Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: Търся лепенки или файл за Брембо.

  1. #1

    Default Търся лепенки или файл за Брембо.

    Колеги,имам Брембо което боядисах но искам да сложа и надписите или Brembo или Alfa Romeo.Кажете от специална лепенка ли е или обикновена отгоре с лак да се запази от разлепяне?
    И кое ви харесва повече от двата надписа?
    Има ли някои готови лепенки,или да ми прати файла да го занеса да ми го отпечатат.
    Благодаря
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #2
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default





    Ще трябва да измериш колко см искаш да е надписа и да им кажеш на тези, които ще го разпечатват

    Ааа и като те знам какъв си ми... Да спираш аварийно и ежедневно от 200 до 40-50 май ще ти трябват някакви лепенки, които да държат на висока температура
    Last edited by digitalundgrd; 10-03-2012 at 15:50.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #3
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    изтегли си го от тук във векторен формат. всяка рекламна агенция ще ти го направи на лепенка

    http://vectorlogo.blogspot.com/2009/08/brembo-logo.html
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  4. #4

    Default

    Благодаря и на двамата.
    Светко,хич не съм се сетил за загряването на апарата
    Иначе на Алфа логото не е ли леко извито?Брембото е право по спомен но за Алфа не съм сигурен.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Бих казал, че е право

    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6

    Default

    Дааа,копнал съм и твоята,измерил съм и в понеделник с твоята и на KirilSol съм в рекламната агенция.Само остава въпроса за издръжливостта на лепенката,но явно ще си направя повечко за резерва
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7

    Default

    Взех преди 3-4 месеца 4 термоустойчиви лепенки от иБея, към 20 лв излязоха до БГ, тия обикновенните ще се стопят........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8

    Default

    Ники,аз намирам само такива от 40лв. нагоре с шипинга
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9

    Default

    Бяха на аукцион, а по принцип така изпадат по евтини.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #10
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  11. #11
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    С шаблон няма ли да се справиш? В смисъл налагаш шаблона и пръскаш желания цвят

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Слагаш съвсем обикновенна лепенка и отгоре лакираш Мойте ги карам така 5 години и не са мръднали
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Ако ще лакирате, само термоустойчив лак. Един лак се опече и стана на въглен апарата. Трябваше да се шкури отново.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  14. #14

    Default

    Добре де,лепенки колегата ми уреди.Ама ходих в три големи магазина за автобои включае и в големите магазини да търся точно и единствено лак които е термоустойчив.Кретените ми казват че не съществува или те не знаели да има?!!?
    Купих най-скъпата боя на Body,която имала лак..да ама не
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  15. #15
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Добре де,лепенки колегата ми уреди.Ама ходих в три големи магазина за автобои включае и в големите магазини да търся точно и единствено лак които е термоустойчив.Кретените ми казват че не съществува или те не знаели да има?!!?
    Купих най-скъпата боя на Body,която имала лак..да ама не
    Има, в Практикер я продаваха. И не само. На щанда за чистачки, масла и т.н. в едни по-малки флакончета - червена, жълта, ...

    ---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Слагаш съвсем обикновенна лепенка и отгоре лакираш Мойте ги карам така 5 години и не са мръднали
    Ти караш без спирачки или точно тази не я караш. Та затова ...
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •