Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Проблеми с климатика и парното

  1. #16
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Незнам как, но пак си тръгна. Когато потеглих от Кърджали към Несебър, в Ст. Загора тръгна и оттогава не съм имал проблеми. Изобщо незнам кво му има.

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  2. #17
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach View Post
    Незнам как, но пак си тръгна. Когато потеглих от Кърджали към Несебър, в Ст. Загора тръгна и оттогава не съм имал проблеми. Изобщо незнам кво му има.
    кофти маса...някъде липсва контакт... огледай си пак бушоните

  3. #18
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    кофти маса...някъде липсва контакт... огледай си пак бушоните
    Огледал съм ги 10000 пъти. Странното е че сутрин на халдно нямам проблеми с климатика/парното, паркирам колата пред завода, гася колата, пробвам пак климатика/парното, пак нямам проблем. На излизане, следобед в голямата жега, вече съм без парно/климатик, просто няма никой. И вечер, по късничко на хладно, когато излизам, пак имам парно/климатик. Струва ми се че е някой от сензорите, примерно тоя за външната температура...

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  4. #19
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach View Post
    Огледал съм ги 10000 пъти. Странното е че сутрин на халдно нямам проблеми с климатика/парното, паркирам колата пред завода, гася колата, пробвам пак климатика/парното, пак нямам проблем. На излизане, следобед в голямата жега, вече съм без парно/климатик, просто няма никой. И вечер, по късничко на хладно, когато излизам, пак имам парно/климатик. Струва ми се че е някой от сензорите, примерно тоя за външната температура...
    Ся като спомена сензори се сетих, че има логика в това.
    В най-лютата зима, когато температурите бяха под -7 градуса навън, климатика ми отказваше да стартира. А нали било добре да поработва отвреме на време зимата за да завърти маслото.
    Та ако някой термо датчик ти дава големи отклонения, е възможно да не се включва от съображения за сигурност... Ама аз говоря само за електромагнитния съединител на компресора. Тогава пък що и парното ти няма да ти се включва...?

    Има нещо много тъпо в цялата работа, дето ни убягва.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  5. #20
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Доколкото ми е известно при фаза 2 управлението на климатроника и парното е в едно.

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  6. #21
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach View Post
    Доколкото ми е известно при фаза 2 управлението на климатроника и парното е в едно.
    Така е.
    Търси проблема главно в него. Мисля, че е там където ти казах (зад десния фар). Ако успееш да се добереш до друго управление за проба ще е супер.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •