Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Първото палене ми изчезна !?

  1. #16
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Lightbulb

    Решението:
    Както се очакваше, изчезна ми освен първото палене и всички останали, колата ме заряза насред Славейков и общо взето я втасахме. Късмет, че в колата беше Novachev, който явно е мааааалко по-набюдателен от мен!
    Отговора на загадката се крие в никнейма ми, а именно code! Въпросния надпис на таблото не угасваше. Нещо се е размърдало кабелчето на имобилайзера и дотам с паленето Решението на проблема - леко подръпване на кабелчето и готово. Засега няма да се занимавам с тази простотия, евентуално, ако ми направи пак мизерийка ще му търся буксата за да я почистя.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #17
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Е супер , много се кефя като се окаже некоя такава дивотийка проблема
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Решението:
    Както се очакваше, изчезна ми освен първото палене и всички останали, колата ме заряза насред Славейков и общо взето я втасахме. Късмет, че в колата беше Novachev, който явно е мааааалко по-набюдателен от мен!
    Отговора на загадката се крие в никнейма ми, а именно code! Въпросния надпис на таблото не угасваше. Нещо се е размърдало кабелчето на имобилайзера и дотам с паленето Решението на проблема - леко подръпване на кабелчето и готово. Засега няма да се занимавам с тази простотия, евентуално, ако ми направи пак мизерийка ще му търся буксата за да я почистя.
    А бре младеж То ще ти извади очите на таблото
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #19
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    А бре младеж То ще ти извади очите на таблото
    хаха да ти кажа абсолютно никога не съм го гледал това ключе, то в 166 като дадеш на контакт светват 48 лампи, имам навик само като запали да гледам дали всичко угасва, а в случая не палеше . . .

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    хаха да ти кажа абсолютно никога не съм го гледал това ключе, то в 166 като дадеш на контакт светват 48 лампи, имам навик само като запали да гледам дали всичко угасва, а в случая не палеше . . .
    Така е наистина са много лампите при нас са доста малко, а и Кодето е посредата и няма как да не го видим
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #21
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    На мен като ми светне code на таблото и си мисля, че съм във форума почвам да си търся клавиатурата хаха стига съм спамил.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •