Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: Предърпва при ускорение 1.9 жтд

  1. #16
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Уникално тъпо парче си ти Цецко! Колкото и да ми копираш статиики, ти самия никога няма да разбереш една система как работи.

    И вземи се научи да пишеш правилно, точно и ясно това което искаш да кажеш. Не в едно изречение да ми пишеш, че ЕГР-а участва в нещо при пълна газ, а в същото време, че трябва да се затвори.

    И ще ти обесня защо никога няма да разбереш. Защото четеш примерни статиики като тази. А аз ще ти кажа, че има коли които никога не си затварят ЕГР до край ама както и да е.

    Последно ЕГР участва ли, не участва ли какво става не разбрахме от теб точно какво искаше да кажеш...

    И последно аз да ти задам въпрос да те видим колко си знаещ. Защо при някои коли никога ЕГР не се затваря до край? Отговори ми точно и ясно моля. И ако може да обесниш на човека какви са последствията от затапването на ЕГР-а.
    Last edited by oem; 21-07-2012 at 18:36.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #17
    АЛФИСТ iv4oo's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Хасково
    Posts
    167

    Default

    Голямо благодарство .Половин час работа затворих ЕГР и резултата е повече от задоволителен предърпването изчезна и не пуши изобщо .Незнам какви ще са последствията но за момента няма проблеми само трябва да си изчистя грешките .Още веднъж благодаря на всички колеги които ми писаха и помогнаха много.

  3. #18
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Уникално тъпо парче си ти Цецко! Колкото и да ми копираш статиики, ти самия никога няма да разбереш една система как работи.

    И вземи се научи да пишеш правилно, точно и ясно това което искаш да кажеш. Не в едно изречение да ми пишеш, че ЕГР-а участва в нещо при пълна газ, а в същото време, че трябва да се затвори.

    И ще ти обесня защо никога няма да разбереш. Защото четеш примерни статиики като тази. А аз ще ти кажа, че има коли които никога не си затварят ЕГР до край ама както и да е.

    Последно ЕГР участва ли, не участва ли какво става не разбрахме от теб точно какво искаше да кажеш...

    И последно аз да ти задам въпрос да те видим колко си знаещ. Защо при някои коли никога ЕГР не се затваря до край? Отговори ми точно и ясно моля. И ако може да обесниш на човека какви са последствията от затапването на ЕГР-а.
    Въздържай се от коментари защото доста пъти са ти показали, че си един дърдорко и философ,. Може да правиш много неща, но не и с мислене, а повечето пъти с научкване и копиране. А дали съм тъп, ами ти не си критерий за оценка. А колкото до статиите - ами намирам ти ги и дано да ги прочетеш и най-вече дано ти остане нещо в главата, че и това ти е трудно
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  4. #19
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Изобщо не ме познаваш и никога няма и да имаш тази чест за да разбереш как ги правя нещата. Кой ми е показвал и какво само аз си знам. Когато ти ми покажеш нещо тогава можеш да ми даваш наклон на работата. Но ти си един комплексар който хал хабер си няма от коли... как си си повярвал толкова много не знам... ама както и да е. Те хората те знаят що за стока си.

    Държа да ми отговориш все пак на въпросите които зададох! Това го няма в гугъл обаче, та не се хаби да търсиш статиики, защото това в статииките за обща култура го няма.
    Last edited by oem; 21-07-2012 at 22:01.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Сливен
    Posts
    150

    Default

    Имам едно натрапчиво усещане, че не можете да се траете много вие двамата...
    ОЕМ, питанка към теб - Затапил ли си си ЕГР-а и ако да, какъв беше ефекта? Питам защото мотора ми е като твоя и съм се замислил над подобна интервенция но не мога да се престраша. Не знам дали моя е изправен или не а се зарекох да не пипам ако нещо не е повредено. До сега обаче, това което разбрах за ЕГР-а е че се ползва единствено за екология,за която при моя автомобил е малко
    странно да се говори .
    Мога ли да очаквам някакви негативни последствия от затапване на това чудо на техниката.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS '00 - ex
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Qtronic

  6. #21
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by slaf4u View Post
    Имам едно натрапчиво усещане, че не можете да се траете много вие двамата...
    ОЕМ, питанка към теб - Затапил ли си си ЕГР-а и ако да, какъв беше ефекта? Питам защото мотора ми е като твоя и съм се замислил над подобна интервенция но не мога да се престраша. Не знам дали моя е изправен или не а се зарекох да не пипам ако нещо не е повредено. До сега обаче, това което разбрах за ЕГР-а е че се ползва единствено за екология,за която при моя автомобил е малко
    странно да се говори .
    Мога ли да очаквам някакви негативни последствия от затапване на това чудо на техниката.
    При теб няма такова чудо на техниката. Може да си свиркаш
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    Не бъди толкова сигурен. Сега бат ти Цецко ще извади някоя статия, че 1.8 ТС имат ЕГР.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  8. #23
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    ...И последно аз да ти задам въпрос да те видим колко си знаещ. Защо при някои коли никога ЕГР не се затваря до край? Отговори ми точно и ясно моля. И ако може да обесниш на човека какви са последствията от затапването на ЕГР-а.
    Цецко, нищо не ли не намери в гуглето по въпроса?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  9. #24
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    стига бърза па ти бе,търси човекЯ
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  10. #25
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by nicks1 View Post
    Не бъди толкова сигурен. Сега бат ти Цецко ще извади някоя статия, че 1.8 ТС имат ЕГР.
    Да, имаш. На дупето. Време е да го затапиш, че нищо свестно не си написал

    ---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Цецко, нищо не ли не намери в гуглето по въпроса?
    Цяла статия ти пратих, че ти като не можеш да четеш значи хем не можеш да търсиш, камо ли да асимилираш написаното. Друг е въпросът, че си Майстор, ама от тия дет са с Пишман отпред


    ---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

    Quote Originally Posted by iv4oo View Post
    Голямо благодарство .Половин час работа затворих ЕГР и резултата е повече от задоволителен предърпването изчезна и не пуши изобщо .Незнам какви ще са последствията но за момента няма проблеми само трябва да си изчистя грешките .Още веднъж благодаря на всички колеги които ми писаха и помогнаха много.
    Би ли проверил сега отново имаш ли качени грешки?
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  11. #26
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    За каква статия ми говориш ти изобщо? Въпроса ми е точен и ясен и в тази статия долнопробна няма подобно загатване въобще за колите с режими на постоянно отворен ЕГР.

    Нормален човек като е некомпетентен обикновено мълчи, засрамва се и гледа да се научи. Теб не знам как да те определя. Просто няма определение за теб. Или ако има то ще прозвучи адски грубо, за това ще си замълча.

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Би ли проверил сега отново имаш ли качени грешки?
    Разбира се, че ще има грешка за EGR. Сега ако кажеш какъв е проблема, че има грешка ще те призная
    Last edited by oem; 24-07-2012 at 23:14.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  12. #27
    АЛФИСТ iv4oo's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Хасково
    Posts
    167

    Default

    Затапил съм го чак км въздуховода клапана си отваря и затваря и не може да даде грешка грешката идва от некачествена горивна смес тоест от сажди които пуска ЕГР .Сега вече нямам проблем тествахме я не предърпва съответно не трупа грешки

  13. #28
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by iv4oo View Post
    Затапил съм го чак км въздуховода клапана си отваря и затваря и не може да даде грешка грешката идва от некачествена горивна смес тоест от сажди които пуска ЕГР .Сега вече нямам проблем тествахме я не предърпва съответно не трупа грешки
    Имам предвид, че ЕГР-ът участва във формирането на горивната смес откъм въздух. Та затова те питам дали отново си включвал отново комп за да видиш дали не е качила нещо

    ---------- Post added at 07:58 ---------- Previous post was at 07:58 ----------

    Quote Originally Posted by oem View Post
    За каква статия ми говориш ти изобщо? Въпроса ми е точен и ясен и в тази статия долнопробна няма подобно загатване въобще за колите с режими на постоянно отворен ЕГР.

    Нормален човек като е некомпетентен обикновено мълчи, засрамва се и гледа да се научи. Теб не знам как да те определя. Просто няма определение за теб. Или ако има то ще прозвучи адски грубо, за това ще си замълча.



    Разбира се, че ще има грешка за EGR. Сега ако кажеш какъв е проблема, че има грешка ще те призная
    Прочети статията, там пише. (Твоето признание не ме вълнува, просто ти си никой, който знае и да обижда, освен всичко останало)
    Last edited by NightRider; 25-07-2012 at 08:00.
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  14. #29
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Имам предвид, че ЕГР-ът участва във формирането на горивната смес откъм въздух. Та затова те питам дали отново си включвал отново комп за да видиш дали не е качила нещо

    ---------- Post added at 07:58 ---------- Previous post was at 07:58 ----------


    Прочети статията, там пише. (Твоето признание не ме вълнува, просто ти си никой, който знае и да обижда, освен всичко останало)
    Ама ти пък не бива да се обиждаш от истината защото толкова ти се разклащат нервите, че не можеш и да се оправдаеш подобаващо. Комплексите не се избиват. За тях се вземат превенции. Прочети си статииката пак и ми цитирай в едно изречене това за което те питам. Щом не можеш сам да отговориш поне го препиши. Знаем, че в това си добър.
    Last edited by oem; 25-07-2012 at 11:43.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #30
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Ама ти пък не бива да се обиждаш от истината защото толкова ти се разклащат нервите, че не можеш и да се оправдаеш подобаващо. Комплексите не се избиват. За тях се вземат превенции. Прочети си статииката пак и ми цитирай в едно изречене това за което те питам. Щом не можеш сам да отговориш поне го препиши. Знаем, че в това си добър.
    - ти не можеш да ме обидиш. Нито си интелигентен, както виждам си и неграмотен щом аз трябва да ти пиша и обяснявам. Така, че един нещастник взел се на сериозно, че е разбирач №1 по колите просто се отсвирва. А и в комбинация с това, че не си държи на дадената дума па хептем те изхвърля зад борда
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •