебаят.Има и 50%+
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •