Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 94 of 94

Thread: Некоректен "колега" във форума! asensi alfista

  1. #91
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Това за какво го написа, не съм те питал. Сигурно не правиш разлика между окис и оксид./споко, няма такава, не се шашкай/ Няма да изпъкнеш колко много знаеш. Изтрий после и този "гениален" пост и си "обирай крушите". Егати трагедията.
    Това гърне си е точно 40 кинта.

    ---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

    Алуминизацията е много съществен елемент тук.
    ех, ако те биваше и за нещо друго освен да лалаш
    точка

  2. #92

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    .......Това гърне си е точно 40 кинта..[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:32 ----------
    Колега в стремежа си да спориш и да оборваш мнения, забравяш за първия пост на темата... Не е въпроса дали според теб е 40 лв. или не. Хубаво прочети разговорите между колегите и след това виж колко са неясни снимките на продавача. Айде сега погледни снимката на купувача и ми кажи тази грозна цепнатина вижда ли се на снимките на продавача, и някъде той споменава ли за нея?? Аз единствено виждам как продавача на няколко пъти си хвали гърнето и как казва, че е запазено и, че няма изглино и т.н...е извинявай, но за тази цепка трябваше да се спомене или да се направи ясна снимка...
    Ако аз продавах такова гърне (което няма как да се случи) първо щях да започна с тази цепка...
    Поздрави!

  3. #93
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Колега в стремежа си да спориш и да оборваш мнения, забравяш за първия пост на темата... Не е въпроса дали според теб е 40 лв. или не. Хубаво прочети разговорите между колегите и след това виж колко са неясни снимките на продавача. Айде сега погледни снимката на купувача и ми кажи тази грозна цепнатина вижда ли се на снимките на продавача, и някъде той споменава ли за нея?? Аз единствено виждам как продавача на няколко пъти си хвали гърнето и как казва, че е запазено и, че няма изглино и т.н...е извинявай, но за тази цепка трябваше да се спомене или да се направи ясна снимка...
    Ако аз продавах такова гърне (което няма как да се случи) първо щях да започна с тази цепка...
    Поздрави!
    Точно затова става въпрос!!!
    Вече няма да коментирам Кой, какъв е!!!..то е ясно
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  4. #94
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Оставих темата отворена досега с единствената цел обвиненият да отговори по някакъв начин. Това не стана и явно няма да стане.

    Изглежда и доооста почаках. Мисля че вече е ясно кой и какво.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •