Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Търся си хубава бензинова 147-ца

  1. #16
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by hayho View Post
    Ако имаш възможност си избери някоя от Германия/Швейцария, това че тук колите са по-евтини е илюзия. Вместо да купуваш трошка и да наливаш пари докато стане кола отиди и си вземи нещо пазено, крайната цена ще ти излезе същата, но ще си спестиш доста нерви. У нас се внасят коли купувани в Италия за по 200-500-1000 евро, замазват се някои фрапиращи проблеми, продават се десеторно по-скъпо, пък после собственика да се оправя.
    Точно от Германия и Швейцария - добър съвет. Можеш да включиш и Австрия та комплектът от ръждив под да е пълен

    ---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

    Quote Originally Posted by rumen1 View Post
    Кой ти каза че искам без пари бе приятел? Или може би ме познаваш и знаеш статуса ми? Айде без подобни коментари, моля. Просто кола с екстрите, които ме интересуват в момента няма на пазара. Твоята е далеч от това, което търся, сори. Хубава е, но не е за мен. Моля те, не превръщай темата ми в реклама.

    hayho - и аз си мислех за това, но не познавам никой, който да докарва коли от чужбина. А и съм на мнение, че италианска кола е най-добре да се вкара от Италия.

    Иначе благодаря на всички за съветите. Ще продължа да търся, не съм на зор.
    Не ти правя сметка, нито си правя реклама. А щом имаш пари вземи си една италиянка и я стегни
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  2. #17
    Младши алфист rumen1's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    24

    Default

    Ето че най-накрая се оборудвах с 147-ца. При това на 100% каквото търсех. Цвета, който исках, джантите, които исках, салона, който исках (онзи с червените шевове), музиката, подгряване, 2-ка мотор - абе мойта кола. На всичкото отгоре се оказа, че колата е в моя квартал и дори в моя микрорайон! И това след кръстосване на цяла България в продължение на мнооого време. Викам си - съдба. Споразумяхме се и я взех (след преглед при Лисан). По нея има доста работа, за да достигне идеалното състояние, което искам, но предполагам, че до месец ще съм я вкарал в норми

    Очаквайте скоро дежурните въпроси относно хилядите проблеми, които вероятно ще ме сполетят.
    Last edited by rumen1; 23-03-2012 at 23:19.

  3. #18

    Default

    Егати късмета браво колега, честита да ти е! Само хубави моменти с колицата!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •