Results 1 to 3 of 3

Thread: въпрос за 145-ца

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    62

    Default въпрос за 145-ца

    въпроса е за 145-ца 1.4 т.с. газ бензин колата е на 156000 мислим че са реални понеже ми я пратиха директно от италия мой роднина а там не връщат километрите а иначе колата е техически изправна та въпроса ми е от какво може да се дължи невървежа във върло примерно тръгвам да изкачвам студена посока софия със скорост около 110-130 а горе излизам на 80-90 аз и подавам газ тя се едно нищо и на газ и на бензин а в грацки условия колата си върви нормално набира си всичко както трябва само като тръгнем да катерим някое върло амо можете помогнете мерси предварително

  2. #2
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Quote Originally Posted by niko.lidsi View Post
    въпроса е за 145-ца 1.4 т.с. газ бензин колата е на 156000 мислим че са реални понеже ми я пратиха директно от италия мой роднина а там не връщат километрите а иначе колата е техически изправна та въпроса ми е от какво може да се дължи невървежа във върло примерно тръгвам да изкачвам студена посока софия със скорост около 110-130 а горе излизам на 80-90 аз и подавам газ тя се едно нищо и на газ и на бензин а в грацки условия колата си върви нормално набира си всичко както трябва само като тръгнем да катерим някое върло амо можете помогнете мерси предварително
    Пробвай с 2-ка мотор ... Не знам какви са ти очакванията от 1.4 ТС, говорим все пак за 150К+ КМ двигател, който и да е в перфектно състояние не може да изваде повече от 85-90 коня на колела. Нормално, при по-слаб мотор баирите да се усещат "по-тегъви". (Още повече пък на газ)

    И друго нещо, моля те провери една много важна тема, която много ще НИ помогне (в случай, ако решиш да ни пишеш) а именно: Пунктуация!

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  3. #3
    Запален алфист Deathriderr's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    От Бургас, но в Свищов
    Posts
    119

    Default

    1.4 ТС, че и на газ като моята какво искаш с 200 по байра? Не е толкова мощен мотора, пробвай както казва колегата с по-големичък. На 5-та колата умира особено по нагорнище.
    145 1.4 ts на газ с зелен капак и черна броня

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •