Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: проблем...май е съединител

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by rubig
    Гиги е прав че се смениа комлект но не е прав за твардоста на педала.Това е от притискателниа диск така че се смениа с нов и педала става много мек.Не зависи от нищо дръго а за миризмата това идва от бъксъването на феродовиа така че приателъ садинителиа ти е за смиана отдавва.Смениа преди да ти е надрал маховика че тогава става лошо
    Тва с надирането на маховика сигурен ли си!

    п.с. Щото ко е тъй да не ходя да го олекотявам, ами да потрая малко....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #17
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by rubig
    Гиги е прав че се смениа комлект но не е прав за твардоста на педала.Това е от притискателниа диск така че се смениа с нов и педала става много мек.Не зависи от нищо дръго а за миризмата това идва от бъксъването на феродовиа така че приателъ садинителиа ти е за смиана отдавва.Смениа преди да ти е надрал маховика че тогава става лошо
    Ми да зависи от притискатела ама има притискатели и притискатели Някой са си твърди от нови. Обикновенно хубавите марки са по меки Валео, Закс, даже и Делфито е добро, но не очакваите от комплект за 150лв да е мек и да отделя добре

  3. #18
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    прав си бе Гиги.Аз за това като доидете да си смениате нещо при мен ви казвам да си къпите наи хъбавото :Д

  4. #19
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Румен сам бе Гиги :Не си минавал от много време през сервиза,което говори че Алфата те слуша де

  5. #20
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by rubig
    Румен сам бе Гиги :Не си минавал от много време през сервиза,което говори че Алфата те слуша де
    Айдее и тоя прописа у форума да не си болен бре
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #21
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Я тихо ма.Ко искаш не може ли и аз да драсна 2 реда.Ела в сервиза пак аз ше ти кажа кои е болен и свърши ли ми ти работа или пак ме забрави,което е нормално за тебе де

  7. #22
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by rubig
    Румен сам бе Гиги :Не си минавал от много време през сервиза,което говори че Алфата те слуша де
    Хихи така кажи Горе долу слуша ама сменях едни накладки та после се наложи 3-пъти да обезвъздушавам Затуй май по добре по често да минавам

  8. #23
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by rubig
    Румен сам бе Гиги :Не си минавал от много време през сервиза,което говори че Алфата те слуша де
    Хихи така кажи Горе долу слуша ама сменях едни накладки та после се наложи 3-пъти да обезвъздушавам Затуй май по добре по често да минавам
    И моята слуша - ама трябва да минем скоро, ей така профилактично - се ще намерим нещо за смяна Само да дадът добри премии за нова година
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  9. #24
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    чини ми се, че на абонамент за профилактичен амбулаторен преглед ми замирисва тука ...
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  10. #25
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    ха ха елате пак ше пием по бира,сега пред Коледно и коли да почнем да ремонтираме, ша ни се развали настроението особенно ващо.Пак и те ващте кукли са наи здравите от сички маи, е да не забравяме и бат Насо де

  11. #26
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Владе ти за онези профилактичните 20 лева ли говориш кадето искаш да ги дадеш че от много време не си давал ли-ха ха ха :

  12. #27
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    пцолютно правилно си ме разбрал.
    радвам се, че поне един усеща истиността на изказа ми.
    причината да не съм се весвал хич не е алфата ... а заетоста ми с други говнести задължения, които имам кефа да ми ядът времето и нервата.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  13. #28
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by rubig
    ха ха елате пак ше пием по бира,сега пред Коледно и коли да почнем да ремонтираме, ша ни се развали настроението особенно ващо.Пак и те ващте кукли са наи здравите от сички маи, е да не забравяме и бат Насо де
    Ами сега ясно , че нищо няма да пипаме без да е наложително - най много масло да смениме и да пием по бира

    Иначе напролет съм замислил една доста пълна профилактика - включваща преглед и смяна на квот трябва по окачването и двигател + диагностига (надявам се там да не пипаме много) боядисване , нови гуми след прифилактика от зимния сезон на окачвамето 205/50/15 и ей така (абе пара да има като не се налага ми е по хубаво да си харча за алфата - отколкото като се наложи спешно)

    П.П. Сори за ОФФ-а (после ще разделя темата)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  14. #29
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Маховика няма как да се надере,първо пада феродото от към притискателния диск. Съединителя е мек защото ти е хубав притескателния диск и гумичките на долната помпа.
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  15. #30
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by rubig
    Гиги е прав че се смениа комлект но не е прав за твардоста на педала.Това е от притискателниа диск така че се смениа с нов и педала става много мек.Не зависи от нищо дръго а за миризмата това идва от бъксъването на феродовиа така че приателъ садинителиа ти е за смиана отдавва.Смениа преди да ти е надрал маховика че тогава става лошо
    Ми да зависи от притискатела ама има притискатели и притискатели Някой са си твърди от нови. Обикновенно хубавите марки са по меки Валео, Закс, даже и Делфито е добро, но не очакваите от комплект за 150лв да е мек и да отделя добре
    Гиги комплекта Валео за боксера на Стамболийски е 190 лв.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •