Results 1 to 8 of 8

Thread: Табло скърцане

  1. #1

    Default Табло скърцане

    Колеги,

    преди време някой беше описал как си е решил проблема със скърцането на таблото. Ако някой може да помогне да пише. Иска ми се да я дам в някой сержиз да ги коригират тези неща!

  2. #2
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Ако не си ги корегираш сам няма кой да ти ги корегира наи много да ти потрошат нещо !!! Аз нямам такъв проблем иначе бих ти помогнал. НО ОПИТАЙ САМ ДА СИ ГО ОТСТРАНИШ !!!
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  3. #3
    Запален алфист Димо's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    147

    Default

    Виж http://www.alfa156.net , раздел "Tips", тема "Dashboard noise" (темата е първата в раздела). Има и снимки. Дано да ти е от полза.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, 2000 г.

  4. #4

    Default

    Изчетох линка, обаче моето тракане е от не е от там (мисля). Трака около километражите, около десния ер бек и кората на лявата врата. Ходих до ауто италия, но ме отсвириха зверски. Хич не ми се иска да се занимавам сам!

  5. #5
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default

    темата е стара, но и аз имам скърцане от към километража Откри ли от какво е ? Удрям го, натискам го, дърпам го и все си скърца. Доста дразнещо като почукване се чува понякога .

  6. #6

    Default

    Ма то колегите са се пенсионирали....бая старичка тема си изровил
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #7
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default

    нищо друго не намерих за това скърцане..

  8. #8

    Default

    Ако има някъде нещо хлабаво ще си дрънчи,докато не се отремонтира....вече ако скърцането е благодарение на триещи се елементи,някои ползват течен парафин,глицерин,разни други мазила....аз примерно много съм доволен от силиконовия спрей на Вюрт,ползвам го и за таблото,вратите,защото е антистатик,мирише хубаво и има почистващ ефект....също така е перфектен за уплътненията на вратите през зимата....гумата остава мека и не залепва от студа.....също лекува и свирещи ремъци.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •