Results 1 to 3 of 3

Thread: Питане за цени 145

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    София; Банишора
    Posts
    107

    Default Питане за цени 145

    Колеги взех един боксер 145 1.3 но 1-ви цилиндър от към пасажера неработи мяй е изпускателен клапан и питането ми е колко да приготвя за клапан изпускателен, гарнитура на главата, ремъци (ангренажи) и какво масло е за предпочитане за този мотор мисля нещо като тексако 10в40 или друга марка бихте ми предложили

  2. #2

    Default

    Значи колега бях на сервиз за същите неща карам 145 бохер 1,6 и ми казаха че няма как да се разбере живота на ангренажите на нито една кола те проста се късат но тъи като ние караме бохер бохера е с 2 ангренажа и буталата на двигателя бият странично не като обикновеннитек оли вертикално а странично предвидена е да издържи до 500 600хил мах смяната им е окло 600 700лв щото които види такава алфа се фаща за главата и неиска да я прави щото сичко трябжа да свали буквално зада стигне до ангренажите ако смяташ че все още не е на 500 600хил не се занимаваи с ролките и ремаците маслото е 10в40 относно гарнитурата е около 150 200лв зависи но основния проблем не е в цената на частите а в работата по колата защото нищо не е направено с одобство и минах през доста хора които откровено ми казваха нем и се занимава точно с 145 и то бохер но намерих човек които я вкарва в пътя ще ти трябват махимум 600някаде ако предницата не тропа ако тропа почват биалети шарнири маншони щото единствения недостатак вупреки че не е точната дума защото в италия не е така е предницата за наще пътища бохер е с тежък двигател и предницата е слаба това е с което мога да ти помогна колега успех с алфонсо
    Last edited by kalata 145 boxer; 27-03-2012 at 01:16.

  3. #3
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Първо потърси сервиз в който се занимават с Алфа Ромео и искат да ти направят колата, а не да те карат да се чувстваш неудобно, че те не разбират а ти ще им плащаш.
    Причините да не работи цилиндъра може да са много, не разбирам много (неработеща свещ)
    Успех
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •