Results 1 to 5 of 5

Thread: Свети лампата на инжекциона 155 1.6ts

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    lom
    Posts
    5

    Unhappy Свети лампата на инжекциона 155 1.6ts

    имам 155/1.6ТС при каране щом включа климатика светва лампата на инжекциона в-у таблото.Може ли някои да ми даде съвет за причината и проблем ли е ? Защото ме е страх да не се повреди нещо компютара й !!!!
    Last edited by Furious 155; 22-05-2012 at 07:17.

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by simeon View Post
    имам 155/1.6ТС при каране щом включа климатика светва лампата на инжекциона в-у таблото.Може ли някои да ми даде съвет за причината и проблем ли е ? Защото ме е страх да не се повреди нещо компютара й !!!!
    Лично аз почти нищо не ми говори проблема, само мога да кажа, че ако компресора работи, се товари двигателя и явно това по някаква причина го бърка...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3
    Запален алфист nikit087's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Age
    36
    Posts
    147

    Default

    Колега най-добре отиди на диагностика,тоя лампа може да светва от много неща,дори ако някой датчик не ти сработва при включване на климатика може пак да светва...
    Алфа Ромео 146 1,6Twin Spark 97година

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by simeon View Post
    имам 155/1.6ТС при каране щом включа климатика светва лампата на инжекциона в-у таблото.Може ли някои да ми даде съвет за причината и проблем ли е ? Защото ме е страх да не се повреди нещо компютара й !!!!
    Че е проблем,проблем е. Вече всички ти казаха,че диагностиката е задължителна.Аз карам същата и ще добавя само две неща: Карай я на диагностика само при човек, за който си сигурен,че може да я направи както трябва и второ - за всеки случай преди диагностиката провери си термостата. Първото е трудничко за спазване щом си извън Сф, но второто го направи,щото тоя мотор с тоя мотроник много обича да си светка инжекцията при всякакви температурни промени, особено ако е фирясал термостата

  5. #5
    Пилот на 155 Alfeto's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Лом
    Age
    35
    Posts
    51

    Default

    приятел гледам че си от лом и караш алфа като моята п не съм те виждал. я цъкни една снимка да видя кои си. а за проблема и аз съм със същия ама засега не включвам климатроника а и в лом нема кой да ти направи диагностика. питай колегите в монтана за сервиз.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •