Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Гарнитура капак клапани

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Вземи един пистолет за горещ въздух и я затопли хубаво гумата поддава ...после сложи силикон и приключваш с тревогите си ...Помня че и мойта не пасна точно ама чак пък да купуваш употребявана!!!!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  2. #17
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    Честно да си кажа все повече почвам да се убеждавам че е по добре да си обслужа съответният стар чаркалък (който позволява де) отколкото да го сменя с нов То бива бива бракувани истории но чак пък толкова Моята беше лепена и я скъсах Бас ловя че ако сваля стара без да я скъсам ще я почистя добре с коресилин примерно малко силикон и гаранция ще задържи по дълго от третираната нова Пък няма да ви казвам колко добре се изненадах в единият магазин като ми съобщиха че имат тази гарнитура в три варианта - от 15, 20 и 25лева В крайна сметка се оказа че имат една и съща гарнитура в различни опаковки Ти се чудиш колко пари да прежалиш пък купуваш от една и съща торба
    Все пак благодаря за съвета Но това ще е крайният вариант Ако не намеря и на моргата
    ALFA ROMEO 166 2.4JTD 98 136НР бивша, 2.4JTD 2002 150НР настояща

  3. #18
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    По-моя каталог за 136коня на 166ца излиза номер 199.050 на Elring и струва около 28лв.

    Бинго колега Това е истината За да не нагрявате с пистолети или пък за да не мислите какви ли не глупости за да стане гарнитурата поръчвайте този модел Интересното е че в поредният магазин ми предложиха за пореден път друг номер но аз едновременно с него поисках и този споменат по горе от колегата Идвайки двете гарнитури първо извадихме тази която ми предложи продавача Пак започна едно подръпване и убеждаване че малко трудно но става Всъщност нищо не става Като извадихме втората и онзи въхна и млъкна Залепна от раз Незнам каква е таз грешна матрица дето я имат всички Пък най вероятно всички лъжат защото поръчват от едно и също място - най евтиното Благодаря на всички отзовали се и най вече на колегата който даде конкретният номер Мисля че ще е полезен и на други Не се мъчете с малките ментета
    ALFA ROMEO 166 2.4JTD 98 136НР бивша, 2.4JTD 2002 150НР настояща

  4. #19
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    купи си на AJUSA. Пасва идеално, направена е от много качествен материал и струва 15-16 лева
    Наслагал съм десетки такива и никакви ядове. Калпавите наистина идват куси както при 2,4 , така и при 1,9

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •