Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: 156 2.0 TC не върви

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    @valjo
    Правомощията като видя развитието след поста ми.

    Членския внос тия дни, че изобщо го бях забравил

    @ne0

    Никой няма нищо напротив, ама спецялно тоз спор го има поне в по 100 теми във всеки раздел. Мисля, че няма смисъл от него и скоро ще започна да взимам мерки. Като толко искате дайте да направим един раздел "Макс. Скорост" i там секи да си пише квот си иска. Пък като сте много навитаци ... ГПС права отсечка и проблема е решен. Омръзна ми всяка тема свързана с проблемна кола нежелаеща да върви да бъде превръщана в безсмислена тема с постове от сорта на "абе не може да вдигнеш толкова" "абе моита кола е еди си ква" и в крайна сметка да стане с извинение за езика "пишкомер". Има други места за тез работи, тук хората пишат за даден проблем и очакват предполжения за остраняването му. Не очакват да им се казва как били необразовани смятаки, че "бла бла бла бла" и т.н.

    Мисля, че съм се изказал достатъчно толерантно и разбираемо. Който не му е ясно, да не се чуди що му липсват мнения.
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by DeX
    @valjo
    Правомощията като видя развитието след поста ми.

    Членския внос тия дни, че изобщо го бях забравил

    @ne0

    Никой няма нищо напротив, ама спецялно тоз спор го има поне в по 100 теми във всеки раздел. Мисля, че няма смисъл от него и скоро ще започна да взимам мерки. Като толко искате дайте да направим един раздел "Макс. Скорост" i там секи да си пише квот си иска. Пък като сте много навитаци ... ГПС права отсечка и проблема е решен. Омръзна ми всяка тема свързана с проблемна кола нежелаеща да върви да бъде превръщана в безсмислена тема с постове от сорта на "абе не може да вдигнеш толкова" "абе моита кола е еди си ква" и в крайна сметка да стане с извинение за езика "пишкомер". Има други места за тез работи, тук хората пишат за даден проблем и очакват предполжения за остраняването му. Не очакват да им се казва как били необразовани смятаки, че "бла бла бла бла" и т.н.

    Мисля, че съм се изказал достатъчно толерантно и разбираемо. Който не му е ясно, да не се чуди що му липсват мнения.
    Да бре прав си. Ама аз така да се закача де.
    Кат видя някой да спами не издържам и аз.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default Re: 156 2.0 TC не върви

    Quote Originally Posted by todorer
    Много странно,
    онзи ден не можах да вдигна повече от 196-7км/ч. А алфата си вървеше. Сменял съм ламбдата. Може ли да е от оборотомер или да си ремонтирам вариатора?
    Бягай на диагностика и ще разбереш!!! При мене беше подобен проблема само дето повече от 170 не искаше да вдигне - ДЕБИТОМЕР

  4. #19

    Default

    Бях! Дебитомер Не качваше повече от 2.4кг. След зачистване кочи на 3.8 Трябва да е над 4 Еми един нов Бош и готово!

  5. #20
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default Re: 156 2.0 TC не върви

    Quote Originally Posted by Neokill

    На Алфа Ромео 155 2.0 16v 150кс максималната скорост по книжка е 207км/ч. Не знам как с твойта си вдигнал 225 или километража ти не показва вярно или имаш изненади под капака
    Не си далече - идваш качвам те карам и в двете посоки и сам се уверяваш, че казвам истината. Не съм намерил очевадно да и е правено нещо, само е с ниско окачване и ми се наръбва задника.
    Само дето махнах катализатора. На 6000 об изключва компа.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •