Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: Още един ДЗВЕР по пътищата

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Ми човека ше си ги регулира, то и без тва ако не ги регулира и 300 ватови да сложи се същото. Пък и ГТВ-то е ниско, така че нема да ти е проблем
    Audi A6 & Alfa GTV

  2. #32
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Пич тва за 100 ватовите крушки е тъпа идея и са щи кажа що, щото после ше си търсиш нови лефлектори, е за тва
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  3. #33
    Project Engineer kalvach's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Кърджали
    Age
    44
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad
    Пич тва за 100 ватовите крушки е тъпа идея и са щи кажа що, щото после ше си търсиш нови лефлектори, е за тва
    Е пък кво общо имат рефлекторите. Мен ме е страх да не изгорят предпазителите.

    Alfa Romeo GTV 2.0 TS 16V 155 bhp, K&N Sport Filter, PowerFlexed, Eibach Pro Sport Kit.

  4. #34
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by kalvach
    Quote Originally Posted by leshoiad
    Пич тва за 100 ватовите крушки е тъпа идея и са щи кажа що, щото после ше си търсиш нови лефлектори, е за тва
    Е пък кво общо имат рефлекторите. Мен ме е страх да не изгорят предпазителите.
    ами по принцип рафлекторите изгарят и малко по малко се превръщат в не-рефлектори тогава сменяш фаровете, около 1200 лева са. пич, просто иди на реглаж, на гтв-то фаровете светят супер добре. плюс тва си вземи оригинални крушки, мисля че не са повече от 22-23 лева.
    Audi A6 & Alfa GTV

  5. #35
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by sharky
    Quote Originally Posted by kalvach
    Quote Originally Posted by leshoiad
    Пич тва за 100 ватовите крушки е тъпа идея и са щи кажа що, щото после ше си търсиш нови лефлектори, е за тва
    Е пък кво общо имат рефлекторите. Мен ме е страх да не изгорят предпазителите.
    ами по принцип рафлекторите изгарят и малко по малко се превръщат в не-рефлектори тогава сменяш фаровете, около 1200 лева са. пич, просто иди на реглаж, на гтв-то фаровете светят супер добре. плюс тва си вземи оригинални крушки, мисля че не са повече от 22-23 лева.
    Аз бих препоръчал за крушки Филипс-Блувижън или Найтгайд
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Аз бих препоръчал за крушки Филипс-Блувижън или Найтгайд
    Мъри а кой от двата вида е по-гот според тебе,че аз мислих Блувижън-а да си взема???
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #37
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by Mury
    Аз бих препоръчал за крушки Филипс-Блувижън или Найтгайд
    Мъри а кой от двата вида е по-гот според тебе,че аз мислих Блувижън-а да си взема???
    Ами аз съм с Найтгайд и ме кефи как светят ма Бобо твърди че Блувижън били по-добри макар че са по-ефтини така че които и да вземеш няма да сбъркаш и си вземи и габарити-крушките са сини но не се плаши светят бяло
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by Mury
    Аз бих препоръчал за крушки Филипс-Блувижън или Найтгайд
    Мъри а кой от двата вида е по-гот според тебе,че аз мислих Блувижън-а да си взема???
    Ами аз съм с Найтгайд и ме кефи как светят ма Бобо твърди че Блувижън били по-добри макар че са по-ефтини така че които и да вземеш няма да сбъркаш и си вземи и габарити-крушките са сини но не се плаши светят бяло
    Мерси ще ги пробвам значи... дано светят бяло наистина че мразя в синьо (не цвета,а това че ще прилича на голф 2)....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #39

    Default

    Нормални, тоест с истински крушки на Филипс или Осрам...както и техни баластри се продават и монтират от вносителя на Филипс Автомобилни Светлини за България, който е и партньор на клуба.

    Цените в момента на ги знам точно колко са, но са някъде около 1000лв. +/- 200лв.

    Преди да почнете да пишете глупости....качеството си има цена.

    На колегата Пинко ксенона за 400лв. дава около 40-50% по-малко светлина от моя.

    Заводски ксенони са на 4300К (келвина...това е цветовата темперетура...тоест цвета в които светят крушките) 4300Келвина е дневна светлина на разсъмване, което е оптималното за нощно каране.

    6000К е светло синя светлина, коята дава с около 20-30% по-слаба осветеност на пътя. Всичко над 6000К или всички китайски ксенони са пълни боклуци...НО пак казвам всяко нещо си има цената.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #40
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Аз продължавам да препоръчвам на колегата да си купи едни оригинални нормали кришки около двайсе лева парчето, защото СЪМ с такива, и СЪМ сменял на тази кола и крушки, и фарове и ЗНАМ как треа да светят като са регулирани ПРАВИЛНО
    Audi A6 & Alfa GTV

  11. #41
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by Mury
    Аз бих препоръчал за крушки Филипс-Блувижън или Найтгайд
    Мъри а кой от двата вида е по-гот според тебе,че аз мислих Блувижън-а да си взема???
    Ами аз съм с Найтгайд и ме кефи как светят ма Бобо твърди че Блувижън били по-добри макар че са по-ефтини така че които и да вземеш няма да сбъркаш и си вземи и габарити-крушките са сини но не се плаши светят бяло
    Мерси ще ги пробвам значи... дано светят бяло наистина че мразя в синьо (не цвета,а това че ще прилича на голф 2)....
    Околи 40-50(с отстъпката) лева беше комплекта на Блувижън- заедно с габаритите(аз съм с такива ) споко няма нищо синьо в светенето - светят бяло и са по добри от предните ми крушки
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •