Results 1 to 5 of 5

Thread: Питане за макферсони

  1. #1
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Question Питане за макферсони

    Привет пичове
    Става въпрос за мойта 146ца 1.6 боксьор,та замина ми преден ляв макферсон,демек изтекоха му течностите.
    Кажете някой рециклирал ли е това жилязо,как,къде,колко пари и сполучливо ли беше рециклирането.
    Чувал съм,че им слагали пълнители от нещо,също така ги носели насам натам да им сменяват уплътнения и масла.
    Та въпроса е,къде да отида за да ми се свърши работа,а не да си дам само парите(не че ги има и ми се дават ,ма няма как)
    Знам,че от новото по хубаво няма,но и пари за ново няма така че питането ми е конкретно.
    Втора употреба не ми се слага,щото не се знае колко ще изкара(не че рециклирането ще е гаранция де,но все пак)
    Тъ дайте акъл.

    Тенкю

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  2. #2
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Малииии никой ли не го е ял като мене бре?

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  3. #3
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    при макферсон окачването амортисьора е част от самото окачване. наричат го пълнител. като погледнеш макферсона, стеблото на амортисьора е видимо. другата му част влиза в тръбата надолу. при някои опели алдита и фв-та там е с винт и е направено да можеш да смениш само пълнителя - тоест точно амортисьора и железата да си останат.
    нашите сигурно ги преработват, но все пак въпроса е каква ще е крайната цена. не ти препоръчвам да ги пълниш с масло.
    точка

  4. #4
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    нашите сигурно ги преработват, но все пак въпроса е каква ще е крайната цена.
    това е питането и най вече от каква кола ще да са пълнителите

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  5. #5
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by pe6kata212 View Post
    това е питането и най вече от каква кола ще да са пълнителите

    Ми Петре, ти пак задаваш неправилен въпрос на неправилно място. Ето ти отговор: Ектествено пълнител от Голф (щото е най-евтин) . Ако имаш разглобен амортисьор, го донеси в сервиза, че аз пък имам пълнител от Голф (не ме питай откъде и защо) и ще мерим и разследваме.

    Айде, че и на моята 145-ца и изтече десен амортисьор и не ми се даван мнооооого пари за нови. Ако измислим нещо, ще се пише тук и ще има снимки, може и друг да се възползва от нашето разследване.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •