Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 94

Thread: Некоректен "колега" във форума! asensi alfista

  1. #46
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    "Здраво" не означава ново.
    Изпускателната система на колата е като презерватива - не търпи повторна употреба.
    Мрънкане си е това. Дал си десет лева, какво толкова е станало. Не разбирам с какво колегата е виновен.
    Кофти късмет за него, че точно ти си бил в този случай.
    Ако бях аз, просто щях да му звънна и да му кажа, "колега, това за мен не е здраво гърне".
    Да не говорим, че за да има измама, трябва да има печалба от страна на измамника, а тук няма такава. Нещо повече, направил си е труда да свали гърнето.
    Кофти за теб!.!Щом "мислиш" че е до 10лв
    Искрено ти пожелава подобна на моята случка
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  2. #47
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by tuning7350 View Post
    Кофти за теб!.!Щом "мислиш" че е до 10лв
    Искрено ти пожелава подобна на моята случка
    Еми гледай сега, шансът да се разминеш с очакванията си при покупка на предмет втора употреба е доста голям.
    Проблемът е, че оценката за неговото състояние е адски субективна.
    Притеснително е дори когато купуваш нов предмет без да си го видял, та какво остава за такъв втора ръка.
    Пресили си малко обвинението и лепна присъда на човек, който може и да е коректен в пъти повече от много "продавачи" тук.
    Няма нищо по-лесно от това, да лепнеш клеймо и етикет на някой.
    Това исках да ти кажа.

    п.п. Обожавам да се ровя в морги и да си оглеждам и избирам сам чарколяците.

  3. #48
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    66

    Default

    аз съм пазарувал от колегата asensi ходих на место мисля че цените са му добри и се пазари човека ..
    относно перфектно гърне втора употреба колега за 40лв нямам как да е перфектно то ако беше цената нямаше да му е такава .. изащо веднага трябва да се оплачете случват се такива работи и аз съм имал върнати части ама това .. зимаш гърнето една заварка и си ти ..

  4. #49

    Default

    Е хубо де колегата коректен, с много плюсове...ми като е с много плюсове да изхвърли гърнето и да не се мъчи да вади пари от него, а той си казал "ееее имам 10000 плюса боли ме гъза за един минус.."
    А и тва гърне не ми се вярва той да си го сложи на неговата кола...а ако все пак е решил да вади пари от тва лайно да беше го описал подробно, а не да говори глупости, че тва било мокро, че нищо му нямало и така...
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #50

  6. #51
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Предлагам с този пост да закрием дискусията

  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Предлагам с този пост да закрием дискусията
    Поста няма нищо общо с темата, пък ти нали си модератор, направо заключвай, без да предлагаш..
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  8. #53
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Поста няма нищо общо с темата, пък ти нали си модератор, направо заключвай, без да предлагаш..
    Не съм и не искам да бъда! А постът според мен има - ние сме голями мрънкачи (аз също)
    Last edited by NightRider; 28-12-2011 at 15:42. Reason: Уточнение

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Не съм и не искам да бъда! А постът според мен има - ние сме голями мрънкачи (аз също)
    Ми докато има измамници и мошеници ще сме си мрънкачи..сещаш ли се?
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  10. #55
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Ми докато има измамници и мошеници ще сме си мрънкачи..сещаш ли се?
    А ние винаги ли сме коректни, а? И аз има моменти да послъгвам когато се опитват да ме правят на будала. Гледам умно и се ... изпарявам

  11. #56

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    А ние винаги ли сме коректни, а?
    Ако ще продавам на някой нещо - ДА ВИНАГИ!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  12. #57

    Default

    незнам как колеги мозете да обеснявате на 4исто мошенни4ество 4е можело това или онова.4е за 40 лв какво да о4аквал?ами вси4ко това сие 4иста проба мошени4ество.....и вси4ки които са 4естни хора трябва да го заклеимят...а,на колегата му казвам,няма такова нешо като гърне втора ръка-събираи и после ново....

  13. #58
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    По мое мнение, ако е въвв форум - никакво задължение, продавача може да си прецени дали, кога и на кого да си продаде чарка. Виж, ако обещае, че ще запази чарка и не си държи на обещанието, вече ще има недоволни, но дотогава е в правото си да прави каквото си реши с нещо, което си е негова собственост. Още повече, ако за купувач се появи някой всеизвестен с претенциите си ревльо
    Говоря за продавач във форум, за тия по магазините и аз не знам какво да кажа - "идвай, имам го" а на място, ей, колегата го продал вчера, но ей сега ще ти доставя, ама няма да е на тази цена" или "толкова струва, за 10 мин е тук" а след малко се оказва, че "ще дойде утре, капарирайте го" и подобни... Та, какви ти задължения...
    В някои автоморги са по-корави- "толкова струва", нищо, че по магазините е с 20 лв по-евтино, но пък това му е цената
    ХАха да лично това ми се случи , обаждам аз по телефона, така така имате ли въпросната част да имаме е еди колко си лева е заповядайте , преди това съм питал друг магазин и там цената е повече , отивам в магазина с ниската цена , търси търси , амиии съжелявам не мога да я намеря , ще се обадя на колеги от друг магазин да взема от тях часта и ще ви я продам, а часта реално знам от кой магазин е , именно скъпия магазин, при което аз питам на каква цена ще бъде( подчертавам никой не ми казва , че цената ще е друга ) , ами няма да бъде на нашата цена ами на другия магазин и тя е по скъпа, ами благодаря Ви , че ми загубихте времето с чакане и прочие , Довиждане. Не коректни хора колкота искаш, ама свиркай си и не се ядосваш , защото просто не си струва.

    ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

    Предлагам , да се направи тема където да се оплакаваме от некоректни хора , като под оплакването единсвения човек, който може да пише да бъде човекът от който се оплакват, така всеки ще види аргументите на 2те страни и ще си прецени сам за сабе си кой крив кой прав.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  14. #59
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by tuning7350 View Post
    Форума е за това да си помагаме.
    Къде прочете че съм искал да е ново!!!!
    затова пазаруваш от колеги, а не от маскирани автоморги от които е и по-скъпо на всичкото отгоре. асенси съм го питал за някои неща и цените са му малко по-нагоре ама изглежда има клиентела.
    не знам как си повярвал че това не е гнило. то си личи. следващия път търси от колеги. моето старо гърне го разкарах за 10лв колкото да не е без пари а една точка ръжда нямаше, както и съм купувал части в отлично състояние почти на минимална цена.
    точка

  15. #60
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    затова пазаруваш от колеги, а не от маскирани автоморги от които е и по-скъпо на всичкото отгоре. асенси съм го питал за някои неща и цените са му малко по-нагоре ама изглежда има клиентела.
    не знам как си повярвал че това не е гнило. то си личи. следващия път търси от колеги. моето старо гърне го разкарах за 10лв колкото да не е без пари а една точка ръжда нямаше, както и съм купувал части в отлично състояние почти на минимална цена.
    Колев, какво разбираш под "колеги"? Тук има коректни и не дотам. Както има приятели и псевдо

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •