Results 1 to 5 of 5

Thread: Нова изпускателна система и мод на задната броня

  1. #1

    Default Нова изпускателна система и мод на задната броня

    Здравейте,ще си правя цялата изпускателна система,надявам се това да повиши мощността и да звучи още по-добре колата.Разгледах специализирани сайтове и харесах няколко модела изпускателни системи.На някои пише,че трябва да модифицирам задната броня за да може да се прикрепи(ауспусите са двойните 2 по 2 по 70мм).Такава кора на задната броня мисля че имат 3000 кубика и 3200,те май са с подобни гърнета.От къде мога да си купя тази кора,нова или на старо и предполагам няма да има проблем да я закача на моята броня.Препоръчайте къде да направя гърнета Имам някои идеи,но съветите са добре дошли

  2. #2

    Default

    Колега,

    сподели с какъв двигател си, покажи някоя снимка на това как искаш да изглежда завършения проект и кажи от кой град си.

    Също така кажи дали искаш някой да ти я направи къстъм генерацията или ще си купуваш вече готова.

  3. #3

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Колега,

    сподели с какъв двигател си, покажи някоя снимка на това как искаш да изглежда завършения проект и кажи от кой град си.

    Също така кажи дали искаш някой да ти я направи къстъм генерацията или ще си купуваш вече готова.
    В момента се намирам в Плевен,няма значение дали ще е готова направена или ще я правят къстъм.Важното е да е качествено,цената да е добра.Катализатори и заглушители мисля че не ми трябват,катализаторите мисля да ги махам и да ги продавам,не знам там как стои въпроса точно.Искам генерацията да подобрява представянето на колата
    Ако ще се прави предполагам,че е добре да се прави по схемите на утвърдени марки,тези на Рагазон ги гледах и точно тях бях харесал.Определено и 3-те варианта посочени от бадмадафака стават
    Място където ще се правят,безпроблемно ми е Плевен,Търново,близките до тях,София също не е проблем,дори и Варна.Въпроса е да е добре и да е изгодно.

  5. #5

    Default

    ЗА ТРИЕНЕ Е ТЕМАТА

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •