Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Лепило/Силикон за Прагове 156 ?

  1. #16
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
    може ,ако не е проблем Някой от пловдив да знае къде се продават такива щипки ? обиколих 2-3 магазина дори в единия жената ме изгледа тъпо ,като и обясних :П
    Първо ще кажа, че Ферариста е мноооо прав.
    На моята кола като е купих единия праг беше разлепен в задния край почти до средата на колата.
    Залепих го с по-АЛТАВ силикон, от сорта на монтажно лепило, но от по-слабите версии не от най-якото.
    И тъй като прага стоеше леко напънат от задната страна след месец малко по малко за почна да се разлепя.
    Хммм, викам ще се взима от по-здравия силикон.
    Купих си, ма а днес, а утре..... Взе да вали сняг и аз нъл живея на една макадамова уличка иииииии прас колата в снега по дупките...... И прага който беше с АЛТАВИЯ силикон се разлепи остана здрав, а този който си беше залепен ЯКО, се разцепи от край до край...........

    Пролетта реших да не ги боядисвам, а да ги облепя с карбоново фолио. Като го залепих там където се лепи със силикон прага има фолио (просто го оставих по-дълго навътре) после по ръба започнаха да ми се появяват бръчки на фолиото от към лицето и МНООООООО ма дразни........

    Та оня ден отиваме на пикник на един язовир и там на около язовира съответно пътя отврат и на дно място прага опря зверски........... Викам аре спукх го....обаче гледам фолиото се скъсало и си седи залепено за колата и прага здрав.......... Е сега отзява и се чудя да го лепя ли кво да правя...... Но пък хубавото е, че поне не се счупи.....

    Залепил съм го с това от снимките...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SNC00269.jpg   SNC00270.jpg   SNC00271.jpg  

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  2. #17
    Запален алфист alfaa156's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Plovdiv
    Age
    32
    Posts
    289

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Първо ще кажа, че Ферариста е мноооо прав.
    На моята кола като е купих единия праг беше разлепен в задния край почти до средата на колата.
    Залепих го с по-АЛТАВ силикон, от сорта на монтажно лепило, но от по-слабите версии не от най-якото.
    И тъй като прага стоеше леко напънат от задната страна след месец малко по малко за почна да се разлепя.
    Хммм, викам ще се взима от по-здравия силикон.
    Купих си, ма а днес, а утре..... Взе да вали сняг и аз нъл живея на една макадамова уличка иииииии прас колата в снега по дупките...... И прага който беше с АЛТАВИЯ силикон се разлепи остана здрав, а този който си беше залепен ЯКО, се разцепи от край до край...........

    Пролетта реших да не ги боядисвам, а да ги облепя с карбоново фолио. Като го залепих там където се лепи със силикон прага има фолио (просто го оставих по-дълго навътре) после по ръба започнаха да ми се появяват бръчки на фолиото от към лицето и МНООООООО ма дразни........

    Та оня ден отиваме на пикник на един язовир и там на около язовира съответно пътя отврат и на дно място прага опря зверски........... Викам аре спукх го....обаче гледам фолиото се скъсало и си седи залепено за колата и прага здрав.......... Е сега отзява и се чудя да го лепя ли кво да правя...... Но пък хубавото е, че поне не се счупи.....

    Залепил съм го с това от снимките...
    то да ви кажа си е и до късмет :Д я падне я се счупи
    Alfa Romeo 156 - 1,6 ts - K&N air filter

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •