Results 1 to 15 of 33

Thread: Търся лепенки или файл за Брембо.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Търся лепенки или файл за Брембо.

    Колеги,имам Брембо което боядисах но искам да сложа и надписите или Brembo или Alfa Romeo.Кажете от специална лепенка ли е или обикновена отгоре с лак да се запази от разлепяне?
    И кое ви харесва повече от двата надписа?
    Има ли някои готови лепенки,или да ми прати файла да го занеса да ми го отпечатат.
    Благодаря
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #2
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default





    Ще трябва да измериш колко см искаш да е надписа и да им кажеш на тези, които ще го разпечатват

    Ааа и като те знам какъв си ми... Да спираш аварийно и ежедневно от 200 до 40-50 май ще ти трябват някакви лепенки, които да държат на висока температура
    Last edited by digitalundgrd; 10-03-2012 at 15:50.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #3
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    изтегли си го от тук във векторен формат. всяка рекламна агенция ще ти го направи на лепенка

    http://vectorlogo.blogspot.com/2009/08/brembo-logo.html
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  4. #4

    Default

    Благодаря и на двамата.
    Светко,хич не съм се сетил за загряването на апарата
    Иначе на Алфа логото не е ли леко извито?Брембото е право по спомен но за Алфа не съм сигурен.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Бих казал, че е право

    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6

    Default

    Дааа,копнал съм и твоята,измерил съм и в понеделник с твоята и на KirilSol съм в рекламната агенция.Само остава въпроса за издръжливостта на лепенката,но явно ще си направя повечко за резерва
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7

    Default

    Взех преди 3-4 месеца 4 термоустойчиви лепенки от иБея, към 20 лв излязоха до БГ, тия обикновенните ще се стопят........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Колеги,имам Брембо което боядисах но искам да сложа и надписите или Brembo или Alfa Romeo.Кажете от специална лепенка ли е или обикновена отгоре с лак да се запази от разлепяне?
    И кое ви харесва повече от двата надписа?
    Има ли някои готови лепенки,или да ми прати файла да го занеса да ми го отпечатат.
    Благодаря
    На 166-тиците, които са Брембо си пише Alfa Romeo с бяло.

    Може би най-трайното решение е да направиш шаблон и да го пръснеш с боя/спрей, но е доста играчка. Ако те интересува, ще ти обясня по-подробно как става.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  9. #9

    Default

    Коки,аз вече ги боядисах а колегата rusiq ми уреди температурно устойчиви лепенки.Сега си търся безцветен лак и той да е устойчив на висока температура,но не намирам
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  10. #10
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Коки,аз вече ги боядисах а колегата rusiq ми уреди температурно устойчиви лепенки.Сега си търся безцветен лак и той да е устойчив на висока температура,но не намирам
    Не казвам да ги боядисваш. Слага се женски шаблон и пръскаш с бяло (примерно), така шаблонът закрива останалото, а бял остава само надписът.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  11. #11
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Уепенките са на достатъчно ниски цени, да ни си правиш такива упражнения. Не вярвам и да се получи така добре. На термоустойчиво, траснпортно фолио са и издържат. Бях пръскал с лак преди три години, целите апарати станаха черни, уж бях взел някакъв скъп, а надписа си остана чук.
    Карай без лака. Др е някой бояджия да каже кое е качествено. Аз само споделям опита си от един флакон лак за 10 лв, който бях взел. Марка не помня.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #12
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Не ти трябва лак. Термоустойчивото фолио е достатъчно - стига да е качестввено. Втора година карам само с лепенки.
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •