Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69

Thread: НЕ иска да върви като я запаля

  1. #61
    Трайно ПрИсТРастЕН Zafo_84's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Rudozem
    Age
    39
    Posts
    729

    Default

    Колеги,колеги,Маи наистина сме във филм на ужасите от които няма излизане,и при мен е така от както съм я купил,и ме дразни факта че има разлика във вървенето сутрин като е по студен въздуха и наобят като е много топъл,и незнам каквоо и е,значи запаля и тръгвам на 2 ра я карам около 1 км за6тото такава е пътната обстановка крепя и 2000 2500 оборота и в един мил момент просто нещо се отпушва и колата полудява,незнайно защо,а сутрин като е по студено времето няма такъв проблем,като е по студено и зимата съм много доволен а Лятото особенно с климата се едно карам колело без скорости по баир,няма оправия!!!!!

    Аlfa Romeo 145 1.4 16V TS Junior EXXXX.....
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD FACELIFT '03 116HP
    Всички екстри Мултиволан и Калорифер

  2. #62
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    Не искам да ви дразня, ама аз такива проблеми нямам. Имаше само няколко седмици проблеми с детонации в аспуха когато е студена и всичко приключи след смяна на дебитомера и още един път, но това беше след като си монтирах сам ГИ и нямаше настройки. След като оправихме настройките на Газта и колата си е дзвер. И все още си върви като в началото, върти гуми и на 2-ра
    Фактора Октаново число е много важен за този капризен мотор... като се има предвид какви са бълвочите, които ни продават... много е важно какво сипваме и да не се оплакваме от колата, а от боклуците с които ги караме
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

  3. #63
    Запален алфист nikit087's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Age
    36
    Posts
    147

    Default

    Ами така си е колеги аз се отказах да ходя по сервизи,няма смисъл само да влагам пари и да няма оправия ще я карам така докато върви или не я продам и повече Алфа няма да си купя и така имах 3 Пежа преди това и нямах никакъв проблем с тях......
    Алфа Ромео 146 1,6Twin Spark 97година

  4. #64
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default

    Quote Originally Posted by phoenix View Post
    Не искам да ви дразня, ама аз такива проблеми нямам. Имаше само няколко седмици проблеми с детонации в аспуха когато е студена и всичко приключи след смяна на дебитомера и още един път, но това беше след като си монтирах сам ГИ и нямаше настройки. След като оправихме настройките на Газта и колата си е дзвер. И все още си върви като в началото, върти гуми и на 2-ра
    Фактора Октаново число е много важен за този капризен мотор... като се има предвид какви са бълвочите, които ни продават... много е важно какво сипваме и да не се оплакваме от колата, а от боклуците с които ги караме
    Напълно съм съгласен с теб за бензина . Бедна смес мнооого бенда а уж 100 октанова
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

  5. #65
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nikit087 View Post
    Ами така си е колеги аз се отказах да ходя по сервизи,няма смисъл само да влагам пари и да няма оправия ще я карам така докато върви или не я продам и повече Алфа няма да си купя и така имах 3 Пежа преди това и нямах никакъв проблем с тях......
    Екстра,продавай я и си купи пак Пежо,да се видиш у кола
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #66
    Запален алфист nikit087's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Age
    36
    Posts
    147

    Default

    За сега ще я карам,от както съм рестартирал компютъра колата върви добре и като е студена няма проблеми дано да не се появят пак,но станаха 20 дена си е супер вървенето,може да се е адаптирала правилно
    Алфа Ромео 146 1,6Twin Spark 97година

  7. #67
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default

    Quote Originally Posted by nikit087 View Post
    Ами така си е колеги аз се отказах да ходя по сервизи,няма смисъл само да влагам пари и да няма оправия ще я карам така докато върви или не я продам и повече Алфа няма да си купя и така имах 3 Пежа преди това и нямах никакъв проблем с тях......
    Абе колега щях да те питам кво стана с трите пежа продаде ли ги или едно по едно ферясфаха
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

  8. #68
    Запален алфист nikit087's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Age
    36
    Posts
    147

    Default

    Колега имах 1 Пежо 405 1,9ТД не ми го блъснаха и отиде за части,имах и 1 Пежо 106 1,5Д него го продадах преди 2 години,а другото пак беше 405 1,9Д него го дадах на баща ми да го кара и няма проблеми стана 4 години вече...
    Алфа Ромео 146 1,6Twin Spark 97година

  9. #69
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    чета че сменяте наред , а някой погледна ли си инжекторите колко са зале ???
    защото аз карам от 10 години и на всеки 2-3 си чистя инжекторите в ваната и стават като нови и колата се оправя и излита
    а някой гледал ли си е бензиновата помпа колко е зле ???
    не всичко е ток
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •