Results 1 to 5 of 5

Thread: Бушони и релета

  1. #1

    Lightbulb Бушони и релета

    Здравейте имам следния проблем Алфа 155 1.8 8V 93 изгаснаха ми часовника и цялото осжетление на конзолата около него там кадето е борд компютара включително и осветлението на парното с една дума цялата централна конзола не свети и като карам на тъмно настъпва ад.. някой да знае как да оправя проблема кое реле или кои бушон да погледна? Благодаря предварително!!!

  2. #2
    Predator kendo's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    В.Търново
    Posts
    280

    Default

    Под таблото отляво на волана е конзолата с бушоните и релетата.Мисля,че първия бушон от лявата калона беше за часовника.За по-сигурно използвай търсачката,има много писано по темата.Поздрави.

  3. #3

    Default

    Благодаря колега само ако можеш да ме опатиш каде точно ги пипе тия неща и как се ползва тази търсачка.. ще съм ти много благодарен!

  4. #4
    Predator kendo's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    В.Търново
    Posts
    280

    Default бушони и релета

    Горе в дясно на лентата и ма графа ТЪРСЕНЕ.Там пишеш каквото ти трбва и ще ти извади всички теми свързани с проблема ти.Това е схемата на Чек панела и бушоните.Дано да ти е от полза.
    Attached Files Attached Files

  5. #5
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by illyto View Post
    Благодаря колега само ако можеш да ме опатиш каде точно ги пипе тия неща и как се ползва тази търсачка.. ще съм ти много благодарен!
    Употребата на търсачката е абсолютно препоръчителна ,ма тотално безрезултатна ,търсенето с нея е все едно да търсиш на Васил Левски паспорта .
    Значи ако ти свети таблото копчетата на стъклата тия горе на плафона ,а не ти свети само парното и часовника то значи че не е бушон а е нещо по самата центрелна конзола.
    Вариант номер едно колата ако е с климатроник то е имало проблеми с осветлението ,после е бил прикалемен панела като са взели ток от часовника и са му направили индивидуално осветление ,тогава вече може да погледнеш бушоните ма не тоя на осветлението а другите тоя за запалката и касетофона.
    И ако е така то залагам 5 рубли ,че като пуснеш фаровете не се отразява на панела и си свети постоянно ,ако не е така както ти казвам значи ти дължа 5 рубли.
    Last edited by nicola 59; 10-02-2012 at 09:00. Reason: грешка
    155 2.0 16v МY95 Sport

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •