Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Осветление на таблото на 145

  1. #16
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    На новото табло дисплеят е бял с черни цифри (на колите с външен фейс) Ти си със старото.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  2. #17
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    На новото табло дисплеят е бял с черни цифри (на колите с външен фейс) Ти си със старото.
    Аха. Ясно... А аз мислех, че това ,че съм с кръглите духалки значи че съм с новото. Един мой приятел с QV ми беше казал преди време, че мойта е няква междинка. Еми значи утре ще си сложа крушката зад дисплейа и сичко ще е наред да се надявам. Иначе много ми харесва как се получи цвета. В момента докато беше разглобено се замислих да си сложа бели циферблати. Но сичко разглобено и чака да го сглабям и си казах ''ае ае като си купя QV ще го направя с бели ся тва ще си е с черни''

  3. #18
    Запален алфист alfa boy Qv's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    От Пловдив
    Posts
    208

    Default

    Даваи братле ти каза и ги направи друг цвят а ???
    145 Qv

  4. #19
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by alfa boy Qv View Post
    Даваи братле ти каза и ги направи друг цвят а ???
    Бат Емо душата ми излезна ама стана Ся остава само утре да подкарам дисплея да тръгне и да си коригирам малко стрелката на скоростомера, че като съм я слагал одеве и съм я забил малко надолу и ся ми показва с около 10-15 км по малко от реалното.

  5. #20
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    На новото табло дисплеят е бял с черни цифри (на колите с външен фейс) Ти си със старото.
    Сложих си крушката и дисплея светна.
    Благодарности !!!

    ---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

    Но свети зелено. Как да го направя и него червено? Не е ли самия цвят на LCD-то зелен? Ако е така възможно ли е да се смени изобщо?

  6. #21
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    трябва да разглобиш дисплея. това става като откопчаеш черната рамка отгоре. в задната му част ще видиш зелено полупрозрачно фолио. трябва да го замениш. подобни фолиа има в книжарниците в различни цветове във формат А4 на бройка.
    точка

  7. #22
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    трябва да разглобиш дисплея. това става като откопчаеш черната рамка отгоре. в задната му част ще видиш зелено полупрозрачно фолио. трябва да го замениш. подобни фолиа има в книжарниците в различни цветове във формат А4 на бройка.
    Мерси колега. При първа възможност като имам време ще го разглобя и ще видя.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •