Results 1 to 5 of 5

Thread: подлакетник за 145-ца

  1. #1
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default подлакетник за 145-ца

    Здравейте, карам 145-ца и много се кефя на комфорта който създават подлакетниците. Виждал съм ги специално на 155-ца. Търсих по магазини и кво да ви кажа, не съм очарован от грубата изработка, която въобще не пасва на тези финни създания - Алфите. Не съм обръщал внимание на захващането при 155 и дали е възможно да се пригоди на 145. Ако става много бих се изкефил. Успех.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    На 155 е оригинално така и е заварен вътре в самата седалка и при теб ще е сложно да се присади и ако се направи може да не седи готино
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Възможно е да е така, но много странно ми звучи да е заварено за седалката. Както повечето части, така и подлакатника би трябвало да се сваля по някакъв начин. Освен да попитам в раздела за 155. Колегите може да са се сблъсквали с такъв случай.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Самата му стойка е заварена за седалката/поне така знам/и ти казвам че ще е трудно и ти да си завариш защото трябва да разтапицираш седалката да я завариш и после да пробиеш дупка в тапицерията на подходящото място,не че е невъзможно но.......

    Успех
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Posts
    22

    Default

    Точно така стойката е в седалката.Там са заварени нещо като гайки и в тях се навиват три болта.При мен на дедрата е така а тя е почти същата със 155-цата от много ровене преебахме механизма на подлакътника,който е в самия него та после едвам го оправихме.Мой съвет е да не се занимаваш,защото изглежда елемантарно а е голяма занимавка при положение че фабрично го имам подлакътника а при теб трябва да се присажда.
    Lancia dedra hf turbo integrale
    Toyota avensis D4D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •