Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: Клуб "Алфа Ромео - България"

  1. #31
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Tuka hora ne ste pravi
    ako prodalzava taka shte si napravja i az edni forum i da vidim togava kolko alfisti shte doidat pri mene
    ei nie mai samo se karame
    em ste pravi i dvamata em ne
    za saita Qwerty e ABSOLIUTNO PRAV - NE E MRUDNAL I S SANTIMERAR

    za chlensija vsos shte vidim kogato se rshi okonchatelno za kakvo shte e i kade shte otiva , zashtoto sega az si njamam i ideja za kakvo stava duma , moze i na mene da ne me izkefi kak se razpredeljat sredsvata
    za lepenkite - eiii mama mu stara znam che sa dvucvetni i sa eftini ama da go eba super grozni sa , daite mi gi nail ako moze ili po ICQ da si gi obrabotja za mene da si gi porucham da mi gi napravjat v studio za reklamni materiali
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  2. #32
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Ама хора тука стана ебати голфаджийската работа!Споко ще се изтрепете бе!Кви регионални клубове бе,освен да се събера с наточените на село голфове и така! И кой е представителя на Пловдивската школа ?Моля да се обади 0887643292!илиISQ В ПРОФИЛА МИ ГО ИМА НОМЕРА!Бах маааму вече зех да се дразня от тея караници!Накрая ще стане така че и тези 10-15 коли нямя да идват на срещи защото феновете ще се мразят.Да ви кажа честно боли ме......вече за тея подробности дето ги обсъждате Важното е идеята да е ЗАЛОСТЕНА ВЪТРЕ В СЪРЦЕТО ТИ а не .....Друг е въпроса дали сърцето ти е SPORTIVO ИЛИ НЕ. ТУИН СПАРК мисля че ме ,,познава'' и знае мнението ми по въпроса свързан с Алфа Ромео,истинския Алфист си е Алфист и без Форуми клубове и тн.Тези неща са перфектни допълнения към него,именно Алфиста! Преди като не познавах никой да не би да съм бил фен на Голф случайно,но фен е слабо казно фен можеш да бъдеш на БМВ ,Ауди,ФВ,И ТН. Алфа ромео за истинския алфист, е като миокарда за сърцето! Не се карайте а се постарайте да осъществите идеята!Това е един голям +за нас но не и най важното
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  3. #33

    Default

    А нали точно бъдещите членове трябва да решат за този членски внос, а също така и кой да бъде в управителния съвет ? А нито една от тези теми не съм видял да е сериозно дискутирана поне в този форум ....
    Колега, ако ми обясниш как точно да стане това....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    А нали точно бъдещите членове трябва да решат за този членски внос, а също така и кой да бъде в управителния съвет ? А нито една от тези теми не съм видял да е сериозно дискутирана поне в този форум ....
    Колега, ако ми обясниш как точно да стане това.... :roll: :shock:
    Обсъждане и гласуване ... аз друг начин не виждам.

  5. #35

    Default

    пан не си видял какво си написал....

    Ти говориш за бъдещи членове на нещо което те трябва да решат, но то е станало в миналото!!!


    както и да е....Утре ще идваш ли на срещата...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    пан не си видял какво си написал....

    Ти говориш за бъдещи членове на нещо което те трябва да решат, но то е станало в миналото!!!


    както и да е....Утре ще идваш ли на срещата...
    Бъдещите членове за момента са тези които пишат тук, в дир.бг, и тези които идват на срещите. Не говоря за тези които евентуално ще се появят след 2 години и мисля че го разбираш и без да се налага да пояснявам.

    Мисля да дойда.

  7. #37

    Default

    С всички се стигна до някакъв консенсус, с теб не!

    Относно това дали членския внос ще се гласува от така наречените учъредители, МИСЛЯ че около 10000000 пъти се каза, че това ще се гласува. Аз мислех, че това си го прочел! Но уви или не си, или си го разбрал по-твой си начин!

    Също така, ще има и така наречените почетни членове. Те няма да плащат членски внос. Това ще са хора които помагат на клуба. Предполагам какво ще напишеш относно това...По какъв критерии ще се определят тези хора и дали малкия Киро няма да ни се разсърди за това, че не сме го направили такъв а пък той нарусивал толкова хубава картичка за нас!

    Относно обсъждането на устава!!! И ако трябвало още две години да стой на форума....Ок ами дай да чакаме някое паленече да порасне, за да не се разсърди един ден като порасна и иска да стане алфист. Недоволно хора винаги ще има, КАКВОТО и да направим!!!

    По натам не искам да продалжавам, за да не помишлиш че искам да се карам с теб. Надявам се да доидеш утре на срещата!!!

    Пустия сайт, ти това не си направил аз онова. ОК било каквото било, за напред нека се постараем да е друго.

    п.с: В единият пост леко намекнах факта, че този форум се чете от доста хора!!! Някои от които ще са доста важни за бъдещето на това начинание. Те в момента седът и ни гледат!!!

    За тях пак ще повторя поговорката, "първите няколко месеца са най-трудните за едно семейство".

    В крайна сметка всички седим зад една идея!!!

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #38
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    С всички се стигна до някакъв консенсус, с теб не!
    Така няма и да се стигне...

    Относно това дали членския внос ще се гласува от така наречените учъредители, МИСЛЯ че около 10000000 пъти се каза, че това ще се гласува. Аз мислех, че това си го прочел! Но уви или не си, или си го разбрал по-твой си начин!
    точно толкова пъти го прочетох и аз ;)
    А ти разбра ли, че трябва и да се обсъди ? и че трябва да се чуе мнението и на хората които утре (днес) няма да дойдат ? Или го разбра по свой си начин ?

    Също така, ще има и така наречените почетни членове. Те няма да плащат членски внос. Това ще са хора които помагат на клуба. Предполагам какво ще напишеш относно това...По какъв критерии ще се определят тези хора и дали малкия Киро няма да ни се разсърди за това, че не сме го направили такъв а пък той нарусивал толкова хубава картичка за нас!
    Не предположи съвсем точно... ще напиша, че това също трябва да се обсъди и гласува, и също така ще напиша, че това пак прави някои хора 'по-свои' а останалите от 'тъмно зелените', и ще напиша че по този начин ти продължаваш да твърдиш че членски внос ще има ... или знаеш нещо което аз не знам ?

    Относно обсъждането на устава!!! И ако трябвало още две години да стой на форума....Ок ами дай да чакаме някое паленече да порасне, за да не се разсърди един ден като порасна и иска да стане алфист.
    Не бери грижа за пеленачетата... помисли за хората които до момента активно или не толкова са участвали във форума на дир.бг, тук и по сбирките ....

    Недоволно хора винаги ще има, КАКВОТО и да направим!!!
    Тук си напълно прав, и за твое голямо учудване ще те подкрепя напълно =))

    Пустия сайт, ти това не си направил аз онова. ОК било каквото било, за напред нека се постараем да е друго.
    Точно защото за напред гледам, точно затова съм се хванал така да ви критикувам... опитвам се да ви покажа гледната точка, която пропускате.

    п.с: В единият пост леко намекнах факта, че този форум се чете от доста хора!!! Някои от които ще са доста важни за бъдещето на това начинание. Те в момента седът и ни гледат!!!
    и ? нека не само гледат, но и пишат - сега е момента ... =)

  9. #39
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Qwerty,
    в скапания устав е заложено всичко за което можеш да се сетиш...
    Има прецедател, който се избира от членовете, мандата му е 1 година, той има само определени права и е лицето на дружеството.

    Има управителен съвет, който също се избира от учредителите, той също е с мандат. Той също не може да си прави каквото иска.

    Много точно и ясно е определено как и кой може да прави каквото и да е - било то да пипа пари и т.н.

    Задължения, права... всичко.

    Нищо не може да се направи без да се разбере.

    Просто елате утре и да го правим!!!!!!

    А за стикерите: До тук на мейла ми има само 1 предложение...... нали се сещате какво става ако няма дурги - избора се свежда до 2 варианта.....
    Много се говори, ама никой ( освен един де ) не е дал предложение за стикер!!!!!!


    Писна ми да пиша... всичко е толкова просто и ясно и най-вече регламентирано...

    До утре!
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  10. #40
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Qwerty,
    в скапания устав е заложено всичко за което можеш да се сетиш...
    Ако го беше постнал някъде, щях да знам. Сега мога да разчитам само на това което ми казваш, а аз не съм такъв човек.

    Просто елате утре и да го правим!!!!!!
    Много ясно че утре (днес), по една или друга причина няма да дойдат всички заинтересовани ... защо не може да се върши тази работа и тук във форума ?

    А за стикерите: До тук на мейла ми има само 1 предложение...... нали се сещате какво става ако няма дурги - избора се свежда до 2 варианта.....
    Много се говори, ама никой ( освен един де ) не е дал предложение за стикер!!!!!!
    Сещаме се ... остава твоя вариант ...
    ... някой вече каза, че тази работа не е като онази и за нула време не става... как очакваш някой да направи дизайн за стикер, като човека може въобще да не разбира от компютри ... но ако се обсъди хората могат да кажат какво им харесва и какво не, и някой дизайнер (знам че имаме сред редиците) да го направи...

    Писна ми да пиша... всичко е толкова просто и ясно и най-вече регламентирано...
    И на мен ми писна да чета... особено такива постинги стил 'всичко е ок - вЕрвайте ми'

  11. #41
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Аз, господа, предлагам за хората, които не могат да присъстват на срещите за регистрацията, да се организира online-среща. Както виждам всички имат ICQ - указват се удобен ден и час и си правим една конферентна стая - обсъждането е налице. Всъщност, като си помисля, тази среща може да се организира за всички - дори за тези, които могат да присъстват наживо. Все пак няма нищо по-добро от това да си чуем мненията на момента, а не постнати след време. Но това си е просто предложение - ако сте съгласни - имате ми мейла и кю-то
    Защото тия спорове тук някак взеха да стават банални, а на всичко отгоре вече се пренасят на спорове на лична основа за някои хора... Не мисля че трябва да допускаме такива неща да се случват при нас !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  12. #42

    Default

    Писна ми да повтарям,

    Днес ще се срещнем да уточним голяма част от нещата, след това ще се направи една нова тема на която да пише какво сме се разбрали на тази среща, за да може хората които не се дошли да дадът своето мнение до неделя!

    Които дошал, дошал...които дал мнение на форума дал....!!!

    п.с: Ако все пак има неща които не са доуточнение може и да се продалжи малко срока за онлине дискусия...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Т.С.Нали знаеш, че устава на Пежо е връщан от съда няколко пъти
    Само да вметна.
    Устава беше върнат един път, заради точица в него ... че "клуба ще организира мероприятия със състезателна насоченост", която точка влезна в разнобой със събирания членски внос, и нещо не им се върза в съда, от къде ще идват приходите на клуба. От състезателна дейност или от членски внос. Това беше спънката. Изебгнете го и вие. И до сега не е ясно на много хора от нашия клуб, как и защо е добавена тази точка и от кого. Но това е друга тема.
    Изпратените документи са в оригинален, одобрен от съда вид.

    Успех ви желая.

  14. #44

    Default

    Аз само да добавя:
    направете си клуба, учредете си организаторите, пък аз ще се погрижа да ви доведа един значим гост (и може би бъдещ ваш член) - от пишещото българско братство.
    Няма да кажа нищо повече от това, че това е един човек, който е сред издателите на годишния автокаталог и Club Formula 1, върл почитател на марката Alfa Romeo и собственик на едно много запазено червено конче
    Пък от своя страна той ще се погрижи да ви създаде подходящото име, гласност и популярност .
    Но .. това вече си зависи от вас ..

  15. #45
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ами това би било чудесно
    Само да видим как ще се организираме с регистрацията...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •