Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Бояджия за спойлера ми и не само

  1. #16
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Резката на калника я запълних с маркер да скрия поне ламарината... На вратата е до бялото покритие под боята... Ако ми надерат още един детаил ще се замисля да я боядисвам цялата... От снимките не си личи много ,но в деиствителност е още по-зле..

    (дано не го видя тоя дето ми я дере...)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMGP3506.jpg   IMGP3507.jpg   IMGP3508.jpg   IMGP3509.jpg  
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #17
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Резката на калника я запълних с маркер да скрия поне ламарината... На вратата е до бялото покритие под боята... Ако ми надерат още един детаил ще се замисля да я боядисвам цялата... От снимките не си личи много ,но в деиствителност е още по-зле..

    (дано не го видя тоя дето ми я дере...)
    Съчувствам ти Мимо.
    Moята е надрана от преди 2 години.
    Има рисувани лястовички по нея.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #18
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Резката на калника я запълних с маркер да скрия поне ламарината... На вратата е до бялото покритие под боята... Ако ми надерат още един детаил ще се замисля да я боядисвам цялата... От снимките не си личи много ,но в деиствителност е още по-зле..

    (дано не го видя тоя дето ми я дере...)
    Не мога да разбера психиката на подобен човек, който решава и да дере така една кола.

    За мен подобен човек има психически проблем. Не мога по никакъв начин да си обясня, що за човек да прави такъв подал номер и най вече с каква цел?

    При мен пък ситуация е различна, и тя, че масово хората си отварят вратите в моите , когато е на паркинг. Аз лично като отварям врата и съм на паркинг , винаги внимателно си отварям вратата да не ударя с нея колата до мен. При това внимавам за да не ударя колата до мен, и да не си ударя и своята врата де. Въпрек и това, за година и половина (след последното цялостно боядисване на колата) , имам ПОНЕ 8-10 беляга, които в началото ги правех на момента, но вече ми писна и съм се отказал. Добрата новина до сега, че само се разминавам с белязи на боя , без длъбнатини по вратите.

    Решението според мен е затворен гараж, или прсото да спреш да обръщаш внимание. Просто не може се спаси човек от малоумници.

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  4. #19
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Tonimir View Post
    Не мога да разбера психиката на подобен човек, който решава и да дере така една кола.

    За мен подобен човек има психически проблем. Не мога по никакъв начин да си обясня, що за човек да прави такъв подал номер и най вече с каква цел?

    При мен пък ситуация е различна, и тя, че масово хората си отварят вратите в моите , когато е на паркинг. Аз лично като отварям врата и съм на паркинг , винаги внимателно си отварям вратата да не ударя с нея колата до мен. При това внимавам за да не ударя колата до мен, и да не си ударя и своята врата де. Въпрек и това, за година и половина (след последното цялостно боядисване на колата) , имам ПОНЕ 8-10 беляга, които в началото ги правех на момента, но вече ми писна и съм се отказал. Добрата новина до сега, че само се разминавам с белязи на боя , без длъбнатини по вратите.

    Решението според мен е затворен гараж, или прсото да спреш да обръщаш внимание. Просто не може се спаси човек от малоумници.
    Проблемът е че това е манталитет - моята е вече като войнишко канче от отваряне на врати и спирането им в моята кола!!!
    Българинът не е свикнал да пази и уважава чуждата собственост!
    Незнам как да си купиш нова кола... или дори да не е нова, в перфектен външен вид.
    За две години ще е като след демолишън шоу...
    Понякога паркирам на диагонал, та да няма досег с вратите, ама и от там имам следи, вместо по вратите, по калниците...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  5. #20
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Утре ще ви снимам едни много редки оригинални лайсни за вратите на 155.Бензиновата я взех с такива и пазят много от удари,врата-врата.

  6. #21
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by митака-пловдив View Post
    Утре ще ви снимам едни много редки оригинални лайсни за вратите на 155.Бензиновата я взех с такива и пазят много от удари,врата-врата.
    не винаги... при мен последния удар е на ниво на дръжката на вратата...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #22

    Default

    Същата история и при мен... когато си купих колата, регистрирах я, всички други простотии направих, но не ми стигнаха пари за Каско, спрях я пред блока... на сутринта отивам да и се порадвам, последствията, счупено шофьорско огледало от стойката + стъкло... драскотина до грунд задна врата + 4 см от калника... да не говорим... че ми вдлъбнаха калника и си отваряха вратите на 192319 пъти.... отделно куче ми се качва по предния капак и имам следи от нокти :X:X:X: D; сиг. съм най-нещастния Алфист от към боя ...
    Last edited by Megamix; 21-03-2012 at 09:10.

  8. #23
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by Megamix View Post
    Същата история и при мен... когато си купих колата, регистрирах я, всички други простотии направих, но не ми стигнаха пари за Каско, спрях я пред блока... на сутринта отивам да и се порадвам, последствията, счупено шофьорско огледало от стойката + стъкло... драскотина до грунд задна врата + 4 см от калника... да не говорим... че ми вдлъбнаха калника и си отваряха вратите на 192319 пъти.... отделно куче ми се качва по предния капак и имам следи от нокти :X:X:X: D; сиг. съм най-нещастния Алфист от към боя ...
    На мен 155-цата някой с такава засилка си беше отварял вратата, че чак беше подвил ръба на вратата навътре.

    А Грандето направо го разкатаха милото сгънаха му шофорския калник заедно с бронята, задната броня и от двете страни е драна от коли с всякакви цветове, даже и лилаво. А следите от врати не искам и да ги гледам, че ми прилоша.

    Вече не ми пука спрях да се ядосвам просто...

    Като спирам настрани или на кофти място винаги навивам волана докрай в ляво или дясно, малка е вероятността но понякога спасява.
    Last edited by The_Game; 28-03-2012 at 13:44.
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  9. #24
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Пффф ужасно е това явление , но за жалост няма как да изкоренит тъпнято от хората
    И аз имах няколко леки точки от такова отваряне на врати , но моето изчезна само с шлайф паста но за моя радост в Добрич нее така претъпкано все още и се разминаваме с тези гадости.
    П.С. Е един ден щях да бия един съсед след като го видях да ми закача леко вратата и му направих забележка, а той ми тегли една майна.... замалко да му прасна един, но сега спира далеч от мен
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  10. #25
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    Малко ОФФ на тема паркиране

    http://mnogozle.com/video9414_kolegi...o-maimuni.html
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  11. #26
    започва да се пристрастява alfonso 155's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    София
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by Megamix View Post
    Извинявам се, че пиша тук... но да не отварям нова тема. Моя спойлер... стана целия на плюски и изведнъж автолака почна да се люпи... адски грозно.... Има ли някакво др. решение освен пребоядисване? Или е за натам...
    Има друго решение да едно фолио освен ако не искаш боя и проблема е решен.

    ---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    по добре си е с цвета на колата!скоро ще има карбонче на тавана!
    Карбона седи леко матов,а колата е тъмна.Взимаш едно челно огледално фолио и и идваш да лепим.Ще стане бомба,а спойлера задължително с цвета на колата.
    Колкото повече набира,толкова повече набира

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •