Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Всички ГТ ли са бертоне дизайн?

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by 156 View Post
    Собственикът на "Любо кар". Аз съм останал с много добри впечатления от него и само заради това редовно оглеждам какво предлага. Знае как да се държи с клиентите.

  2. #17

    Default

    Не знам що се намръщихте, след като изказах (очевидно) лично мнение. Да не говорим, че не помня да съм казвал, че заради стереото колата "не си заслужавала"...

    Принципно винаги afermarket стерео панелите ме притесняват, щото рядко пъти са нещо наистина качествено, заради което си заслужава смяната. В случая е подменен само панела, без самото озвучение. Както казва Satanism, нищо чудно да е направено заради mp3 поддръжката, но и така да е, мен лично пак не ме радва, щото не пасва на визията на интериора. Което не значи, че заради това ГТ-то "не става".

    По отношение на Bose: някои ГТ-та (лично гледах такова в Германия) имат софтуерни проблеми със системата, което ги кара съответно всеки път като се запали колата, нивото на звука да е 20 (auto volume level), което е много досадно. Успоредно с това, звукът на Bose просто не ме очарова като нещо осезаемо по-добро в сравнение с фабричното озвучаване. От една страна, заради разположението на тонколоните, от друга защото останах с впечатлението, че Bose целенасочено са търсели max loudness, но не и впечатляваща звукова картина. Това обаче - подчертавам - са лични аудио наблюдения и предпочитания, които само споделям, а не плюя по Bose. Ако не си аудиофил, Bose-то определено звучи по-добре. И не, не съм фен на SPL, бих предпочел Naim

    Ииии от тема за емблеми набързо стана мощният офтопик.

  3. #18
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Охоо, колега аудиофил
    За мен в колата не е оправдано да се слага аудиофилска система, там хубавият звук трябва да идва само от двигателя Иначе босе-то на мен ми хареса как звучи, даже мислех да си взема ГТ-то (едно друго, доста коментирано тук) за аудиофилска кабинка, инсталирана на двора
    ПС: сори за офтопика .
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •