Results 1 to 11 of 11

Thread: Нова Alfa GT във форума

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Нова Alfa GT във форума

    Здравейте,

    Радвам се да увелича форумната популация с още една лачена италианка...

    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm, изпълнение Progression +, черна красавица - ще кача снимки след някой и друг ден, че утре съм в КАТ.

    Тъй като искам да й оправя всички дребнички "кусури" максимално бързо, се обръщам към вас с няколко въпроса...

    Първо, предната и задната значки са избелели, тъй че 100% ще се сменят максимално бързо; ще се радвам на информация откъде евентуално мога да намеря OEM емблеми на Alfa за този модел или просто да се ориентирам към онлайн пазаруването.

    Второ, мисля веднага да й сложа ксенони и ще се радвам на всякакъв споделен опит. Ще се обърна към професионалист за тази цел (отсега си признавам, не си падам по ръчния самоделен труд върху колата), но ми е интересно какво бихте препоръчали в тази насока.

    Трето - с приятелката ми имаме куче, което, макар че е обучено как се вози в кола (предна дясна седалка, в краката на пасажера), все пак си е куче. Затова се надявам да можете да ме упътите къде да търся качествени (гумени) стелки; по възможност правени за модела.

    И последно - за съжаление, изглежда, че CD-то с навигацията е само за Западна Европа (макар че признавам, че все още не съм човъркал достатъчно) - ще съм много благодарен за всякаква информация откъде мога да намеря карта за нашите ширини.

    След всички въпросвания да си дойдем на думата -- благодарността ми, естествено, се изразява в бири, кебапчета, ако трябва италиански салати и тем подобни благинки - които с най-голяма радост ще раздам на някоя от предстоящите форумни срещи. Благодаря предварително!
    Last edited by MetroiD; 15-05-2012 at 16:15.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •