Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 106 to 120 of 127

Thread: Drag Racing 1-Ви Кръг 26-27 Май - Сливен

  1. #106

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Е ти нали си бил там..........де си спал?

    Ама като ти чета мненията,само дето си бил-това заблудата е лоша работа...
    имам видео споко заблудата е че кирчо не си признава гадните загуби, зловещите по скоро от едно ауди по късно следобед


    http://www.youtube.com/watch?v=FAvRhvAz7H0

    http://www.youtube.com/watch?v=_TpREd8z_v4


    Също така и ненастроената кола, която е само на 0,4 според думите на Кирчо, излезе че си е мапната и си стига до 0,7 тааааа ЗАБЛУДЕНИТЕ КОИ СТЕ??? БАШ БУРГАЗЛИИ бухахахахахаххахаха

    Цитат от Хонда форума

    "Kiril : "карtата ми я прати един познат ОТ америка само увеличавам налягането на горивото на 3.4-5 бара на празен ход. ТУРбината от субару импреза 2002-5 . налягането е 0.6 на 5-та отива по нагоре 0.7 само на моменти мога да гледам защотото колата е бърза и доста ме е страх вътре като още не съм и свикнал напълно . Другото което е с 60мм генрация външен диаметър. ) и Вър до 7500 оборота нагоре тъпче."
    Last edited by Jivko7777; 28-05-2012 at 16:19.

  2. #107
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Въййй маняк,пак леките раути

    С Бургас нямам нищо общо,от друг край на Бг съм бухаахххах мухахахха

    Пък за Кировата хонда само той знае какво и как е правил и т.н. факт е,че върви.....незнам ти как определяш коя кола колко е силна:по бууста ли

    И понеже постоянно се изяваяваш като всезнайко за щяло и нещяло,а не ми прие поканата за старт,искаш ли да ти уредя един с бялата офърляна астра ?? да се посмеем малко.

    Да не говорим само празни приказки,а и гледам често идваш към Бс

    п.с след като най-вероятно си разбрал заблудата си (надявам се) за стартовете с хондата и субаруто.......та обърна сега на хондата срещу Аудито,едната кола е кажи-речи два пъти по-силна от другата и е 4х4 с-у предно....незнам какво си очаквал като резултат,и защо изтърси тея клипове в нищото,още по-малко пък какво общо имат със заблудата
    Last edited by abart_; 28-05-2012 at 17:32.
    146 Turbo

  3. #108

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Въййй маняк,пак леките раути

    С Бургас нямам нищо общо,от друг край на Бг съм бухаахххах мухахахха

    Пък за Кировата хонда само той знае какво и как е правил и т.н. факт е,че върви.....незнам ти как определяш коя кола колко е силна:по бууста ли

    И понеже постоянно се изяваяваш като всезнайко за щяло и нещяло,а не ми прие поканата за старт,искаш ли да ти уредя един с бялата офърляна астра ?? да се посмеем малко.

    Да не говорим само празни приказки,а и гледам често идваш към Бс

    п.с след като най-вероятно си разбрал заблудата си (надявам се) за стартовете с хондата и субаруто.......та обърна сега на хондата срещу Аудито,едната кола е кажи-речи два пъти по-силна от другата и е 4х4 с-у предно....незнам какво си очаквал като резултат,и защо изтърси тея клипове в нищото,още по-малко пък какво общо имат със заблудата
    Е как няма да върви бе атмосферен сгъстен мотор на 0,6-0,7 туй нали ти е ясно колко е много??? ил исега и това ще кажеш че не е вярно

    и нали щото всички е била тааа да внеса малко яснота

    ааа ти ся хондаджия ли стана вече бе

  4. #109

    Default

    Quote Originally Posted by tqnbtb View Post
    добре дадах ти клип как бързото ви субаро 380 коня (на книга) пада с 3 коли какво и е лошото на хондичката на 0.4 а атмосферна даваше времена недостижими за най бързия дизел тук във форума пак спрялото ти 2.4 не ми се мисли с колко щеше да припадне от нея че не е настроена колата е ясно за всички ..
    Ти кой беше ...? И в качеството на какъв се изказваш толкова компитентно за автомобил в какъвто сигорно и не си се качвал, че конете му са само на книга ... Имаш ли представа разлика от 300 кг с колко конски сили се компенсира, или разликата в процентните загуби между 4х4 (22%) и предно (10%)
    На мен лично не ми дреми какво коментираш за колата ми, но с тва си изказване ставаш смешен и обиждаш човека който я е настройвал и издал въпросната хартия с дино графиката, а именно най-добрия мапер в БГ Тони келеша ТСТ Рейсинг Варна ...
    А за въпросното видео само за информация хондата направи фалстарт, явно съединитела му увлича защото всеки път тръгваше леко преди да е даден старта

    Поздрави на форума от Сливен Драг Тийм !

  5. #110

    Default

    Quote Originally Posted by daniel_sti View Post
    Ти кой беше ...? И в качеството на какъв се изказваш толкова компитентно за автомобил в какъвто сигорно и не си се качвал, че конете му са само на книга ... Имаш ли представа разлика от 300 кг с колко конски сили се компенсира, или разликата в процентните загуби между 4х4 (22%) и предно (10%)
    На мен лично не ми дреми какво коментираш за колата ми, но с тва си изказване ставаш смешен и обиждаш човека който я е настройвал и издал въпросната хартия с дино графиката, а именно най-добрия мапер в БГ Тони келеша ТСТ Рейсинг Варна ...
    А за въпросното видео само за информация хондата направи фалстарт, явно съединитела му увлича защото всеки път тръгваше леко преди да е даден старта

    Поздрави на форума от Сливен Драг Тийм !
    хубаво е че и другата страна чухме че тая хонда уж стокова не настроена (ся се оказа настроена ) я изкараха най бързото нещо на света
    А на теб и на всичките домакини от Сливен много поздрави и все така да ни радвате с истински коли!

  6. #111
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Е как няма да върви бе атмосферен сгъстен мотор на 0,6-0,7 туй нали ти е ясно колко е много??? ил исега и това ще кажеш че не е вярно

    и нали щото всички е била тааа да внеса малко яснота

    ааа ти ся хондаджия ли стана вече бе


    Много си забавен,честно

    Пак блесна като "разбирател" да ме светнеш в някакви работи, който ги знам по случайност

    Той Киро все още си твърди ,че е стоков мотор,явно "СТОК" е много относително понятие за всеки хаха

    и ДА, фен съм на японското отдавна(не само Хонда) Това прави ли ме автоматично анти италфен,ще ме триеш ли от тук ?

    Поздрави и от мен на Сливен Драг Тийм
    146 Turbo

  7. #112

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post

    Той Киро все още си твърди ,че е стоков мотор,явно "СТОК" е много относително понятие за всеки хаха
    да си дойдем на думата бай ти Киро ни мята по черешата ние тука сме седнали да го обсъждаме хахахах мисля че няма смисъл на 7-8 да се докаже тогава, другото са излишни приказки...
    Last edited by Jivko7777; 28-05-2012 at 19:44.

  8. #113
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    И не само той........надявам се да има повече италянки при участниците !

    Инъче Гошо Ланчията го познавам,да
    146 Turbo

  9. #114
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    Quote Originally Posted by daniel_sti View Post
    Ти кой беше ...? И в качеството на какъв се изказваш толкова компитентно за автомобил в какъвто сигорно и не си се качвал, че конете му са само на книга ... Имаш ли представа разлика от 300 кг с колко конски сили се компенсира, или разликата в процентните загуби между 4х4 (22%) и предно (10%)
    На мен лично не ми дреми какво коментираш за колата ми, но с тва си изказване ставаш смешен и обиждаш човека който я е настройвал и издал въпросната хартия с дино графиката, а именно най-добрия мапер в БГ Тони келеша ТСТ Рейсинг Варна ...
    А за въпросното видео само за информация хондата направи фалстарт, явно съединитела му увлича защото всеки път тръгваше леко преди да е даден старта

    Поздрави на форума от Сливен Драг Тийм !
    380 коня на книга значи че конете не са измислени от собственика на колата а има дино графики и го казах да се внесе яснота че субарото е силно не е някоя стоковица .. Та това значи "На книга" а не че си измисляш коне .. зависи кой как го разбира аз исках това да кажа .. Та карай си Стиката не съм искал да ме возиш
    Last edited by tqnbtb; 28-05-2012 at 18:42.
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  10. #115
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Quote Originally Posted by tqnbtb View Post
    380 коня на книга значи че конете не са измислени от собственика на колата а има дино графики и го казах да се внесе яснота че субарото е силно не е някоя стоковица .. Та това значи "На книга" а не че си измисляш коне .. зависи кой как го разбира аз исках това да кажа .. Та карай си Стиката не съм искал да ме возиш
    Така аз вкарах Даниел във форума и нека като се говори за някоя кола да се провери всяка информация преди това . И времената на Субарото са около средни 12-ки , мисля е несериозно да се твърди ,че е бавно ...
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  11. #116
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Хммм,ще е интересно да сподели неговата гледна точка за развитието на стартовете с хондата .......

    п.с не съм видял никъде някой да е казал ,че Суби-то е бавно.

    Изникна спор колко да е бърза пък някаква хонда на малък надув ,от форумен "разбирач",и колко са заблудени някой хора-затова стана тая цялата..........
    Last edited by abart_; 28-05-2012 at 20:10.
    146 Turbo

  12. #117
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    точно така колега а кой е твърдял че е бавно ? аз казах че хондата е бърза .. Като цяло кола средна 12ка не мисля че можем да наречем бавна нали все пак по улиците рядко се срещат 12 сек коли нали (като субарото и хондата)? другия път субарото може и да бие нали? това прави ли хондата бавна ? както в случея субарото паднал паднал другия път повече ама никой не е казал че бавно или поне аз не видях някой да го напише ясно е че тия коли имат много загуби що се впряга маняка немоа да схвана никой не му е казал че колата му е бавна даже напротив
    Last edited by tqnbtb; 28-05-2012 at 20:10.
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  13. #118

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Хммм,ще е интересно да сподели неговата гледна точка за развитието на стартовете с хондата .......

    п.с не съм видял никъде някой да е казал ,че Суби-то е бавно.

    Изникна спор колко да е бърза пък някаква хонда на малък надув ,от форумен "разбирач",и колко са заблудени някой хора-затова стана тая цялата..........
    Противоречиш си Щом хондата бие Субаруто а то е средна 12-ка хондата какво ниска 12-ка ли е бухахахахахахахах Бургазлии спрете вече че цяла българия ви се смее

  14. #119
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Противоречиш си Щом хондата бие Субаруто а то е средна 12-ка хондата какво ниска 12-ка ли е бухахахахахахахах Бургазлии спрете вече че цяла българия ви се смее
    Амбо,спри да ме наричаш бургазлия ,толкова ли ти е трудно за осмисляне

    Предложих ти два старта,ще дойдеш ли да ти се посмеем ,или предпочиташ само да лаеш по форумите ?!?
    146 Turbo

  15. #120

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Амбо,спри да ме наричаш бургазлия ,толкова ли ти е трудно за осмисляне

    Предложих ти два старта,ще дойдеш ли да ти се посмеем ,или предпочиташ само да лаеш по форумите ?!?
    Какви стартове бе като имат зор да заповядат няма да им откажа Аз да не съм Стоенчо де се отказва Айде чакам Ви

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •