Results 1 to 8 of 8

Thread: Подгряване на предното стъкло + диагностика

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София
    Posts
    16

    Default Подгряване на предното стъкло + диагностика

    Здравейте, от днес съм горд собственик на 147 1.6 t.spark! За първи път карам Алфа, извинете за глупавия въпрос, но къде би трябвало да е копчето за подгряване на предното стъкло? Или когато натисна единственото - то подгрява задното, предното и огледалата?


    И вторият ми въпрос се отнася до това къде да отида за пълна диагностика?

    edit: моля не трийте темата ми, ако е в грешен раздел (не видях по-подходящ), надявам се на отговор!
    Last edited by milosha; 24-01-2013 at 03:08.

  2. #2

    Default

    Подгряването на огледалата се включва заедно с подгряването на задното стъкло, т.е. от копчето за подгряване на задното стъкло.
    Предното едва ли има подгряване
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София
    Posts
    16

    Default

    Разбрах, че има 147-ци с подгряване на предното стъкло, но не знаех как да разбера дали моята е от тях. Или по обявите лъжат?

  4. #4
    Трайно ПрИсТРастЕН Zafo_84's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Rudozem
    Age
    39
    Posts
    729

    Default

    Вгледай се добре в самото стъкло ако има ел. подгряване би трябвало да се виждат едни тънки реотани,това съм го виждал но на алфа засега не съм попадал,незнам дали има,може да имаш калорифер който да ти духа топло веднага след паленето поне при мен е така,Успех,доколкото дали лъжат по обявите много си прав яко лъжат,и мен се опитаха да ме метнат със същото!
    Аlfa Romeo 145 1.4 16V TS Junior EXXXX.....
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD FACELIFT '03 116HP
    Всички екстри Мултиволан и Калорифер

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София
    Posts
    16

    Default

    Вглеждах се, но мисля, че няма...
    И все пак ще разбера на 100%, когато го пусна, но не знам дали би имало отделно копче или е заедно с подгряване на задно стъкло и огледалата!

  6. #6

    Default

    Не се мъчи, приятелю - нямаш подгряване на предното стъкло
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София
    Posts
    16

    Default

    благодаря все пак.

  8. #8
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by milosha View Post
    Здравейте, от днес съм горд собственик на 147 1.6 t.spark! За първи път карам Алфа, извинете за глупавия въпрос, но къде би трябвало да е копчето за подгряване на предното стъкло? Или когато натисна единственото - то подгрява задното, предното и огледалата?


    И вторият ми въпрос се отнася до това къде да отида за пълна диагностика?

    edit: моля не трийте темата ми, ако е в грешен раздел (не видях по-подходящ), надявам се на отговор!
    Няма защо да трием темата колега, добре дошъл

    По първия въпрос са ти отговорили, По втория - не си попълнил в профила си откъде си, как да те пратим на диагностика? Ето тук можеш да си избереш за София:
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=5
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •