Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: Да помогнем на ne0 да спре да кара ФИАТ!

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default Да помогнем на ne0 да спре да кара ФИАТ!

    Колеги, не може да не ви е направило впечатление напоследък, свенливото, но зачестило присъствие на ne0 в този раздел. Очевидно осъзнал заблудите на младоста, той е на път да надмогне безхаберието и да изгради правилна ориентация
    Прилагам последния му пост за момента, от който е видно, че щенията му към верния автомобил - Алфа Ромео 75 - са сериозни. Посъбрал е некой чарк, снимката на подписа му вече е с Алфа 75...семето е посято, да му помогнем за един добър резултат
    В този ред на мисли, учредявам "интергалактически фонд за спомоществувателство на клетия ne0" с цел да спастрим некой лев за другарчето, та белким си купи Алфа 75!!! Аз лично "обещавам" 100 кинта за каузата. Призовавам всеки от вас да намери двама с лопати, заповед за ексхумация и да изровите благородството си...и да участвате кой с колкото може...не ме жалете, джобовете ми са дълбоки, ще събирам скромните ви дарения!
    П.П.
    Ако модераторите преценят, че мястото на темата е например в "Общи приказки", където би имала значително по-широк обществен отзвук, аз нямам нищо против!
    Attached Files Attached Files

  2. #2

    Default

    Не му давайте на Нено пари в брой, ще ви метне и ще си купи Астра... мухахаац

  3. #3
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Колеги, не може да не ви е направило впечатление напоследък, свенливото, но зачестило присъствие на ne0 в този раздел. Очевидно осъзнал заблудите на младоста, той е на път да надмогне безхаберието и да изгради правилна ориентация
    Прилагам последния му пост за момента, от който е видно, че щенията му към верния автомобил - Алфа Ромео 75 - са сериозни. Посъбрал е некой чарк, снимката на подписа му вече е с Алфа 75...семето е посято, да му помогнем за един добър резултат
    В този ред на мисли, учредявам "интергалактически фонд за спомоществувателство на клетия ne0" с цел да спастрим некой лев за другарчето, та белким си купи Алфа 75!!! Аз лично "обещавам" 100 кинта за каузата. Призовавам всеки от вас да намери двама с лопати, заповед за ексхумация и да изровите благородството си...и да участвате кой с колкото може...не ме жалете, джобовете ми са дълбоки, ще събирам скромните ви дарения!
    П.П.
    Ако модераторите преценят, че мястото на темата е например в "Общи приказки", където би имала значително по-широк обществен отзвук, аз нямам нищо против!

    Това харчене на пари е на вятъра. Пламене, ти чувал ли си някой хомосексуален да е влязъл в правия път и да е станал хетеросексуален? Аз не вярвам, както и в това, че Нено ще заобича дотолкова Алфа, че да си купи 75. Той си е Фиатаджиа. И си ремонтира грижливо Фиатите. За 75 няма да му останат пари с поддръжката на тия Фиатове.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  4. #4

    Default

    Аз само не моа да разбера защо трябва да е 75-ца......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5

    Default

    Содом и Комор...... в раздела

    fiatNeo.jpg

    п.с. Мнението на Борко да не се взима под внимание, щото он си има две типота с боксерчета отпред и любимата му кола е 156 1.8 ТС....
    Last edited by ne0; 15-12-2011 at 21:05.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #6

    Default

    ей съберете и за мен .аз обещавам да си купа 75-ца
    алфа 75 1.8 карбове

  7. #7
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Содом и Комор...... в раздела

    fiatNeo.jpg

    п.с. Мнението на Борко да не се взима под внимание, щото он си има две типота с боксерчета отпред и любимата му кола е 156 1.8 ТС....
    Дето не ги кара, или само до сервиза за ремонт........
    Важното е, че си Фиатаджия и недей да изкарваш другите такива като теб
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз само не моа да разбера защо трябва да е 75-ца......
    Верно, че и ти си от заблудените...малиии, требе да отварям направо клиника и да ви джасам електрошокове, дорде ви светне...
    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Содом и Комор...... в раздела

    fiatNeo.jpg

    п.с. Мнението на Борко да не се взима под внимание, щото он си има две типота с боксерчета отпред и любимата му кола е 156 1.8 ТС....
    Т'ва си е Содом и Сажди...нищо, че е оранжево...
    Борко си е добре, всяка прилика с ритмовци е случайна...

  9. #9
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Батки, почвате да си правите каквото искате у раздела и да няма после сърдити .
    Местя в "Общи приказки".
    Alfa Romeo 75 24V

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Не му давайте на Нено пари в брой, ще ви метне и ще си купи Астра... мухахаац
    Май само ти знаеш ко ша напрая

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Содом и Комор...... в раздела

    fiatNeo.jpg

    п.с. Мнението на Борко да не се взима под внимание, щото он си има две типота с боксерчета отпред и любимата му кола е 156 1.8 ТС....
    Браво бе Нео, много е хубаво Бравото Пусни още някои снимки
    156 2.4JTD 136+ PS

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Браво бе Нео, много е хубаво Бравото Пусни още някои снимки
    neoo (1).jpg

    neooo.jpg

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Пусни и някоя на Астрата бре, комбито... не се срамувай

  14. #14

    Default

    Ти мое ли да си затвориш устата ами вземи ми продай някоя от колите.... да го е..

    И не се отклонявайте от темата... давайте пара за 75-цата

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #15
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post

    И не се отклонявайте от темата... давайте пара за 75-цата
    Дай сметка да превеждаме направо...
    Last edited by bager; 16-12-2011 at 11:27.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •