Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: Обява за 147 бензин и дизел

  1. #1
    Запален алфист simich's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Македонија, Скопје - Делчево
    Posts
    104

    Default Обява за 147 бензин и дизел

    Здравейте колеги,
    оглеждам се за 147,
    Може ли малко коментари за следната :
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...439&f1=details

    Или за дизелова:
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...619&f1=details

    Првата ми е интересна со тие малку километри, на другата пак визијата и е +6
    Благодаря ви предварително.
    AR 145 1.4TS ex
    AR 159 JTDm ex
    AR 145 QV

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Здравей, определено дизеловата изглежда мн добре. Бензиновата не е на реални км по мое мнение, а 1.6 си е мъртвец!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Здравей, определено дизеловата изглежда мн добре. Бензиновата не е на реални км по мое мнение, а 1.6 си е мъртвец!
    Abe ne е мъртвец, но имам 156 с този дизелов двигател и определено забрави бензина. Жалко, че и липсват екстри, а и тази сервизна книжка я хвърли в кошчето. А е и стани за да седнем - кофти. Добави некой и друг лев и ще ти дам перфектен SW 1.9 JTD16V M-Jet, 08.03, напълно обслужен, с VDC, мулти волан, темпомат, кожа, ...., новият фейс и вътре и вън, не е удряна
    Last edited by NightRider; 31-01-2012 at 13:22.

  4. #4
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Просто изказвам мненеи.
    Дизеловата ми изглежда по арна. Ще дава и по-добра динамика по мое мнение. А за км то е ясно, че се бутат, но 22 хиляди вече са попрекалили за бензиноват.
    Истината е гледаш, диагностика и решаваш.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Просто изказвам мненеи.
    Дизеловата ми изглежда по арна. Ще дава и по-добра динамика по мое мнение. А за км то е ясно, че се бутат, но 22 хиляди вече са попрекалили за бензиноват.
    Истината е гледаш, диагностика и решаваш.
    Те километрите така ги пипат , че и на диагностика вече не се разбира.Бях чел някъде че имало някакви служебни файлове по по-новите в който се записват данни ако колата е била в оторизирано представителство....

    Иначе по темата - като човек който трудно си намери кола мога да кажа само едно - по снимки всичките са хубави - а като отидеш на място виждаш че колата е съвсем друга.
    Иначе първата ми изглежда удряна...
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  6. #6
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    дизела ще да прави повече кеф понеже е по мощен.

  7. #7
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Те километрите така ги пипат , че и на диагностика вече не се разбира.Бях чел някъде че имало някакви служебни файлове по по-новите в който се записват данни ако колата е била в оторизирано представителство....

    Иначе по темата - като човек който трудно си намери кола мога да кажа само едно - по снимки всичките са хубави - а като отидеш на място виждаш че колата е съвсем друга.
    Иначе първата ми изглежда удряна...
    Докато намеря 147 огледах поне трийсетина и повече 147. Беше пълен ужа

  8. #8

    Default

    Брат, на парите на твоята '156' вече има '159'

    Сравнението на тези две '147' е безпредметно....
    Дизеловата е във 'Вантотрейд' - според мен, само заради това може да отпадне бензиновата!
    Очите на четири и стискаш палци
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  9. #9
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Брат, на парите на твоята '156' вече има '159'

    Сравнението на тези две '147' е безпредметно....
    Дизеловата е във 'Вантотрейд' - според мен, само заради това може да отпадне бензиновата!
    Очите на четири и стискаш палци
    Има 159, вярно е. Ама има едно голямо АМА. А и аз съм много доволен от нея, ма всичко мое се продава по default
    Колкото до тази от Вантотрейд - бягай от там определено!

  10. #10

    Default

    AMA?!
    И аз съм много доволен от 'Гранде Пунто' за 28'000лв., АМА ми дават 8'000лв. за него

    Обоснови се - дупнишкия търгаш е по-благонадежден от 'Вантотрейд'?
    Дори абстрахирайки се от продавача, самата кола е в пъти по-добра
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #11
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    AMA?!
    И аз съм много доволен от 'Гранде Пунто' за 28'000лв., АМА ми дават 8'000лв. за него

    Обоснови се - дупнишкия търгаш е по-благонадежден от 'Вантотрейд'?
    Дори абстрахирайки се от продавача, самата кола е в пъти по-добра
    Бях в кухнята на Вантотрейд, знам кой ги внася, знам как ги "ремонтират"
    Колкото до пунтото ти - купил си го ново, сега е на старо. И не можеш да мериш пунтото с моята като клас най-малкото. А и аз съм човек, който разбира и поддържа коли само с нови и качествени части, щот ги карам аз или мои близки. Като пример - Бобо я знае тази кола, сменял ми е съединител, носачи, задни амортесори. Колата определено си струва - ако си от Сф може да я видиш, да пием по нещо

  12. #12

    Default

    Нема смисъл....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #13

    Default

    Дизеловата изглежда ->

    Километрите да не те бригат - тука е страната на реалните километри...
    Last edited by badmadafaka; 31-01-2012 at 17:23.

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    На пръв поглед са добри и 2те, аз лично бих се насочил към дизела, моя салон е същия - алкантара, но черен - доста съм доволен, и като вървеж е екстра, а съм с 8V (120кс) версията. 3 врати е - ако това не те притеснява - екстра, аз като търсих задължително исках 5 врати. Има си спойлер , но няма антена - на пръв поглед толкоз . Моята като се сетя колко дребни дефекти има и горе-долу всичките ги открих в последствие, но тази изглежда пазена... Ако всичко и е на 6 и километрите са реални (тук се съмнявам, но всичко е възможно) и най-важното - на теб ти харесва - според мен цената не е лоша, но може и по-добре (гледам да съм обективен).

    Ако решиш да я гледаш - с човек на който можеш да разчиташ - 2-3 чифта очи са по-добре от 1, разцъкваш де що има копчета и системи, повози се малко и питай за подгрев на антифриза/маслото - повярвай ми, на дизелите тази екстра си е важна. Успех.

  15. #15

    Default

    Дизела е супер просто!!!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •