Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Въпрос за покупка на Алфа 156

  1. #31
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by mitkosoft View Post
    то хуваво да покарам ама познавам само един човек със 156 ама го виждам 2 пъти в годината ... май ше седна няко вечер и ше си напрая една сметка кое ше е по евтино само на нафта или бензин и газ да зареждам за да си карам газовия инжекцион
    Ми не си написал откъде си, ама иди на някоя среща - ще те повозят най-малкото, пък може и да пробваш някоя. Никой няма да те върне
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  2. #32
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    50

    Default

    ами от Сливен съм...но незнам а и ме съмнява тук да се организират форумни срещи

  3. #33
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    А тук има и колеги от Сливен, свържи се с тях
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  4. #34
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by zx12r View Post
    Колега, ще се направя, че не съм забелязал сарказма в думите ти, и учтиво ще те помоля да вникнеш какво съм писал в предния си пост: 10/100 градско, като НЕ Я ЖАЛЯ! АМА ХИЧ! И дъвките не са полезни за зъбите, оставете ги тези реклами по ТВ.

    Имал съм доста коли с газово разстройство и аре нема нужда ... Колко години ще караш за да изплатиш газовия инжекцион, че и да си отгоре след това? Освен ако не си куриер на Спиди, Еконт ... Задължителните проблеми с дюзи, изпарители, кофти газ и на майка му ... пиийб! Не ми отговаряй, няма нужда Нафта под 2лв. продължава да се намира, и ше ма звинявати, ама кефа от ВМ на никакви обороти го няма при двете свещи на цилиндър, пък нека да е и пет хиляди кубици ако щете. Верно всеки си хвали своето, ама не бъдете чак толкова тесногръди - туйнспарк и точка!
    пп
    когато си карам колата икономично (като бензинаджия на газ) ми гори около 8 градско. Без дъвките ...
    Иначе модератора е прав - нека питащия да покара и прецени. После и той ще си хвали неговото
    Знам, че няма нужда, ама понеже съм го смятал с хартия и химикал, ще ти кажа, че ГИ се избива за 10 000 км. точно. От тук нататък си само на печалба. Тъй че не знам колко трябва да си куриер.
    И никой не е тесногръд, и не казва "йок, туинспарк".

    Аз предлагам темата да се заключи, колегата който я пусна, сигурно си е направил достатъчно изводи.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  5. #35
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by i.ganchev.ganchev View Post
    Знам, че няма нужда, ама понеже съм го смятал с хартия и химикал, ще ти кажа, че ГИ се избива за 10 000 км. точно. От тук нататък си само на печалба. Тъй че не знам колко трябва да си куриер.
    И никой не е тесногръд, и не казва "йок, туинспарк".

    Аз предлагам темата да се заключи, колегата който я пусна, сигурно си е направил достатъчно изводи.
    Включи и гарнитура на главата при тези километри....без майтап ти го казвам на яко газ...))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #36
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Включи и гарнитура на главата при тези километри....без майтап ти го казвам на яко газ...))
    Туй са глупости. Гарнитурата на главата, не е свързана с газ-та. Ако си я сменил, или и е дошло времето, или си я прегрявал (или някой преди теб).
    Аз 10 000 км. съм ги минал одавна, и гарнитурата си ми е още там
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Включи и гарнитура на главата при тези километри....без майтап ти го казвам на яко газ...))
    Бооббчо, Бооббчооо......

  8. #38
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Sofiq mladost 4
    Posts
    45

    Default

    колега най добре намери някой с бензинова и с дизелова покарай и вземи това което ти е на сарце... всеки хвали това което кара ,аз специално карам 2.4 жтд от близо 5 години и не бих я заменил за бензинова освен ако не е турбо.. ако е 2.4жтд гледай да не е 136к поне 140 или 150 и ако чипнеш после изобщо не си мисли че е кола за олегнали хора защото ще те изненада много приятно става по барза от доста бензинови

  9. #39
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Включи и гарнитура на главата при тези километри....без майтап ти го казвам на яко газ...))
    Интересна работа... Чудно как съм карал 2 коли една след друга по 90-100000 км и на двете, без и през ум да ми мине за смяна на гарнитура. Или това е само за алфа?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  10. #40
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Интересна работа... Чудно как съм карал 2 коли една след друга по 90-100000 км и на двете, без и през ум да ми мине за смяна на гарнитура. Или това е само за алфа?
    Абе остави ги...
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •