Results 1 to 6 of 6

Thread: Как се разглабя навигацията???

  1. #1

    Default Как се разглабя навигацията???

    Колеги Въпроса ми е как да сваля капака дето пише алфа и да извадя навигацията ( ICS май се казваше ) ..
    Проблема ми е че половината копчета не бацат и исках да я сваля да провера от какво е това... пък и да видя дали има опция за стъпало (изходи за чинчове) ..
    Ударих яката работа на камък !! замръзнах В колата, и си скъсах нервите, а скапаната пластмаса успях само отдоло откъм командването на климатроника да откача... откоре при входа за касетката се държи и неще и неще... има ли някакъв чалъм?? да не се вади цялата навигацич направо??? ПОМАГАЙТЕ !!! не че стъпалото и неработещите компчета са толко назор, но при зглабянето нещо не мога да я напасна и не влиза като хората, от там не мога да си пускам аварийните и халогените ... цяло табло свалям на голф за смяна на радиаторче парно и го качвам за 2 часа..... тука не можах една проклета пластмаса да разколача ....

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by d840 View Post
    Колеги Въпроса ми е как да сваля капака дето пише алфа и да извадя навигацията ( ICS май се казваше ) ..
    Проблема ми е че половината копчета не бацат и исках да я сваля да провера от какво е това... пък и да видя дали има опция за стъпало (изходи за чинчове) ..
    Ударих яката работа на камък !! замръзнах В колата, и си скъсах нервите, а скапаната пластмаса успях само отдоло откъм командването на климатроника да откача... откоре при входа за касетката се държи и неще и неще... има ли някакъв чалъм?? да не се вади цялата навигацич направо??? ПОМАГАЙТЕ !!! не че стъпалото и неработещите компчета са толко назор, но при зглабянето нещо не мога да я напасна и не влиза като хората, от там не мога да си пускам аварийните и халогените ... цяло табло свалям на голф за смяна на радиаторче парно и го качвам за 2 часа..... тука не можах една проклета пластмаса да разколача ....
    Разгледай това ръководство


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3

    Default

    Мерси колега за бързия отговор !!! нещата са както трябва вече ..

    п.с. Има ли колега с такава алфа (166) и да е сложил бас каса ??? погледнах че няма чинчове... та остава да дръпмна сигнал за ампл. от колоните... ма май няма да е добър резултата...

  4. #4

    Default

    Има поне две теми за това как да свържеш бас и колони
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by d840 View Post
    Мерси колега за бързия отговор !!! нещата са както трябва вече ..

    п.с. Има ли колега с такава алфа (166) и да е сложил бас каса ??? погледнах че няма чинчове... та остава да дръпмна сигнал за ампл. от колоните... ма май няма да е добър резултата...
    Не трябва на мен да благодариш, защото аз само съм ти дал нещо, което можеше и сам да намериш.

    Благодарности в случая заслужава колегата Linkestis и други като него, които са си направили труда да създадат така добре онагледени и обяснени описания, каквито лично за мен са много по-ценни от каквито и да било други "user или service manual - и".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Има поне две теми за това как да свържеш бас и колони

    намерих мерси
    аз имам 2 чинча и един черен кръгъл кабел но мисля че са за сд-чеинджа сичкитш....
    Last edited by d840; 08-02-2012 at 21:11.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •