Results 1 to 4 of 4

Thread: Алфа 145 1.4 ТС проблем

  1. #1
    Младши алфист Renatino's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Варна
    Posts
    5

    Default Алфа 145 1.4 ТС проблем

    Скоро си взех Алфата и досега нямах много време да се занимавам с нея, но като започнах да я карам по-често и ми прави впечатление ,че колата набира много бавно няма тяга. Ходих на диагностика и ми казаха, че е от клапанчето на разпределителния вал.Купих си едно втора ръка и го сложих пак същата работа... Сега сложих от Алфа 156 1.6 и пак си е същото може би една идея по-добре. Някой ако може да помогне ще се радвам Става въпрос за Алфа 145 1.4ТС 2000г
    Alfa Romeo 145 1.4TS

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    54
    Posts
    68

    Default

    "...Ходих на диагностика и ми казаха, че е от клапанчето на разпределителния вал. ..." не ходи повече на диагностика там.
    " Купих си едно втора ръка и го сложих ...Сега сложих от Алфа 156 1.6 ... "
    Браво юнак !
    Ама закарай си колата да я погледне и евентуално ремонтира майстор.
    145 1.6TS '97

  3. #3
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Гледам, че си от Варна. Хубавото на по-големите градове, е че има поне по един двама добри майстори на италианки. Варненската група ще те насочи най-добре. Аз се сещам за един колега от форума с "ник" pininfarina. Успех.
    146 1.6TS CF1 '98


  4. #4
    Запален алфист nikit087's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Age
    36
    Posts
    147

    Default

    Колега отивай в Алфа Ромео на диагностика при Вихрен той е най-добрия на Алфите във Варна,моята Алфа е 1,6ТС и тя не искаше да върви направи ми диагностика оказа се,че е дебитомер и го смениха и сега върви супер...Аз сложих втора ръка дебитомер защото няма лев за нов,но пак върви много добре Сервиза се намира на малко след входа на магистралата посока Шумен от дясната страна МП център се казва само за Алфа Ромео
    Алфа Ромео 146 1,6Twin Spark 97година

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •