Results 1 to 5 of 5

Thread: Разрешен проблем с ГИ

  1. #1
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default Разрешен проблем с ГИ

    Имах проблем със ГИ колата ми придърпваше и не можех да я карам с не повече от 80км!
    Ходих до фирма където монтираха ГИ (СОФГАЗ) на горубляне смениха ми филтрите и ми казаха ако има проблем да дойда пак за да почистят клапана.
    Аз им казах да го почистят сега не ела ако има проблем3 дни карах добре и накрая пак проблемслучайно със Тедо се заговорихме за проблема и той ми предложи да ходя при тяхната фирма за да видят проблема!накрая се оказа че са ме прецакали с турски боклуци!оправиха я като смениха дюзи и други неща и сега колата е самолетот 1 година съм с ГИ и до сега колата не е вървяла по този начин!ГИ е марка BSM.Спецялни благодарности за екипа на Тедобъдете живи и здрави момчета!!!Сега мога да хвърля ръкавиците на една силна газаджиика от форума!имена няма да казвам той ще се сети!
    Last edited by Furious 155; 05-02-2012 at 18:40.

  2. #2
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Да не се задавиш с голям залък само ...
    Иначе поздравления за възродената кола !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #3

    Default

    Да, някой се беше обучавал да монтира ГИ върху твоята кола и леко са те с цената но важното е че вече върви както трябва да върви една алфа
    Другия път ще знаеш къде да идваш за монтаж и обслужване
    Last edited by Tedo; 04-02-2012 at 18:09.
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  4. #4
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by Tedo View Post
    Да, някой се беше обучавал да монтира ГИ върху твоята кола и леко са те с цената но важното е че вече върви както трябва да върви една алфа
    Другия път ще знаеш къде да идваш за монтаж и обслужване
    то е ясно къде ще идвамповече няма да стъпа при ония глупаци нищо че е в гаранция още 1.3г.Тедо,трябва да почерпя!

    ---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Да не се задавиш с голям залък само ...
    Иначе поздравления за възродената кола !
    устата ми е достатъчно голяма и ще се надявам че няма да се задавямерси за поздравленията

  5. #5
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    имах проблем със ГИ колата ми придърпваше и не можех да я карам с не повече от 80км!ходих до фирма където монтираха ГИ (СОФГАЗ) на горубляне смениха ми филтрите и ми казаха ако има проблем да дойда пак за да почистят клапанааз им казах да го почистят сега не ела ако има проблем3 дни карах добре и накрая пак проблемслучайно със Тедо се заговорихме за проблема и той ми предложи да ходя при тяхната фирма за да видят проблема!накрая се оказа че са ме прецакали с турски боклуци!оправиха я като смениха дюзи и други неща и сега колата е самолетот 1 година съм с ГИ и до сега колата не е вървяла по този начин!ГИ е марка BSM.Спецялни благодарности за екипа на Тедобъдете живи и здрави момчета!!!Сега мога да хвърля ръкавиците на една силна газаджиика от форума!имена няма да казвам той ще се сети!
    Газаджиики много... Като се сгрее времето може да направим една сверка ,тъкмо да проверя новия редуктор как се справя...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •