Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Кората на Airbag

  1. #16
    започва да се пристрастява Stoyan Zhelyazkov's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    70

    Default

    Колеги, благодаря на всички! Да си призная получи се перфектно Извадих кората, доста успешно я пооправих на ръка че се беше доста деформирала, закупих и две нови съвсем обикновенни щипки за по 30 ст. , но пък с точния размер, поставих я и само с една капчица моментно лепило я фиксирах от лявата страна, че там имаше 2 мм раминаване и всичко си заспа !!! Сега с удоволствие ще си гледам мачовете и ще изпия няколко бири
    Last edited by Stoyan Zhelyazkov; 14-06-2012 at 20:00.

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Да не отварям нова тема искам да попитам някой успял ли е да намери оригиналните щипки за кората над airbag-а. При мен днес едното ръбче беше щръкнало защото щипката се беше счупила и опитвайки се да я наместя счупих и другата и сега цялата кора е свободна. Останах с впечатлението, че щипките са направени да се чупят много лесно за да се отвори нормално airbag-а, а това филмче http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SYHJIum3obk само затвърди подозренията ми (ако се вгледате на 33тата секунда кората се освобождава точно от долната страна). Искам да сложа същите, ако някой има идея къде могат да се намерят моля да сподели.

  3. #18

    Default

    Мен това стърчащо "капаче" на Ейрбага не ме дразни много.Тоя месец като ще му лептна един прозрачен силикон.Повече ме дразни когато кача някой в колата и като каже а това са е отлепило и почне да го "чопли".Тогава нейстина побеснявам

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •