Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Писти мисти и темподобни

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by j1v
    Quote Originally Posted by KGB
    На мен пък ми е любопитно, колко от вас са карали на писта??? и къде???
    Долния цитат е от една друга тема в тоз подфорум, господин администратор, ако си бяхте направили труда, да го четете по-чест, може би нямаше да заключите и предната тема и да задавате тъпи въпроси в последствие

    А ако ви е безинтересен си дръжте ръчичките по-далеч от него

    Quote Originally Posted by Mury
    Колега без да знаеш за какво става въпрос недей да
    се изказваш неподготвен само за справка доколкото знам Живко с тази кола /Неона/ държи рекорда за обиколка на писта Калояново/ако съм сбъркал нека ме поправи някой/ така че коментара ти е напълно излишен

    Този пост е в отговор на забележката на Netserfer за лаконичността - един вид, каквото повикало ...
    Извинявай, я ми покажи което точно е полезната информация в тази тема, че нещо освен...

    Астрата е по-добра, ама алфата по-добре завива или обратното и някакви заяжданици и обяснение от сорта друго не виждам.

    Предната тема, която съм заключил беше още по-интересна с 11страници псувни, но истински


    Относно "тъпите ми въпроси", това че ти си карал на Калояново, не означава, че всички в тази тема са карали на писти за време и то колите за които спорите...Нали???или греша.

    пс: Безмислени мнения и безмислена тема...аз в тази тема няма какво да добавя повече. Безмислени мнения в още по безмислени теми не ми се пишат.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Извинявай, я ми покажи което точно е полезната информация в тази тема, че нещо освен...

    Астрата е по-добра, ама алфата по-добре завива или обратното и някакви заяжданици и обяснение от сорта друго не виждам.
    Страшна логика, на теб щом не ти е интересно, начи не е интересно по принцип и толкова, няяям думи направо

    Quote Originally Posted by KGB
    Предната тема, която съм заключил беше още по-интересна с 11страници псувни, но истински
    Аз не разбрах с оная тема какво общо имам, ще те помоля ти лично да я прочетеш пак и да ми посочиш къде по-точно в оная тема съм писал

    Quote Originally Posted by KGB
    Относно "тъпите ми въпроси", това че ти си карал на Калояново, не означава, че всички в тази тема са карали на писти за време и то колите за които спорите...Нали???или греша.
    Още веднъж показваш невероятни логически възможност, потресен съм ... много ти са мола да ми разясниш к'во имаше предвид с това горното, щото аз съм в недоумение

    Съжалявам, че не съм схванал по-рано, че в тоя форум трябва да се пише само и единствено за неща дето на всички са ясни и интересни ... така като гледам, тука аз май не трябва да са обаждам повече, така ли да разбирам ?

  3. #48

    Default

    Не виждам някъде да съм те обвинил за оная тема нещо...

    Пишете колкото искате, само не се заяждайте един с друг, не псувайте!!!

    И последно кое е по-бързо Алфата или Опел С20ХЕ или там както беше???

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Не виждам някъде да съм те обвинил за оная тема нещо...
    Тогава не генералиизирай и не се обаждай където не ти е работата

    Quote Originally Posted by KGB
    Пишете колкото искате, само не се заяждайте един с друг, не псувайте!!!
    Пак са праиш на добрия чичко, дет ша усмири лапетата, само дет си объркал човека

    Quote Originally Posted by KGB
    И последно кое е по-бързо Алфата или Опел С20ХЕ или там както беше???
    Гаражните легенди са най-бързи ... заеби, така или иначе не ти е интересно, а и няма да схванеш

  5. #50
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    затова живко не се занимаваи с непораснали деца и си го премести у другия крачол когато непорасналите реват а за гаражните легенди ко му обясняваш тои никога няма да схване!!! за него в понятието тунинг влизат: чип, спортен филтър, брони, музика и прочее безинтересни неща за хората в гаражите

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •