Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83

Thread: Помогнете при избор на 159

  1. #31
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Tsetso Milanov View Post
    Хмммм - Бояне като те слушам се замислям дали аз да не дойда на една среща и да ми обадиш оферта за твоята
    За колегата - тази кола от Боми Ауто може съвсем спокойно да си е толкова като цена - гледайки я е напълно лишена от оборудване, което в общи линии е стандартно (нямаш круиз контрол, управление на радиото от волана, парктроник, ел седалки или поне на водача). Така че когато има обявена такава цена, в повечето случаи си има и защо - я колата не е читава, я е силно "Спартанско" окомплектована - бюджетна кола. А моето мнение е че глезотийките радват

    ---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

    А на тази какво може да й има http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...460&f1=details Защото си е фул ектри - ето това за мен би било оферта, която трябва да се види
    Крузконтрола в Бг е почти невъзможно да го ползваш като хората,парктроника е за неможачи-да продължавам ли.Екстрите не правят една кола,ти явно не си виждал базова 159 с климатик/не с климатроник/и ръчки на прозорците.Тази кола е с Медиум ниво на оборудване,което е средното за Европа.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #32
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Круиза си го ползвам редовно на магистрала и извън, стига да уцеля скороста, с която да не преча на останалите и те на мене. Само дето ми се доспива- няма шумове, няма друсане и се отплесвам. Парктроника също си го харесвам, особено отзад /друг е въпроса, че единия датчик струва 200лв/. Виж, охлаждането в подлакътника ми охлажда Тик-так-а или дъвките, за кенчета не става. Сензора за дъжд също не е кой знае какво, има си собствено мнение за дъжда и въобще не се съобразява ти дали виждаш нещо. Отоплението на седалките си е гот. Пръскалките на фаровете пръскат с дебит на цолова тръба- разхода ми на бензин сигурно е по- малък от разхода на течност за чистачки, че и не можаха да ги изключат софтуерно. Системата за стабилност понякога ме учудва- задейства чак при излизането от завоя и е малко тъпо, щото точно когато подавам газ и тя ме спъва. Все още не мога да намеря въженцето за отваряне на багажника- трябвало да бъде под задната седалка. Хил холдъра е супер.

    ---------- Post added at 06:54 ---------- Previous post was at 06:50 ----------

    Quote Originally Posted by Tsetso Milanov View Post
    Хмммм - Бояне като те слушам се замислям дали аз да не дойда на една среща и да ми обадиш оферта за твоята
    За колегата - тази кола от Боми Ауто може съвсем спокойно да си е толкова като цена - гледайки я е напълно лишена от оборудване, което в общи линии е стандартно (нямаш круиз контрол, управление на радиото от волана, парктроник, ел седалки или поне на водача). Така че когато има обявена такава цена, в повечето случаи си има и защо - я колата не е читава, я е силно "Спартанско" окомплектована - бюджетна кола. А моето мнение е че глезотийките радват

    ---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

    А на тази какво може да й има http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...460&f1=details Защото си е фул ектри - ето това за мен би било оферта, която трябва да се види
    Ти ела на среща, че отдавна не сме се виждали пък може и да ти обадя оферта. И без това повече стои в гаража, отколкото на асфалта. Все повече се убеждавам, че кмета не заслужава такава красавица да се движи по суперските му улици. Откак съм с Равчето с Алфата съм минал 800км и то само извънградско.
    Last edited by boian; 09-03-2012 at 08:59.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  3. #33
    пристрастен luchobg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    28

    Default

    Колеги съгласен съм с Вас по повечето въпроси и че нетрябва да се пишат общи приказки! Аз съм на мнение че когато до няколко месеца дойде момента да слагам главата в торбата с 159 n-та употреба ще се свържа с някой от колегите (дори вече обменихме котакти някой) но Mury познава колите и с удоволствие бих му станал и клиент после в сервиза...... Засега моя избор е твърдо 1,9JTDm 16v с леки колебания за 2,4JTDm.......черна или червена комби ......всеки както си я усеща колата.....за мен колата трябва да си ме кефи .....всичко останало е късмет и и неизбежни ремонти..... Поздрави на всички!

  4. #34
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Няма такъв филм.
    Няма алфа, която да държи цена.
    Това, че ти може да й искаш и 20к за твоята е добре. Въпроса, е че никой няма да се обади дори и за 9к.
    Слезте малко на земята.
    Колко искате да струва една Алфа на 5-6 години? 50к?
    Ако цената й беше толкова висока, колкото на друга конкурентна марка, то 70% нямаше да карат Алфа, 25% щяха да са съжалявали вечно, а останалите 3-5% ще си я купят, въпреки цената.
    Бъдете реалисти. Точно 13-15к си бяха цените на 166-ците на тези години, а една 166-ца е доста по-кола от тази...
    Спомнете си, когато сте си купували 156-ците и 166-ците за по 15к на колко години са, та ще видите, че една цена от 13-14к въобще не е безбожно ниска, а си е абсолютно реална пазарна.
    За това всяка кола си струва да се огледа. Тя сама ще си каже дали е мега зле, или се мяташ в мъглата с надеждата да улучиш нещо по-добро.
    Читавите Алфи държат цена. Не колкото Мерцедес и Ауди, но не са по две за лев, както дават тукашните морги. Пуснал съм му линк на човека, той ще се информира.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  5. #35
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Читавите Алфи държат цена. Не колкото Мерцедес и Ауди, но не са по две за лев, както дават тукашните морги. Пуснал съм му линк на човека, той ще се информира.
    Aбсолютно съм съгласен,както казват хората всеки влак си има пътници

    ---------- Post added at 15:03 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Няма такъв филм.
    Няма алфа, която да държи цена.
    Това, че ти може да й искаш и 20к за твоята е добре. Въпроса, е че никой няма да се обади дори и за 9к.
    Слезте малко на земята.
    Колко искате да струва една Алфа на 5-6 години? 50к?
    Ако цената й беше толкова висока, колкото на друга конкурентна марка, то 70% нямаше да карат Алфа, 25% щяха да са съжалявали вечно, а останалите 3-5% ще си я купят, въпреки цената.
    Бъдете реалисти. Точно 13-15к си бяха цените на 166-ците на тези години, а една 166-ца е доста по-кола от тази...
    Спомнете си, когато сте си купували 156-ците и 166-ците за по 15к на колко години са, та ще видите, че една цена от 13-14к въобще не е безбожно ниска, а си е абсолютно реална пазарна.
    За това всяка кола си струва да се огледа. Тя сама ще си каже дали е мега зле, или се мяташ в мъглата с надеждата да улучиш нещо по-добро.
    Батко не съм съгласен с теб,хубавите 166 на тези години бяха всичките 20+ хил.лв. така че няма какво да спорим,лично познавам хора дали по толкова пари за 156 или 166 на 3-4 години


    П.С.Някой ден ако реша да продавам мойта,нека някой да дойде с 13-14 000 лв. да видиш как ще го изгоня,може да няма всички екстри но лично аз и знам състоянието и километрите.За мен е много по-добре точно за 159 да си купиш кола карана в Бг,поне можеш да и видиш историята,както е на колегата Васил Цанев колата
    Last edited by Mury; 09-03-2012 at 15:05.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #36
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Забравяте и нещо друго, в момента в който един модел се спре от производство цената му на вторичният пазар пада рязко. Моята 56-ца я взех 4 годишна за 6500 евро, две години след спирането на модела от производство. Подобна цена година след спирането на модела за 5-6 годишна 59-ка направо си е успех.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  7. #37
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post

    Батко не съм съгласен с теб,хубавите 166 на тези години бяха всичките 20+ хил.лв. така че няма какво да спорим,лично познавам хора дали по толкова пари за 156 или 166 на 3-4 години
    Грешиш. Спомни си цената на колите и ще видиш, че грешиш.
    Има изключения, някой може да даде и 30к за 10 годишна, ама проблема си е негов.
    Аз лично 2007 година търсих и намерих добра 166-ца и я купихме за 12.3к. Масовата цена беше около и малко над тази. Колата навлизаше (още е жива и се кара) в 5-тата си година.
    Пак питам, когато сте си купували Алфа на 5-7 години (колкото са сега масовите 159-ки) колко пари сте броили тогава?
    Друг пример. Същата година си купих Либрата 10к. Малко по-стара.
    Опитах се да спазаря една 156-ца с вътрешен фейс - демек отново 2002 година и отново на 5 години. Ама цената от 12-13к не ми беше по силата.
    Мога още много примери да давам ама не е необходимо, защото всеки в този форум ще потвърди цената, която е дал за 5-6 годишната си алфа, когато я е купувал...

    А и с още нещо не съм съгласен. Една кола за мен трябва да има екстри. Не може да вземеш някоя гола таратайка.
    Все пак това си е вече мое виждане на нещата, което е вече субективен фактор.
    За това за моята в момента дадох доста повече пари от масовото на пазара. Ама в момента за около година съм спестил около 2-3к лева ако си бях взел 159-ка. За това ще чакам още 1-2 години и ще я трампа за една 159-ка на чист бартер и ще съм доволен
    Ама както казах - екстрите правят повечето от цената, не толкова състоянието.
    Я дай една средна цена на 159-2.4-Ку4

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Читавите Алфи държат цена. Не колкото Мерцедес и Ауди, но не са по две за лев, както дават тукашните морги. Пуснал съм му линк на човека, той ще се информира.
    Не е вярно това. На читавите алфи им се искат много пари. Цената се определя от пазара, а не от човека. Разбира се човека може да иска много пари за уж читава Алфа, но тя е непродаваема. Един типичен пример може да покажа веднага от раздала продава. Още тогава писах на човека, че за тази цена няма да получи едно обаждане, ама той нали - читавата си държала цена. Е, още я продава, защото е читава

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Забравяте и нещо друго, в момента в който един модел се спре от производство цената му на вторичният пазар пада рязко. Моята 56-ца я взех 4 годишна за 6500 евро, две години след спирането на модела от производство. Подобна цена година след спирането на модела за 5-6 годишна 59-ка направо си е успех.
    Ами точно. Толкова си струват Алфите и наистина 159-ката е малко изключение, но точно в момента цената й се срива много.
    Както казах миналата година си купих БМВ-то за 13к, а алтернативния избор на 159-ка беше 20+к В момента разликата е има няма вече 2-3-4к лева. А това е за има няма една година. Много добре следя пазара, защото имам идея за бартер в бъдещето...

    Единствената Алфа, която държи все още цена това е само Кросвагона. Няма просто такава цена. Ама ако искаш. Пазара е определил тази цена и това е.
    Last edited by BO; 09-03-2012 at 17:35.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  8. #38
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Грешиш. Спомни си цената на колите и ще видиш, че грешиш.
    Има изключения, някой може да даде и 30к за 10 годишна, ама проблема си е негов.
    Аз лично 2007 година търсих и намерих добра 166-ца и я купихме за 12.3к. Масовата цена беше около и малко над тази. Колата навлизаше (още е жива и се кара) в 5-тата си година.
    Пак питам, когато сте си купували Алфа на 5-7 години (колкото са сега масовите 159-ки) колко пари сте броили тогава?
    Друг пример. Същата година си купих Либрата 10к. Малко по-стара.
    Опитах се да спазаря една 156-ца с вътрешен фейс - демек отново 2002 година и отново на 5 години. Ама цената от 12-13к не ми беше по силата.
    Мога още много примери да давам ама не е необходимо, защото всеки в този форум ще потвърди цената, която е дал за 5-6 годишната си алфа, когато я е купувал...

    А и с още нещо не съм съгласен. Една кола за мен трябва да има екстри. Не може да вземеш някоя гола таратайка.
    Все пак това си е вече мое виждане на нещата, което е вече субективен фактор.
    За това за моята в момента дадох доста повече пари от масовото на пазара. Ама в момента за около година съм спестил около 2-3к лева ако си бях взел 159-ка. За това ще чакам още 1-2 години и ще я трампа за една 159-ка на чист бартер и ще съм доволен
    Ама както казах - екстрите правят повечето от цената, не толкова състоянието.
    Я дай една средна цена на 159-2.4-Ку4


    Не е вярно това. На читавите алфи им се искат много пари. Цената се определя от пазара, а не от човека. Разбира се човека може да иска много пари за уж читава Алфа, но тя е непродаваема. Един типичен пример може да покажа веднага от раздала продава. Още тогава писах на човека, че за тази цена няма да получи едно обаждане, ама той нали - читавата си държала цена. Е, още я продава, защото е читава


    Ами точно. Толкова си струват Алфите и наистина 159-ката е малко изключение, но точно в момента цената й се срива много.
    Както казах миналата година си купих БМВ-то за 13к, а алтернативния избор на 159-ка беше 20+к В момента разликата е има няма вече 2-3-4к лева. А това е за има няма една година. Много добре следя пазара, защото имам идея за бартер в бъдещето...

    Единствената Алфа, която държи все още цена това е само Кросвагона. Няма просто такава цена. Ама ако искаш. Пазара е определил тази цена и това е.
    Всеки си има мнение Бобка,но аз също съм следил пазара и много добре знам какви бяха цените на колите тогава,имам 2 познати които дадоха по 22 000 лв. за 156 ФЛ 1.9 16в и един който даде 23 000 лв. за 166 ФЛ 2.4 20в,колите наистина бяха до една перфектни на малко километри Сигурен съм че на пазара е имало дараци колкото щеш

    П.А.Аз 2007 дадох 7000 лв за 146 ТИ
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #39
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Грешиш. Спомни си цената на колите и ще видиш, че грешиш.
    Има изключения, някой може да даде и 30к за 10 годишна, ама проблема си е негов.
    Аз лично 2007 година търсих и намерих добра 166-ца и я купихме за 12.3к. Масовата цена беше около и малко над тази. Колата навлизаше (още е жива и се кара) в 5-тата си година.
    Пак питам, когато сте си купували Алфа на 5-7 години (колкото са сега масовите 159-ки) колко пари сте броили тогава?
    Друг пример. Същата година си купих Либрата 10к. Малко по-стара.
    Опитах се да спазаря една 156-ца с вътрешен фейс - демек отново 2002 година и отново на 5 години. Ама цената от 12-13к не ми беше по силата.
    Мога още много примери да давам ама не е необходимо, защото всеки в този форум ще потвърди цената, която е дал за 5-6 годишната си алфа, когато я е купувал...

    А и с още нещо не съм съгласен. Една кола за мен трябва да има екстри. Не може да вземеш някоя гола таратайка.
    Все пак това си е вече мое виждане на нещата, което е вече субективен фактор.
    За това за моята в момента дадох доста повече пари от масовото на пазара. Ама в момента за около година съм спестил около 2-3к лева ако си бях взел 159-ка. За това ще чакам още 1-2 години и ще я трампа за една 159-ка на чист бартер и ще съм доволен
    Ама както казах - екстрите правят повечето от цената, не толкова състоянието.
    Я дай една средна цена на 159-2.4-Ку4


    Не е вярно това. На читавите алфи им се искат много пари. Цената се определя от пазара, а не от човека. Разбира се човека може да иска много пари за уж читава Алфа, но тя е непродаваема. Един типичен пример може да покажа веднага от раздала продава. Още тогава писах на човека, че за тази цена няма да получи едно обаждане, ама той нали - читавата си държала цена. Е, още я продава, защото е читава


    Ами точно. Толкова си струват Алфите и наистина 159-ката е малко изключение, но точно в момента цената й се срива много.
    Както казах миналата година си купих БМВ-то за 13к, а алтернативния избор на 159-ка беше 20+к В момента разликата е има няма вече 2-3-4к лева. А това е за има няма една година. Много добре следя пазара, защото имам идея за бартер в бъдещето...

    Единствената Алфа, която държи все още цена това е само Кросвагона. Няма просто такава цена. Ама ако искаш. Пазара е определил тази цена и това е.

    Такива мнения са ми от най-любимите...Как пазара бил определящ фактор а състоянието не стига сме си говорили несериозни неща. Ако искаш 159ка съсипана за 7000 лв. веднага ще се намери няма проблем.

    Но аз мога да ти кажа, че състоянието е най-важно за всеки купуващ автомобил или искаш хубаво, плащаш си за хубаво.

    Всяка гледана кола си държи цената, моя предишен автомобил беше на почти 4 години без една забележка когато го продадох на човек желаещ именно перфектно състояние и нямащ възможността да си го купи от магазина. Даже той не можа да повярва какво му е състоянието, няма да влизам в подробности тук много хора знаят за какво става въпрос. Разликата от цената в магазина и тази за която му я продадох беше само 15000 лева.

    Та на въпроса ако аз реша да си продавам автомобила след 5 години без една забележка и перфектно състояние едвали бих го дал за 20000 лева НЕ предпочитам да си изчакам 2-3 месеца и да го продам на някой които би се грижил толкова добре за него колкото аз.

    И повярвайте такива хора са все по често срещани защото си ценят парите.
    EX 156 1.6 TS

  10. #40
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Не ми се спори, но опитайте да намерите 166-ца от 2002-2003 г. на под 200 х км, неудряна и без забележки за под 3000 евро. На база на почти едногодишния си опит в търсенето ви казвам - няма.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  11. #41
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Чета последната страница и си мисля: Има сирене от 3лв/кг има и такова за 9лв. Разликата е само в качеството и съдържанието
    Нещо за което са полагани грижи, и са давани средства си личи, и неможеш да го сравняваш с останалите.
    Истината е, че всеки би си купил по запазената кола, стига да има парите. Но всеки втори тарикат си купува тази на най-ниската цена и после се оплаква.
    Last edited by rusiq86; 10-03-2012 at 00:27.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #42
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Чета последната страница и си мисля: Има сирене от 3лв/кг има и такова за 9лв. Разликата е само в качеството и съдържанието
    Нещо за което са полагани грижи, и са давани средства си личи, и неможеш да го сравняваш с останалите.
    Истината е, че всеки би си купил по запазената кола, стига да има парите. Но всеки втори тарикат си купува тази на най-ниската цена и после се оплаква.
    Не, всеки втори тарикат купил си Алфата преди 4 години за 5к лева, вложил още 5к лева в нея в крайна сметка иска да я продаде за 11к лева след 4 години употреба защото разбираш ли е била гледан автомобил.
    Хайде няма нужда. Всеки носещ глава на раменете ще предпочете да даде абсолютно стандартна пазарна определена цена от 5к лева в момента на покупката и сам би инвестирал останалите 6к в ремонти ако се наложи въобще.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  13. #43
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Не, всеки втори тарикат купил си Алфата преди 4 години за 5к лева, вложил още 5к лева в нея в крайна сметка иска да я продаде за 11к лева след 4 години употреба защото разбираш ли е била гледан автомобил.
    Хайде няма нужда. Всеки носещ глава на раменете ще предпочете да даде абсолютно стандартна пазарна определена цена от 5к лева в момента на покупката и сам би инвестирал останалите 6к в ремонти ако се наложи въобще.
    Tва са пълни глупости
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #44
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Всеки си има мнение Бобка,но аз също съм следил пазара и много добре знам какви бяха цените на колите тогава,имам 2 познати които дадоха по 22 000 лв. за 156 ФЛ 1.9 16в и един който даде 23 000 лв. за 166 ФЛ 2.4 20в,колите наистина бяха до една перфектни на малко километри Сигурен съм че на пазара е имало дараци колкото щеш

    П.А.Аз 2007 дадох 7000 лв за 146 ТИ
    Мъри, аз моята е давам за 13 000. Дай някой
    Перфектна е
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  15. #45
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Не, всеки втори тарикат купил си Алфата преди 4 години за 5к лева, вложил още 5к лева в нея в крайна сметка иска да я продаде за 11к лева след 4 години употреба защото разбираш ли е била гледан автомобил.
    Хайде няма нужда. Всеки носещ глава на раменете ще предпочете да даде абсолютно стандартна пазарна определена цена от 5к лева в момента на покупката и сам би инвестирал останалите 6к в ремонти ако се наложи въобще.
    Така си е.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •