Results 1 to 10 of 10

Thread: Препоръчайте сервиз

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Unhappy Препоръчайте сервиз

    След един лек инцидент тази сутрин ми трябва сервиз където да ми изправят и боядисат предния капак. Имам каско и оттам ще поемат щетите, просто ще съм благодарен за информация къде работят като хората.

    Капака е смачкан в предната част при емблемата - на пръв поглед толкоз, трябва да видя и от долу дали има поражения, ако изобщо се отвори без проблем... Ще кача снимки довечера, че не се сетих да снимам сутринта.

    П.С. Ако някой знае къде мога да намеря капак на старо за 147FL - да сподели. Днес като го поогледах е кофти смачкан и варианта с капак на старо в момента е най-добрия вариант.
    Last edited by hayho; 19-02-2012 at 22:19. Reason: снимки

  2. #2
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Ако си стандартен цвят по-добре да си купиш капак - втора ръка !!!
    Няма кит,няма дасе чудиш дали е боядисана хубаво и тн.
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  3. #3
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by hayho View Post
    След един лек инцидент тази сутрин ми трябва сервиз където да ми изправят и боядисат предния капак. Имам каско и оттам ще поемат щетите, просто ще съм благодарен за информация къде работят като хората.

    Капака е смачкан в предната част при емблемата - на пръв поглед толкоз, трябва да видя и от долу дали има поражения, ако изобщо се отвори без проблем... Ще кача снимки довечера, че не се сетих да снимам сутринта.
    В Майорка има един сервиз, в Милано също. Ти откъде си? Че знам още някой друг в България

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Ако си стандартен цвят по-добре да си купиш капак - втора ръка !!!
    Няма кит,няма дасе чудиш дали е боядисана хубаво и тн.
    За съжаление съм facelift и трудно ще намеря втора ръка капак, нищо че цвета е сравнително често срещан (сив металик) иначе ясно, че това е най-добрия вариант.

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    В Майорка има един сервиз, в Милано също. Ти откъде си? Че знам още някой друг в България
    Ами не си бях попълнил полето в профила, сори

    Хубавото е, че капака се отваря, въпреки че не подскача лекичко както преди като дръпна лостчето. От долу не изглежда да има каквито и да е поражения на пръв поглед, но трябва да го видя утре на светло.

  5. #5
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Аз моята 156 FL я правя изцяло в Рок&Ролл сервиза на Симеоновско Шосе 34
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз моята 156 FL я правя изцяло в Рок&Ролл сервиза на Симеоновско Шосе 34
    най-добре там! ако е само за боя разбира се...
    Last edited by Jivko7777; 13-02-2012 at 20:35.

  7. #7
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Аха, оправи си профила - сервиз Субаро след Филиповци веднага по пътя за Банкя. Или сервизът под централата на Армеец на Сливница (преди Бриколаж - Люлин). И двата работят перфектно, но Субаро само е пробван и като тенекеджийски. Как направиха една смазана шкода, още не мога да повярвам. Но другият сервиз боядисват май по-добре.
    Но си за нов капак (на старо де) Обади се на Scareface - той май има наличен

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Аха, оправи си профила - сервиз Субаро след Филиповци веднага по пътя за Банкя. Или сервизът под централата на Армеец на Сливница (преди Бриколаж - Люлин). И двата работят перфектно, но Субаро само е пробван и като тенекеджийски. Как направиха една смазана шкода, още не мога да повярвам. Но другият сервиз боядисват май по-добре.
    Но си за нов капак (на старо де) Обади се на Scareface - той май има наличен
    И аз предпочитам варианта с капак на старо, само не знам от къде ще намеря - не съм виждал обява за 147ца фейслифт на части.

    Иначе мисля да я закарам тази или другата седмица в Rock&Roll да видим какво ще кажат там - ако могат да я направят читаво направо да взимам поръчително писмо.

  9. #9
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by hayho View Post
    И аз предпочитам варианта с капак на старо, само не знам от къде ще намеря - не съм виждал обява за 147ца фейслифт на части.

    Иначе мисля да я закарам тази или другата седмица в Rock&Roll да видим какво ще кажат там - ако могат да я направят читаво направо да взимам поръчително писмо.
    Има една на околовръстното м/у Сливница и началото на магистралата за Перник - по средата. Една руса мацка определя цените, ама хич не си поплюва. А колкото до възлагателното писмо - виж си застрахователят дали работи със съответния сервиз. Този на Субару работи с ДЗИ(мамка им) и Булстрад. Другият - с Армеец

  10. #10
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    По принцип капак не се изправя.
    И повечето сервизи ще ти откажат да ти мацат капака с кит.
    Примерно при Никола (в Перник) скоро гледах имаше си 147-ца с такъв капак. Просто звънни и си го вземи.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •