Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Грешка "датчик на фазите" Помощ !!!!

  1. #31
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    В крайна сметка излиза, че в сервиза никой не те е правил на луд. Видял си ротора с очите си, че е бил "като нагризан" - сменили са го, нормално.
    Сега колата е късала ремък, криви клапани тва онова... излиза, че всичко си е баш така...
    А главата се шлайфа да (контролен шлайф), преди да се сложи. Добре е, че са ти препаснали всичките клапани... все пак главата е свалена, ще е грехота да не се направи такова нещо.

    Според мен си закарал колата, като си си мислел ти, че нямаш проблеми (или поне не толкоз големи), обаче накрая изненада за теб ... тея в сервиза при така описаните истории, не са чак толкоз грешни хора.


    Пък а дано стане всичко като хората!
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  2. #32
    Запален алфист Encislav's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Във форума 90% от компетентните отговори на технически въпроси са "Закарай я в клубен/форумен сервиз!" или вариацията му "Защо не я закара в клубен/форумен сервиз?!", 5% са "Отиди на качествена диагностика!" и измежду останалите 5% сред спама и обясненията, че боб не можете да хвърляте, я има някое практическо предположение, я не...
    Ми като не можете да хвърляте боб що просто не се въздържите от писане в темата..?
    Сигурно повечето сте си протрили клавиатурите на буквичките ф-о-р-у-м-е-н-к-л-у-б-е-н-[shift]-1...
    +1


    Според мен си закарал колата, като си си мислел ти, че нямаш проблеми (или поне не толкоз големи), обаче накрая изненада за теб ... тея в сервиза при така описаните истории, не са чак толкоз грешни хора.


    Пък а дано стане всичко като хората!


    За това какво си мислех аз си много прав, но не смятам че е много нормално при положение че имам ротор за смяна, да ми сменят паразитна ролка, а след това и хидравлична помпа, и така една по една частите докато се стигне до проблемната.
    Също така не смятам и за много нормално, главата да тръгнат да ми я свалят едва на 9-тия ден след като колата е закарана там
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си, за грешките на другите!


  3. #33
    Запален алфист Encislav's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    141

    Default

    Колеги днес официално си взех каляската и съм много щастлив : )))))))))))) , а ето я и развръзката:
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си, за грешките на другите!


  4. #34
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Значи излиза че грешката за грешка датчик на фазите е била вярна,тя колицата си е казала каква и е болката,ама......да ги е.а в докторите у тая поликлиника дето си попаднал

  5. #35
    Запален алфист Encislav's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Значи излиза че грешката за грешка датчик на фазите е била вярна,тя колицата си е казала каква и е болката,ама......да ги е.а в докторите у тая поликлиника дето си попаднал
    В тоя ред на мисли има един лаф, който гласи: Като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на доктор.
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си, за грешките на другите!


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •