Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 196 to 210 of 211

Thread: Алфа Ромео 155 проект

  1. #196

    Default

    Quote Originally Posted by davidoff_306 View Post
    то човек каквото и желание да има да си направи колата вие го отказвате. Който е бил на мойте години и е извадил на това трудно време толкова колкото аз да ми се обади.
    Голям залък лапни, големи думи не казвай. Язък, че ти отключиха темата. Беше си екстра заключена.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  2. #197
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Голям залък лапни, големи думи не казвай. Язък, че ти отключиха темата. Беше си екстра заключена.
    То тва е поправимо бре
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #198

    Default

    Quote Originally Posted by davidoff_306 View Post
    то човек каквото и желание да има да си направи колата вие го отказвате. Който е бил на мойте години и е извадил на това трудно време толкова колкото аз да ми се обади.
    не сравнявай твоите с нашите години защото нашето поколение удари най лошите години,като бях на 19 долара струваше 3000 лв а такава алфа е била 20 000 марки втора ръка,и на 20 съм вадил повече пари от теб вервай ми въпреки трудните времена,едно е да купиш кола за 2 заплати и да я стягаш едно е да купиш кола с 100 заплати и да я стягаш с много по-скъпи части от сега,примера е несъвместим.

  4. #199
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    43
    Posts
    1,018

    Default

    Остаете момчето бре 'батки' каквото иска това ше си прави с колата,като се дразните или заключете темата или не влизаите в нея.....иии Alfa User,пич,не се заяждам,но разбрахме че си мод молим те не го изтъквай във всеки твой пост
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  5. #200
    S 16 компресия 5 mitaka_cs's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    1,185

    Default

    davidoff, накефи се на джантите, яки са, продай ги после и върни черните, не пипай бронята, вози се с т.спарка докато не умре, в това време събери 1000 песос за нещо фиатско от 155 до 200 коня (без 1.4, 5-аци и дизели)...то кой остана...ааа да.., пък след паралелното четене и правене ще ти дреме на бронята за много неща.
    1991 ALFA 33 S 16V QV Permanent 4
    и делта

  6. #201
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Quote Originally Posted by pace View Post
    Остаете момчето бре 'батки' каквото иска това ше си прави с колата,като се дразните или заключете темата или не влизаите в нея.....иии Alfa User,пич,не се заяждам,но разбрахме че си мод молим те не го изтъквай във всеки твой пост
    Объркал си рейса нещо, пич ...
    Не се изказвай неподготвен и ти, че верно темата се за*ра яко...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #202

    Default

    това батки ми звучи като обръщение на шано дилъри в Бургас,виж когато някой пусне тема обикновенно е да сподели нещо да се разгласи и то да се коментира ако не е така да си гледа снимките сам и сам да си пише мисли и отговаря,то е най лесно да му заключиш темата това не е решение,това неговото не е реставрация или симпатия към модела или каквото и да е а е джигитско изпълнение, нито е тунинг а е чиста цигания и не е породена от липса на финанси а от просто нещо си не се тълкува.

  8. #203

    Default

    И по кое сметна че е цигания семкаджия. Узобщо не ме вълнува мненията ви заключвайте каквото искате правете, дори и в тоя рет на мисли няма смисал да идвам на каквито и да е сбирки с вас по простата причина че със семкаджий няма какво да си казвам.

  9. #204

    Default

    ми на какво ти прилича ако видиш такава кола на пътя?що не се разходиш в махалите да обмените опит щом това е твоят път към реставрацията,какво правиш още тука тогава?бягай някъде където ще си атрактивен и в свой среди ще си правите евала един на друг колко сте се измъчили и сте дали непосилното от себе си,на тебе целият свят ти дължи нещо и форума трябва да ти се кланя че купи 2 филтъра и боядиса 2 джанти,и мене ама УЗОБЩО И ВЪЗОБЩЕ не ме вълнува дали някой ще прояви 5 процента желание да се материализираш на живо пред нас.

  10. #205
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Румба, жесток си брат ... ще вземеш хептем да откажеш човека от проекта, и нема да мое да получи така очакваните аплаузи в махалата !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #206

    Default

    не съм искал да го засегна,ако се обижда да се сърди на себе си на собственото си творение,според мен като стегне FRANKENSTEIN ще я размаже някъде пак някой ще му построи ограда на пътя

  12. #207

    Default

    Колега вземи и си довърши колата.Сложи си на к.ра тея дето не се кефят на легена опа легендата и си я карай такава каквато се получи.Като гледам колата ти има бъдеще пък и части си си набавил.

  13. #208
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    43
    Posts
    1,018

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Колега вземи и си довърши колата.Сложи си на к.ра тея дето не се кефят на легена опа легендата и си я карай такава каквато се получи.Като гледам колата ти има бъдеще пък и части си си набавил.
    ся 'батките' ше те нахапат и тебе хихихихи
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  14. #209
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Колега вземи и си довърши колата.Сложи си на к.ра тея дето не се кефят на легена опа легендата и си я карай такава каквато се получи.Като гледам колата ти има бъдеще пък и части си си набавил.
    Леген става колата, когато започнеш да акаш в нея......
    А относно легендите си се объркал и ще засегнеш доста хора тук......ако продължиш, ще ти разкажа вица от Курило до Дупница с 147)))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #210

    Default

    На каква тема попаднах...... то че форума клоака... ама тука всестранно развитата простотията ми запоти мадата... баси намажете се от срам бе!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •