Results 1 to 5 of 5

Thread: 147 проблем с врътката на парното

  1. #1
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default 147 проблем с врътката на парното

    Колата е 147 и имам странен проблем.С двузонов климатроник съм(ако има някакво значение), и нали на таблото са 3 врътки за температурата на единия пътник и на другия и по средата за регулиране на силата на въртене на перката.Проблема е в тази по средата върти се прекалено лесно проблема е ,че като мина през дупка или неравност климатика се пуска сам защото тя се завърта......

  2. #2
    започва да се пристрастява chandler's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Велико Търново
    Age
    42
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    Колата е 147 и имам странен проблем.С двузонов климатроник съм(ако има някакво значение), и нали на таблото са 3 врътки за температурата на единия пътник и на другия и по средата за регулиране на силата на въртене на перката.Проблема е в тази по средата върти се прекалено лесно проблема е ,че като мина през дупка или неравност климатика се пуска сам защото тя се завърта......
    Чети тази тема и ще си го оправиш: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=56741
    Alfa 147 1.9 JTD 8V 115 hp

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Враца
    Age
    40
    Posts
    221

    Default

    Колегата е казал. В темата е добре обяснено. Само внимавай с демонтирането. Започваш от касетофона, после визитника и държача за чаша (двете са на един панел), надолу вече ще се оправиш.

  4. #4
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    как ги намирате тея теми евалата направо мерси

  5. #5
    започва да се пристрастява chandler's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Велико Търново
    Age
    42
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by slik4eto View Post
    как ги намирате тея теми евалата направо мерси
    Мен ме научиха да ги търся в Гугъл и работи безпроблемно.
    Като оправиш средната врътка, виж стоперите и на другите две врътки. Сигурно и техните държачи са се нацепили, но не са счупени. Хубаво е и тях да залепиш, за да не правиш процедурата пак след време. Добра идея за заздравяване ми се струва освен силикона, също и поксипол.
    Alfa 147 1.9 JTD 8V 115 hp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •