Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 108 of 108

Thread: Колебаеща се стрелка на показателя на температурата?

  1. #106
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Плевен
    Age
    49
    Posts
    220

    Default

    Quote Originally Posted by paunofff View Post
    Както и очаквах при мен проблема с температурата се разреши с "нови" уреди благодарение на колега от форума. Отново има леко отклонение спрямо показанията на стрелката и тези на Еку-то, но са в границите на разумното. Онези стойности клонящи към ужасяващите 130 градуса вече са в миналото. (Дано там и да си останат )
    Стегни хубаво контактните гайки на гърба на уреда и ще се нормализира показанието (твоя)
    AR 156 2.0 JTS / SW 2003 Y

  2. #107
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Това са не повече от 105 градуса на компа обаче,инче видях че си открил проблема................

    ---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:38 ----------



    Аз като говоря не приказвам

    ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:38 ----------



    Нужно ли е да ви вадя информация да четете............почти всички модерни автомибили,разбирай след 2000 г. са направени по един и същи начин, а именно температурата варира м/у 80 и 100 гр. а на уреда седи 90,това е направено само и единствено да не се шашкат потребителите Сега разбра ли,че дори и да ти седи на 90 уреда,не значи че колата не е 100 гр.,ма ти си умен,обясни си го сам....................
    И казваш, изведнъж моят уред реши да ми показва реалната температура, за да не ме шашка.
    Дай малко по сериозно.

  3. #108
    ЕнтЕлЕгЕнтЕн Алфист mmitaka83's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Варна
    Posts
    108

    Default

    И така, реших да дам малко инфо, че много се изговори за температура та на работа на TS моторите. След 2 седмици наблюдения с новия радиатор, спокойно мога да опровергая твърденията за "повечкото греене в тези жеги". Градско при пуснат климатик стрелката си стои по средата между 80 и 90 като мръдва леко към 90 (явно заради краткото спиране на перката), като няма значение колко се дреме по светофарите. Без климатика колебанията са малко по големи, но пак най-много 90 градуса, освен ако не се остави запалена и не слезеш да и се възхищаваш колко е красива . Тогава до 1-ва скорост (нулата на 90 при мен) и пак си пада. Извън града на клима си е закована пак по средата, явно на границата на отваряне на термостата, а без клима си отива до 90 при влачене по големи баири след някоя немска щайга примерно. Че така де, охладихме италианските страсти.
    ----------------------
    156 SW 1.8TS 07.2001
    Fiat Tipo 1.4Mi
    ----------------------

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •